Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ARiMR: Na układy nie ma rady. Ale jest raport

Utworzony przez dziadek, 17 marca 2014 r. o 06:17
do obserwator - czy ty uważasz, że taki typ może mieć honor !!! No pomyłka ! On by ci z ...tyłka wyciągnął i mówił, że mu na siłe dawałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
wy sunu jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wiech - myślę, że wszyscy oczekują na nie rezygnację ale wyrzucenie z listy do europarlamentu tego wrzoda  litwiniuka a jak nie  to hetman do dymisji bo jego też finansuje tyle i aż tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie można szukać winy ani Ministra Rolnictwa ani PSL-u . TU WINNY JEST FRANCISZEK JERZY S, który krył tych ludzi lub wywierał nacisk na innych a na pewno ich promował. Takie gnojki bez niego nie znaczyły by nic czyli zero !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Stefaniuk zrobił dla nich bardzo dużo. Bo to kolesie są Franka a może już nie ? Teraz wszystko w rękach zdebilałej prokuratury która jest na smyczy władzy. I dlatego można jedynie obstawiać czy doszuka się znamion przestępstwa czy sprawę umorzy jak to najczęściej zwykła robić dla mafii w białych kołnierzykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że PSL zapłaci duża cenę za pseudo - działaczy z Międzyrzeca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że PSL zapłaci duża cenę za pseudo - działaczy z Międzyrzeca.
Za nieudacznika Kapłana już zapłacił bardzo dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za nieudacznika Kapłana już zapłacił bardzo dużo.
To Kapłan był z PSL??? Dziwne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale muszę Cie zmartwić, nie możesz nazywać Janusza żoną, takie prawo jeszcze nie obowiązuje.
Gościu, jak dupa????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam pogląd 'Gościa'  Dla mnie również, każda partia będzie lepsza od sekty pisowskiej. Tyle krzywd, które wyrządziła sekta Polsce i Polakom powinno wystarczyć, aby odstawić ją w pokrzywy. Pis przy władzy to dramat mojej, pdkreślam, mojej ojczyzny. Nie róbmy tego, Polska będzie się rozwijać, aby sekta tylko nie szkodziła.
Wymień mądralo z tych wielu krzywd chociaż trzy, to chyba niewiele. Czytelnicy forum chcą wiedzieć co uważasz za krzywdy. A może jak to często bywa umiesz tylko szczekać i powtarzać kłamstwa. Ja w zasadzie na wybory nie chodzę ale ciekaw jestem co masz do powiedzenia oprócz głupich haseł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymień mądralo z tych wielu krzywd chociaż trzy, to chyba niewiele. Czytelnicy forum chcą wiedzieć co uważasz za krzywdy. A może jak to często bywa umiesz tylko szczekać i powtarzać kłamstwa. Ja w zasadzie na wybory nie chodzę ale ciekaw jestem co masz do powiedzenia oprócz głupich haseł.
Trzy: 1. Koklusz, 2. Susza, 3. Reprezentacja w piłce nożnej   :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, jak dupa????
Panowie (tak mi się wydaje) skąd u was takie fascynacje ??? To jest obrzydliwe, leczyć się powinniście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam do lubartowa, kumoterstwo PO gwarantowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny p. Litwiniuk - naruszyła kancelaria jego dobra - bo co ?? bo ujawniła jego nieprawne dochody? Jaki to BEZCZELNY TYP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyną partią która jest w stanie oczyścić to bagno to PIS, jest jedynym ratunkiem dla naszego regionu i Polski. Tam najwięcej jest uczciwych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyną partią która jest w stanie oczyścić to bagno to PIS, jest jedynym ratunkiem dla naszego regionu i Polski. Tam najwięcej jest uczciwych ludzi.
takich jak pan Hofman? Bardzo uczciwy człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą. PIS stara się zerwać z układami zamkniętymi, pajęczynami, za co w mediach prezentuje się nieprawdziwy, krzywdzący obraz tego ugrupowania. Nie trzeba daleko szukać, przypomnijmy , co niedawno mogliśmy czytać w tygodnikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich jak pan Hofman? Bardzo uczciwy człowiek!
Do tego osła niesioła i tak mu dużo brakuje,POjeby mają swojego przodownika mimo wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego osła niesioła i tak mu dużo brakuje,POjeby mają swojego przodownika mimo wszystko.
a co ma PO do uczciwości PiSu? chyba tylko tyle, jedna partia warta drugiej - i tu i tu oszukańcy i złodzieje. Uwielbiam te dyskusje - gdy się nie ma argumentu to się wyciąga ten typu "a u nich to"" hahahahaha żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma PO do uczciwości PiSu? chyba tylko tyle, jedna partia warta drugiej - i tu i tu oszukańcy i złodzieje. Uwielbiam te dyskusje - gdy się nie ma argumentu to się wyciąga ten typu "a u nich to"" hahahahaha żenada
Mam pytanie do tych, którzy dają się manipulować i odchodzą od wątku zasadniczego: Czy z chama może być pan? To, że mają ksywę salomony, to daje do myślenia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...