Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ASF u dzika. Martwe zwierzę znaleziono na polu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2016 o 09:17 Powrót do artykułu
Nie mogę tego zrozumieć, czy ktoś podkłada te chore martwe dziki? po to aby zutylizowano stada prosiaków, które nie miały żadnej styczności z tym padłym zwierzęciem. O co w tym wszystkim chodzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może wędrujące szczury także roznoszą ASF ?
0
dzik jest dziki, dzik jest zły, dzik ma bardzo ostre kły.........
0
Nie mogę tego zrozumieć, czy ktoś podkłada te chore martwe dziki? Odpowiedz jest krotka: matka natura podklada nam swinie
0
To polityka, tania żywność ludzie glosują na rządzących tucznik w 1997 kosztował 4,50 i dzisiaj kosztuje 4,30 a w sklepach????????????
0
Dziki roznoszą wirusa jak i ludzie. W powietrzu lata - zapowietrzenie : D Utylizacja z powodu wirusa, to głupota. Robi się tak, bo wasze produkty są w cenie padliny i nie opłaca się ich przetwarzać z normami bezpieczeństwa. Brudząc linie produkcyjne. Rolnicy, produkujcie wieprzowinę 1 jakości, po 20zł/kg
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: