Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusy PKS Biała Podlaska zniknęły z przystanków

Utworzony przez apolinary, 30 sierpnia 2011 r. o 14:48
Wypadków busów jest tak mało, że ludzie nie biorą tego pod uwagę wybierając środek transportu. Owszem był wypadek pod Nowym Miastem gdzie zginęło 18 osób, ale to nie był bus kursowy tylko dostawczak wiozący ludzi na pace, choć owszem media usiłowały wmówić ludziom że to był bus kursowy. Ale widocznie ludzie w to nie uwierzyli. Stare poczciwe autosany były jedną z przyczyn upadku PKSu bo o ile kierowcy może je lubili bo im przypominały młodość, to przeciętny pasażer ( a już szczególnie pasażerka) tych gratów nienawidzi z całego serca ( w zimie zimno, w lecie gorąco, śmierdzi spalinami, ciągłe wrzucanie na luz itp.) i woli już jeździć Gardenem. 90% pasażerów jeździ i tak tylko na tygodniu, w niedzielę jeździ mało kto dlatego ludzie nie zwracają specjalnej uwagi na komunikację niedzielną. Gdyby PKS wymienił więcej taboru na busy być może istniałby nadal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym co do oszczędności to jeden bus Gardena jest wart tyle co 10 starych Autosanów z PKSu. Gdyby Garden chciał oszczędzać to kupowałby 309D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie tak czytam sobie czytam co tu ludzie piszecie i nie mogę wyjść z podziwu, że jeszcze tacy po ziemi chodzą... Albo na forum rządzą nastolatki (może poza dwoma wyjątkami) co się naoglądały tvn i im się cudze poglądy odbijają czkawką. Mój Boże! Wy tak poważnie? Poczciwy związkowiec byłego PKS, choć bohatersko twierdzi, że "byli pracownicy sobie poradzą" w każdym wątku wylewa swoje frustracje i zajadle broni pracodawcy, który tak mocno go szanował, że aż upadł i umożliwił mu bytowanie na gołej glebie. Banda innych mądrych domaga się, żeby im dopłacano do stancji, do biletu, do benzyny, podstawiano busy najlepiej pod dom i nie wiadomo co jeszcze. Komuna wam w dupach poprzewracała ale, kurczę, kapitalizm z fałszywym "klient ma zawsze rację" to już w ogóle niektórym zrył beret. Teraz nagle kierowcy PKS-u to eleganci w białych rękawiczkach, którzy przed babą z koszykiem cebuli rozwijali na każdym przystanku czerwone dywany, żeby jej się cebula lepiej turlała - nie rozśmieszajcie mnie. Garden może idealny nie jest, ale gdyby nie Garden to byśmy w pielgrzymkach w XXI wieku podróżowali. Tyle to tych waszych politykierów i właścicieli PKSu obchodziło! Przetarg na przejęcie dworca ustawiony? Buahahaha! A wydaje się wam, specjaliści, że jak długa kolejka się w tym przetargu po dworzec ustawiła? NIKT go nie chciał. Prezydent miasta łaskawie uznał, że może przyjąć dzierżawę ZA DARMO. Syndyk wybrał po prostu kogoś, kto był skłonny mu za wynajęcie dworca zapłacić. To żadna tajemnica - było o tym w lokalnej prasie, kto umie czytać ze zrozumieniem ten wie. Zamiast po próżnicy klepać po forach internetowych proponuję do roboty się wziąć i pieniądze zacząć zarabiać, wtedy każdego będzie stać na limuzynę z szoferem i problem umrze śmiercią naturalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miotła napisał:
No właśnie tak czytam sobie czytam co tu ludzie piszecie i nie mogę wyjść z podziwu, że jeszcze tacy po ziemi chodzą... Albo na forum rządzą nastolatki (może poza dwoma wyjątkami) co się naoglądały tvn i im się cudze poglądy odbijają czkawką. Mój Boże! Wy tak poważnie? Poczciwy związkowiec byłego PKS, choć bohatersko twierdzi, że "byli pracownicy sobie poradzą" w każdym wątku wylewa swoje frustracje i zajadle broni pracodawcy, który tak mocno go szanował, że aż upadł i umożliwił mu bytowanie na gołej glebie. Banda innych mądrych domaga się, żeby im dopłacano do stancji, do biletu, do benzyny, podstawiano busy najlepiej pod dom i nie wiadomo co jeszcze. Komuna wam w dupach poprzewracała ale, kurczę, kapitalizm z fałszywym "klient ma zawsze rację" to już w ogóle niektórym zrył beret. Teraz nagle kierowcy PKS-u to eleganci w białych rękawiczkach, którzy przed babą z koszykiem cebuli rozwijali na każdym przystanku czerwone dywany, żeby jej się cebula lepiej turlała - nie rozśmieszajcie mnie. Garden może idealny nie jest, ale gdyby nie Garden to byśmy w pielgrzymkach w XXI wieku podróżowali. Tyle to tych waszych politykierów i właścicieli PKSu obchodziło! Przetarg na przejęcie dworca ustawiony? Buahahaha! A wydaje się wam, specjaliści, że jak długa kolejka się w tym przetargu po dworzec ustawiła? NIKT go nie chciał. Prezydent miasta łaskawie uznał, że może przyjąć dzierżawę ZA DARMO. Syndyk wybrał po prostu kogoś, kto był skłonny mu za wynajęcie dworca zapłacić. To żadna tajemnica - było o tym w lokalnej prasie, kto umie czytać ze zrozumieniem ten wie. Zamiast po próżnicy klepać po forach internetowych proponuję do roboty się wziąć i pieniądze zacząć zarabiać, wtedy każdego będzie stać na limuzynę z szoferem i problem umrze śmiercią naturalną.
To twoje prywatne zdanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
120 Mili napisał:
To twoje prywatne zdanie ?
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/zielona-gora/lubuskie-wypadek-busa-przewozacego-dzieci,1,4871565,region-wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
Poza tym co do oszczędności to jeden bus Gardena jest wart tyle co 10 starych Autosanów z PKSu. Gdyby Garden chciał oszczędzać to kupowałby 309D.
Chodzi ci o ten z dospawanymi siedzeniami?Widziałeś te starocia co garden kupił?Z taboru Gardena jedynie Lidery po PKS mają jakąś wartość.Jak chcesz przejedź się po miejscowościach powiatu i zobaczysz jak się podróżuje np do Białej.Dobry gospodarz to w lepszych warunkach świnie na skup wiezie.Mam szczęście ,że w mojej miejscowości trochę ludzi wysiada to jakoś wejdę do tego autobusu.Natomiast na przystankach na trasie to się nie zatrzymuje bo nie ma miejsca, a sporo ludzi czeka.Był PKS był normalny dojazd na czas do szkoły (teraz się spóźniam zresztą nie tylko ja) , było taniej ,bezpieczniej,siedziałem sobie jak człowiek. A teraz przy gwałtownym hamowaniu zaliczę zderzenie z przednia szybą jeszcze mnie ze 25 stojących osób przygniecie... Z resztą ludzie są sami sobie winni zobaczą jak ich garden w dupę wybije.Będą tęsknić za PKS(już tęsknią). Mam pytanka do ciebie: Pracujesz w Gardenie ,że tak wychwalasz tą firmę?A może jesteś gimnazjalistą zafascynowanym filmem Speed: Niebezpieczna prędkość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak...bardzo ciekawe to co napisałeś....Nie znasz zasad konkurencji i wolnego rynku? Przez 20 ostatnich lat nie korzystam z usług pks , bo i po co? mam samochód tak jak 80 % mieszkańców powiatu. A co sie zmieniło na lepsze,żeby korzystac z ich usług? Nic.Ilu było kierowców? Ilu urzędników? Ilu związkowców na etatach? Ile starych autosanów? Dlaczego nie wprowadZono małych i ekonomicznych busów? Któs, kto chce jechac w wielkanoc autobusem, niech moze najpierw pomysli...Dla dwóch osob kurs uruchamiać? Taxi zamów, albo w święta to swiętuj w domu!Nawet na wsi, w każdym domu jest samochód, bo dziisaj to smieszna cena kupić sobie cos do jeżdżenia...za 500 zł mozna kupic samochód na chodzie. W głowach wam sie poprzewracało... koniec komuny, każdy płaci za to z czego korzysta. Ogarnijcie się więc, a ci co tu narzekają- to kierowcy czy związkowcy pks? Bo naprawdę dzieci do szkoły to daja sobie rade z dojazdami..
Jaki wolny rynek człowieku? Garden jest w tej chwili monopolistą, który robi to co mu się podoba.A ty nie decyduj czym mają jeździć ludzie .Bo każdy ma prawo do swobodnego poruszania się gdzie chce ,kiedy chce i czym chce.Wyjeżdżasz tu z jakąś komuną znając życie to jej na oczy nie widziałeś.Zobaczył byś jaką męczarnią jest dojazd do szkoły ,przed monitorem to każdy mądry.Za 500zł to nawet dobrego roweru nie ma jak chcesz wiedzieć.Te samochody za 500 zł to nie powinny już być dopuszczone do ruchu.Błaźnisz się człowieku takimi wypowiedziami.Rozumiem ,że twój samochód jest za 500 zł?Proszę nie wyruszaj nim nigdzie bo stajesz się potencjalnym samobójcą lub mordercą.(Więcej myśl mniej pisz)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Lidery mają wartość? A ten bus http://phototrans.eu/14,495957,0,Mercedes_Sprinter_LSW_06356.html twoim zdaniem ile jest wart? 500 zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
Tylko Lidery mają wartość? A ten bus http://phototrans.eu/14,495957,0,Mercedes_Sprinter_LSW_06356.html twoim zdaniem ile jest wart? 500 zł?
Jak ktoś mądry powiedział jedna jaskółka wiosny nie czyni.To jednak w gardenie pracujesz.Naprawdę super firma nawet ma stanowisko do spraw propagandy.Nic dziwnego ,że PKS upadł...Choćbyś mi nawet wysłał zdjęcie złotego busa to ja i tak napiszę ci jedno garden traktuje pasażerów jak ziemniaki, kasę to potrafi brać ale szacunku dla klienta zero!A dlaczego odpowiadasz za innych to nie było do ciebie skierowane ,czyżbyś pisał z kilku nicków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak ktoś mądry powiedział jedna jaskółka wiosny nie czyni.To jednak w gardenie pracujesz.Naprawdę super firma nawet ma stanowisko do spraw propagandy.Nic dziwnego ,że PKS upadł...Choćbyś mi nawet wysłał zdjęcie złotego busa to ja i tak napiszę ci jedno garden traktuje pasażerów jak ziemniaki, kasę to potrafi brać ale szacunku dla klienta zero!A dlaczego odpowiadasz za innych to nie było do ciebie skierowane ,czyżbyś pisał z kilku nicków?
Garden ma pasażerów w "głębokim poważaniu". Spróbuj dojechać z Białej do Kałuszyna. Garden leci do Warszawy w Kałuszynie nie zatrzymuje się. Busy z Włodawy do Warszawy przez Białą też nie zatrzymują się w Kałuszynie. Telefoniczne monity w Gardenie nic nie dają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
Tylko Lidery mają wartość? A ten bus http://phototrans.eu/14,495957,0,Mercedes_Sprinter_LSW_06356.html twoim zdaniem ile jest wart? 500 zł?
500PLN to on pewnie i wart, jedną oponę ma nową... a tak na poważnie to ile aut ma u Was tachografy cyfrowe??? jedno??? góra dwa... ale po milionie przebiegu to pewnie większość i na dodatek bez żadnego zaplecza technicznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Kałuszyna jeździ ułamek promila mieszkańców Białej. Zresztą jak już wspomniałem masz busy z Białej do Siedlec, tam się możesz przesiąść na busa do Kałuszyna. Zapodaj tu zdjęcie busa Gardena wartego 500 ojro. Otóż nie ma takiego busa we flocie Gardena. Fakty są takie że 1 bus Gardena jest średnio wart 2 x więcej niż przeciętny autosan z byłego PKSu. No właśnie, a gdzie był "markietyng" PKSu że nie potrafili sprzedać swoich tak ponoć "wspaniałych" usług? W dzisiejszym świecie nie wystarczy że masz nowiutkie i superwygodne Autosany rocznik 1995, trzeba jeszcze umieć się sprzedać. Garden umiał, PKS nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...