Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura w Białej Podlaskiej. Pyrek wściekła na sędziów zrezygnowała ze skakania

Utworzony przez wojtass, 30 maja 2009 o 22:25
ja zawsze wiedziałem ze bIAŁA pODLASKA to banda CHAMÓW I PROSTAKÓW! pozdro dla normalnych
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widać medal szykowany był nie dla niej. W końcu tu jest Polska
0
Pani Moniko walczyć trzeba z wysokością, a nie z sędziami. Oni tu nic nie zawinili, jest określony czas skoku i Pani otym powinna wiedzieć.
0
Daj kamienia...!
0
Co tej babcie sie we łbie pomieszało ?? Zasady są jasne i dotycza wszystkich i jak ma minute na oddanie skoku to minute a nie pięć czy dziesięć. Chora osoba... na głowe.
0
http://dresik10.mybrute.com
0
VIP napisał:
Co tej babcie sie we łbie pomieszało ?? Zasady są jasne i dotycza wszystkich i jak ma minute na oddanie skoku to minute a nie pięć czy dziesięć. Chora osoba... na głowe.
Czerwona chorągiewka po rozpoczęciu rozbiegu? Kiedy zawodnik zaczyna rozbieg należy zatrzymać odliczanie czasu. Potwierdził to sędzia główny. Kolejny raz okazało się, że Biała Podlaska nie dorosłą do zawodów tej rangi.
0
Gość napisał:
Czerwona chorągiewka po rozpoczęciu rozbiegu? Kiedy zawodnik zaczyna rozbieg należy zatrzymać odliczanie czasu. Potwierdził to sędzia główny. Kolejny raz okazało się, że Biała Podlaska nie dorosłą do zawodów tej rangi.
to zorganizuj ja u siebie:)
0
sory koles a co tu ma Biała do tego? Biała w niczym nie zawiniła. to kwestia sędziów a nie samej Białej... bo Ci chyba są delegowani z PZLA a nie z Białej..
0
s napisał:
sory koles a co tu ma Biała do tego? Biała w niczym nie zawiniła. to kwestia sędziów a nie samej Białej... bo Ci chyba są delegowani z PZLA a nie z Białej..
Biała jest skorumpowana.
0
Biała jest fajnaaaaa:D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: