Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria sygnalizacji świetlnej w Białej Podlaskiej

Utworzony przez fff, 16 czerwca 2010 o 15:51
przepraszam bardzo a kiedy Ci specjaliści pracowali na skrzyżowniu ?? wczoraj i dzisiaj nikogo tam nie widziałem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie od trzech dni tylko od conajmniej pięciu! I teraz jest tam tragedia! Piesi muszą szczególnie uważać żeby nie zostać potrąconym.
0
A ja jechałem dziś ok 16 przez to skrzyżowanie i nie było żadnych problemów. Rucha bardziej płynny niż jakby działały światła.
0
A ja jechałem dziś ok 16
to sobie pojedź od 8 do 14 to zobaczysz płynny ruch i pieszych skaczących jak kangury
0
a ja widziałam wypadek z powodu popsutej sygnalizacji na skrzyż sidorskiej z Tysiąclecia
0
Dzisiaj jechałem na Biawenę autobusem "A" i słyszałem jak kierowca gada z kolegą i mówi, że nie pcha się na to skrzyżowanie tylko pojedzie ul. Kościuszki. Niech szybko te światła zrobią! Tam przeciez jest szkoła i przez jezdnię przechodzą masy małych dzieciaków!
0
ja skomentuje to krótko. skoro się popsuła ta sygnalizacja, to powinni dać policjanta żeby kierował ruchem, przynajmniej w okresie największego ruchu. ale nie, bo po co? lepiej niech pare wypadków będzie i jest SUPER
0
Policja o tym wie.
0
ja niezauważyłem żeby było gorzej bez świateł. Trzeba tylko patrzeć na znaki, są też przejścia dla pieszych. Eksperymenty w większych miastach wykazały, że wyłączenie sygnalizacji świetlnej w znacznym stopniu rozładowuje korki.
0
Niech zlikwidują światła i wybudują rondo. A gdzie wspaniali kierowcy co objeździli świat i chwalą się gdzie to nie byli a w byle mieścinie gdzie nie ma świateł godzinę stoją na skrzyżowaniu i się zastanawiają co zrobić.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: