Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Audi ścięło słup sygnalizacji świetlnej. "Śpieszyłem się na maturę"

Utworzony przez Ane1, 16 maja 2012 o 13:16
to teraz się samochodami na mature jeździ no nieźle dobrobyt
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ane1 napisał:
to teraz się samochodami na mature jeździ no nieźle dobrobyt
Jak dla ciebie 15 letni samochód to dobrobyt to ty chyba musisz żyć w ciemnej d.u.p.i.e.
0
Zapewne wziął od rodziców bo chciał przykozaczyć przed szkołą.
0
A skąd wiesz, że na niego nie zarobił? Jak ty w tym wieku nie miałeś to dlaczego teraz miec nie można, za granicę ludzie jeżdżą i dużą kase przywożą, sam tak kupiłem auto w czasie szkoły i rodzice mi nie pomagali. Dlaczego około 50% absolwentów szkół średnich jest na studiach niestacjonarnych? Bo pracują!!!!
0
cocas napisał:
A skąd wiesz, że na niego nie zarobił? Jak ty w tym wieku nie miałeś to dlaczego teraz miec nie można, za granicę ludzie jeżdżą i dużą kase przywożą, sam tak kupiłem auto w czasie szkoły i rodzice mi nie pomagali. Dlaczego około 50% absolwentów szkół średnich jest na studiach niestacjonarnych? Bo pracują!!!!
Już ja widzę te auta studentów na które oni zapracowali w wieku 19-24 lata. He he he he he.No chyba,że nazywasz autami stare wypierdki i gównojady z lat 90-tych w cenie ok 5- tys zł, ha ha ha ha na które badania techniczne załatwia się za flaszkę wódy i 3 kg kiełbasy.he he he he he he he.
0
Trzeba było wstać wcześniej.Ale to dobrze,jednego 19-latka będzie mniej na drodze,choć na trochę.Nie mam nic przeciwko nastolatkom za kierownicą,jeśli nie zabijają innych Bogu ducha winnych użytkowników dróg.I jakoś nie bardzo wierzę że wszyscy są tacy pracowici...
0
Gość napisał:
Już ja widzę te auta studentów na które oni zapracowali w wieku 19-24 lata. He he he he he.No chyba,że nazywasz autami stare wypierdki i gównojady z lat 90-tych w cenie ok 5- tys zł, ha ha ha ha na które badania techniczne załatwia się za flaszkę wódy i 3 kg kiełbasy.he he he he he he he.
heh pozazdrościć tylko ze Ty nie muszisz takimi "gównojadami" jeździć Osobićcie gdybym miał do wyboru 18 letniego niemca a 5 letniego francuza to wybrałbym dziadka. Założę się ze przejeździ jeszcze tego młodzika bo to solidne, dobre jakościowo samochody a nie jak dzisiaj hłam z samonów ze blacha SIĘ WYGINA PO NADUSZENIU PALCEM!
0
Gość napisał:
Jak dla ciebie 15 letni samochód to dobrobyt to ty chyba musisz żyć w ciemnej d.u.p.i.e.
hehe nikogo twoje fetycze nie interesują. Człowieku trochę szacunku do innych. 15 letni samochód nie dla jednego jest wyzwaniem, i tu takie wywody z Twojej strony są conajmniej nie na miejscu! Pogratulować rodzicom wychowania! Poza tym w dzisiejszych czasach coraz częściej nowy nie oznacza lepszy!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: