Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aresztowany 22-latek podejrzany o brutalne rozboje

Utworzony przez Gość, 11 listopada 2011 r. o 13:44
Coooo?Czy ja ku*** dobrze przeczytałem?Ten 18 letni h** dostał tylko dozór policyjny?Panie Prokuratorze gratuluję myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??.... to jest nienormalne. te scierwa cale zycie beda krasc, potem tez zabija. nigdy sie nie zmienia... co to za kraj! takim szujom powinno sie amputowac rece albo nogi i kastrowac. a nie wypuszczac. polskie prawo karne i polskie sądy to.... jeden wielki kur.. ŻART! ---------- powinien w tym kraju pojawic sie jakis super bohater i nocami unicestwiac te scierwiska ktore bezkarnie egzystuja ze swymi spatagilozowanymi umyslami-na wieki-,robiac co chca i jak chca. yhhh...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rozbój powinni dostać dwunastaka czyli maksymalną karę.A nasze wspaniałe sądy dadzą za rozbój 4 latka,frajer pójdzie na frajernię uda skruszonego i wyjdzie po 2 latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oss napisał:
Za rozbój powinni dostać dwunastaka czyli maksymalną karę.A nasze wspaniałe sądy dadzą za rozbój 4 latka,frajer pójdzie na frajernię uda skruszonego i wyjdzie po 2 latach.
Bierzmy sprawy w swoje ręce i eliminujmy takie jednostki.Prawo nie daje im rady,to my powinniśmy dla naszego i naszych dzieci bezpieczenstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zakraczą mnie poprawni politycznie obrońcy praw człowieka, ale zadam pytanie: Czy doskonałym środkiem na taką właśnie przestępczość nie byłaby kara publicznej chłosty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy z niecierpliwością na wyrok sądu, następnie publikację danych osobowych i oczywiście buźki jednego i drugiego bandziora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...