Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Artyści i celebryci pomagają Magdzie. Ale cała nadzieja w klinice w USA

Utworzony przez moleszczak, 25 czerwca 2014 r. o 19:24
Oddaje starą sukienkę? A ile ma na koncie obłudna kobieta? Bogaci to wstydu nie mają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co cię to interesuje, zajmij sie swoim portfelem, ma ochote to daje co chce, polska zaściankowa zawiść i dziwne upodobanie do wchodzenia w rolę Wielkiego Sprawiedliwego i Wszystko Najlepiej Wiedzącego. Ale całe szczęście o ważniejszej sprawie ten artykuł, popieram pomoc, fajnie że jest numer konta i można bez narażania się na komentarze i rozliczanie  na forum pomóc. 3mam kciuki za Panią MAgdę i jej maleństwo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że niestety nie ma żadnych dowodów na skuteczność terapii Burzyńskiego. Założenia teoretyczne jego terapii mają sens. Gorzej to wygląda w praktyce klinicznej. Polecam film dokumentalny bbc panorama nt jego kliniki w Houston.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę tej dziewczynie jak najlepiej, ale niestety dr Burzyński jest delikatnie mówiąc kontrowersyjnym lekarzem. Jak dotąd w żaden sposób nie wykazał skuteczności jego terapii, a pacjenci płacą za nią krocie. Całkiem niedawno pisali też o nim w USA Today, wystarczy wyszukać w googlach "Doctor accused of selling false hope to families".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam od 25 lat w USA I z wielkim zdziwieniem czytam ze 4 tygodnie w klinice z zabiegami beda kosztowac kolo $20k. Powinno byc przynajmniej 10-15 razy tyle. Dlatego ciezko mi uwierzyc zeby to bylo cos uczciwego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę dużo zdrowia i siły w pokonaniu tej chorby!Wiem co to znaczy być chorym i biednym człowiekiem.Sama kiedyś chorowałam na złośliwego raka,szybka interwencja chirurgiczna i chemia.Mąż w tym czasie był sam po operacji onkologicznej i radioterapi.Było ciężko,bieda.Dzieci 2 przed balem maturalnym ,mąż zmarł.Ja żyję 17lat po operacji,doczekałam się wnuków.Było nas dwoje nieszczęśników-było nam lżej przetrwać chorobę.Gdy zachorowaliśmy mieliśmy po 39,40lat ,dzieci odchowane.Tak bardzo chciało się żyć!Mnie się udało co tej pani życzę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, to jest wynik używania TELEFONU KOMÓRKOWEGO !!!   To są fale elektromagnetyczne częstotliwości mikrofalowej o dużej mocy miejscowej ! Używajcie słuchawek ! Czy to na kablu czy bluetootha !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odmawiajmy w Jej intencji Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Nie zaszkodzi, a przekonałem się że w beznadziejnych sytuacjach pomaga. W najbliższą niedzielę jadę do Kodnia i pomodlę się za Nią przed obrazem słynącym z uzdrowień. Pomodlę się również za innych nieuleczalnie chorych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...