Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Panowie pokłócili się o noworodka, żaden nie chciał ustąpić" - trzeba się było pani zapytać o zdanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiara w mężczyzn odzyskana. W końcu inny przypadek niż to, ze mężczyzna zapłodnił kobietę, gdy dowiedział się o ciąży to uciekł i nawet nie chce płacić alimentów i brać udział w wychowaniu. Brawo!
0
dobra babsko, a może jeszcze kilku się zgłosi, 
0
Moze razen ja posuwali, to by wiele tlumaczylo ale jak mowia, kto pierwszy ten lepszy, zostaja testy w luxmedzie - 1300 zl i sad musi uznac wyniki.
0
Z tego ambarasu to niedługo chyba może być rozwód. :)
0
Walcz o swoje 500+ do konca
0
Do tej pory tchórze uciekali. Coś się jednak zmieniło.
0
Aż tak chcą płacić alimenty?? Nie no tego jeszcze nie było
0
Faceci zachowali się wporzo wobec odpowiedzialności ojcowskiej ( DNA wykaże który ) , ale matka niemowlakowi narobiła obciachu .
0
Faktycznie walczyli o 500+, bo o to że jest rogaczem to raczej nie walczył ;)
0
zaczęło się w Polsce, związki jednej płci to ogromne zagrożenie dla naszego narodu
0
no to mamusia nieźle musiała dawac na lewo i prawo, a potem sie okaze że żaden z nich nie był ojcem tylko ten który nie przyszedł :)
0
Parczew drugim Sosnowcem :) to stan umysłu ale patologia a czy ktos przebadał alkomatem niedoszlych ojcow ?
0
Pobili się o dziecko, a co z mamusią - o nią też się będą bić? A wystarczyło zapytać mamusię, kto jest ojcem. Ona chyba wie?
0
Oj nie wiem czy mamuska wie kto jest ojcem biologicznym jak ja kazdy mial ale fajna mamcia hihi
0
A nie mogła powić bliźniąt?
0
Ta walka przypomina mi tych gości, co ciągle wypominają 500+. Ci i ci mają takie rogi, że w drzwiach głowę muszą obracać, by przez nie przejść. Błazny to zbyt mało powiedziane.
0
Jeszcze troche to obydwaj beda od niej uciekac
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Faceci zachowali się wporzo wobec odpowiedzialności ojcowskiej ( DNA wykaże który ) , ale matka niemowlakowi narobiła obciachu .  
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czyżby to zwykła k...a była?
0
Mam nadzieję że dziennikarz nie pozostawi tej sprawy.Bo jeśli to nie koniec ? Poczekajmy,może się jeszcze jacyś panowie zgłoszą.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: