Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Basen w Parczewie otwarty (ceny, karnety, godziny otwarcia)

Utworzony przez M, 6 października 2012 r. o 09:43
Iwa napisał:
Bar jeszcze nie działa, podobno w przyszlym miesiacu bedzie.
A będzie można w tym barze wypić jakiś mocniejszy alkohol czy tylko piwo będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko piwo, lokal będzie z widokiem na basen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w czwartek na Jelonku. Woda, sauna, dżakuzi i ślizgawka spoko, choć na samej hali lekkie poczucie chłodu. W dni powszednie najlepiej być po 19tej (i wcześniej zadzwonić), bo wcześniej są albo szkoły, albo aerobik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wiem czy wszedzie. na jelonku jest git i żadne białe, lubartowy i radzynie nie podchodza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no nie wiem czy wszedzie. na jelonku jest git i żadne białe, lubartowy i radzynie nie podchodza!
Jelonek is the best !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jelonek is the best !!!!!
Potwierdzam!!! Dziś byłam z mężem i dziecmi. Co prawda był tylko 1 ratownik, ale sauna działa, nie ma tłoku, warunki doskonałe i można skorzystać z wszystkich atrakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogliby udostepnic kawiarnie na pietrze. na razie stoi glucho zamknieta, a byloby gdzie poczekac na dziecko kapiace sie w basenie, bo w holu nie ma gzie wygodnie usiasc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
tak jak wszędzie
Pytanie: czy 11listopada Jelonek czynny jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
freda napisał:
Pytanie: czy 11listopada Jelonek czynny jest?
nieczynny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczescie caly czas dziala, szkoda ze nie ma takich na podkarpaciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godziny otwarcia Jelonka W ŚWIĘTA: 24.12 - 6.30-14.00 25.12 - nieczynny 26.12 - 14.00-21.30 31.12 - 6.30-14.00 01.01 - nieczynny pozostałe dni: CZYNNY NORMALNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie to jest wszędzie nawet pod Poznaniem Koziegłowy byłem tam 3x wejście za bramką czas jest liczony a za dodatkowe minuty dopłata smutne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z regulaminu: " Na terenie obiektu znajduje się system monitoringu wizyjnego wraz z zapisem a nagrania z kamer mogą być podstawą do pociągnięcia do odpowiedzialności w stosunku do użytkowników, którzy nie stosują się do regulaminu oraz instrukcji. Kierownictwo obiektu gwarantuje, iż monitoring powadzony jest w sposób nie naruszający dóbr osobistych oraz godności użytkowników" - gdzie są kamery i w jaki sposób jest to gwarantowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie znajdę regulamin korzystania z sauny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od poniedziałku do piątku w godzinach 14.30-16.30: młodzież do 12 lat pod opieką dorosłego - BEZPŁATNIE młodzież od 12 do 16 lat po opieką dorosłego - 50% zniżki PS. Sauna czynna od rana do wieczora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...