Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Azbest wciąż straszy

Utworzony przez Wishimulaha, 29 października 2007 o 21:22
Marek Azbestowy - Pietrzela? To chyba ulubiony temat bialskiego "dziennikarza" albo ktoś mu za to ostro smaruje albo woli pisać o azbeście niż o "niebezpiecznych tematach" Odwagi Marku!!! W końcu wygrało PO
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie obsesja, to depresja !
0
Azbest jest niebezpieczny. Piszę, bo mam sygnały od Czytelników obawiających się zagrożeń. Nikt mi nie smaruje. Nie potrzebuję. Nie używam masła... Marek
0
No dobrze, może i nieszkodliwy... ale ile razy można o tym samym ? A masło, Marku, jest podobno bardzo zdrowe. Dlaczego tak dawno już nie pisałeś o niewłaściwym parkowaniu przed Sądem na Brzeskiej ? To był ciekawy temat ! No i co z tymi drzewami na Zamkowej co to im korę spychacze obdzierają ?
0
azbest
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: