Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie nowe radio na 99,2 FM

Utworzony przez ppww, 17 grudnia 2008 r. o 13:27
Tak sie tylko zastanawiam kto będzie tego słuchał??? Po białorusku to raczej z Polaków mało kto mówi, jak żyję nie widziałem w Białej żadnej mniejszości białoruskiej, a z mocą 1kW to będzie problem z odbiorem w Terespolu że o Białorusi nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wieś to na potęgę. Po co takie radio w Białej jak i tak nikt tego słuchać nie będzie. Czy my bialczanie jesteśmy Białorusinami? Pozatym wystarczy wyjść od czasu do czasu na miasto, żeby kapele poogladac z Białorusi na folwarku. Ludzie młodzi nie bede sie interesowac takim radiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się to jakaś porąbana geopolityka. Wygrać powinien ktoś działający w regionie białej, taka stacja powinna być dla regionu a nie dla obywateli obcych Państw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekujemy KRRiT za super radio w białej podlaskiej, nie no super! ja tego shitu sluchac nie bede, wolalem juz shit w postaci radia Eski ;/ Nikt tego sluchac nie bedzie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wappa jest świecie przekonany, że wygrał koncesję na Bielsk Podlaski a nie Białą Podlaską cyt. "...Chcemy pokazać, że Podlasie to jedna całość i mieszkańców Bielska Podlaskiego interesuje również Białystok, a białostoczan to, co dzieje się w Białej - dodaje Wappa..." pośmiewisko i paranoja:) Ale co tam, najważniejsze, że w Białej nie będzie bialskiego radia, bo oto przecież panowie włodarze chodziło:) Inna sprawa, że na co komu w Białej jakieś radio, browar jest, wóda jest, owies posiany więc wszystko git:) tak trzymać, z Białej zwiało już mnóstwo młodych zdolnych ludzi, reszta zwieje niebawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDEN WIELKI SKANDAL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysta paronoiczna wiadomość i już wiemy że w Białej Podlaskiej mieszkają białorusini off wali mnie na kolana czy geopolityka sic pseudopolityka ma nas zepchnąć na samo dno tego pięknego kraju .pomocy pomyślmy co mozna zrobić aby nie być paranoikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petycje jakas, petycje piszmy!! do tego nie moze dojsc;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję swoje opinie oraz uwagi pisać na adres skargi@krrit.gov.pl oraz do swoich posłów i innych decydentów jak oni by się nie nazywali . pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WOGULE JAKAS PORAZKA-PO CO NAM BIALORUSKIE RADIO?????? ZEGNAJ ESKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich w tej radzie to chyba pogięło. Mam wrażenie że chyba rzeczywiście pomylili Białą z Bielskiem Podlaskim :/ Pod ewentualną petycją podpiszę się obiema rękami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile wyniosla lapowka Szczyt szczytow.Nie ma w Bialej dobrych stacji radiowych,a oni marnuja czestotliwosc na taki chlam.Nawet w Radzyniu jest duzo lepszy i wiekszy wybor,dzieki blizszej odleglosci do Lublina.Wygrala jedna z 2-3 najgorszych programowo ofert.BAGNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mijaja godziny, a dalej nie ma zadnego pozytywnego wpisu, to chyba wszystko mowia samo za siebie . . Jestem przekonany ze petycja bedzie i wierze ze ona cos da. a oni jeszcze tyle zwlekali z wynikiem .. chyba faktycznie czekali az ktos da im ta lapowke;) decyzja powinna byc jak najlepsza, najkorzystniejsza dla mieszkancow, a ta decyzja jest od tego wielce daleka . . po prostu nie wierze w to . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska pozostała bez radia lokalnego, tu nie ma innej puenty. Nie mam nic przeciwko Białorusinom, mało tego uważam że trzeba wspierać ich dążenia do demokracji. Ale nie podoba mi się to że kosztem mieszkańców Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Terespola, całego powiatu próbuje się uszczęśliwić na siłę grupę ludzi którzy sami powinni w swoim państwie zadbać o lokalny rynek i tworzyć radia z programem dla mniejszości białoruskiej w Polsce. Mam za złe że kosztem miasta i regionu które NIE POSIADA WŁASNEJ LOKALNEJ ROZGŁOŚNI RADIOWEJ pozwala się na uruchomienie w pierwszej kolejności radia BIAŁORUSKIEGO. 66 procent czasu nadawania w Radiu Racja nadawane jest w języku białoruskim, białoruska muzyka i informacje. 33 procent czasu poświęci się na program w języku polskim, mam nadzieje że lokalny, w co śmiem wątpić. Wolałbym już tu Eskę albo Grupę Agora lub RMF, które też ubiegały się o tą częstotliwość. Nie mówiąc już o Bon Tonie z Chełma czy Słowie Podlasia - które też wystąpiło z chęcią tworzenia programu. Na marginesie dodam że (jeśli chodzi o proponowany program radia lokalnego realizowanego przez Radio Biper a dostarczony do KRRiTV) wpisaliśmy jako propozycję codziennych 15minutowych programów (rano i wieczorem) dla mniejszości białoruskiej objętej zasięgiem stacji. Mam też pytanie. Czy gdybyśmy to my byli państwem totalitarnym to czy wtedy z Brześcia usłyszałbym program lokalny polski..? Mam też kolejne pytanie. Kiedy pojawi się kolejna wolna częstotliwość na Białą która to zostanie przyznana tym którzy zaczną dbać o zachowanie demokracji i wolność słowa i informacji w języku polskim? Można też zrobić wielką akcję. Zbierania podpisów pod wnioskiem z dezaprobatą takiej decyzji KRRiTV. Biała od momentu UZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI w 1989 roku nie ma własnej stacji radiowej. Jako jedyne miasto powojewódzkie i jak widzę nadal na własną stację nie zasługuje. Kolejne pytanie brzmi co będzie gdy na Białorusi z dnia na dzień zrodzi się ta upragniona demokracja? Czy Radio Racja nadal będzie miało sens istnienia i nadawania na lokalnej bialskiej częstotliwości programu dla "mniejszości"? Boje się że Biała Podlaska będzie musiała czekać kolejne 20 lat aż pojawi się wolna częstotliwość na radio lokalne w tym mieście i (odpukać w niemalowane) KRRITV jeśli jeszcze będzie istniała nie uzna za stosowne obdarować nią kolejnej mniejszości domagającej się demokracji - może wtedy będą to już Chińczycy. Myślę że łatwiej będzie uruchomić program lokalny dla Białej Podlaskiej i okolic z Brześcia.. cholera, i to chyba nie jest taki zły pomysł. Mariusz Maksymiuk. Ps. a co do zdjęcia.. na prawdę lepszego, ukazującego obecny stan radia lokalnego w Białej Podlaskiej nie można znaleźć. Oswiadzenie W związku z podjętą przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji decyzją o przyznaniu lokalnej częstotliwości 99.2 MHz białoruskiej rozgłośni radiowej Radio Racja z siedzibą w Białymstoku, informuję: nie zgadzam się z podjętą przez KRRiTV decyzją i zamierzam w jak najszybszym czasie doprowadzić do jej cofnięcia i ponownej weryfikacji wniosków. Liczę także na współpracę wszystkich tych którzy uznają decyzję KRRiTV za niesprawiedliwą i nie zgodną z potrzebami mieszkających tu Polaków. Oświadczam też że w ciągu najbliższych kilku dni w Białej Podlaskiej, uruchomiona zostanie zbiórka podpisów pod petycją w sprawie ponownego rozpatrzenia sprawy i przyznania LOKALNEJ CZĘSTOTLIWOŚCI RADIOWEJ do wykorzystania jednej z bialskich firm które o nią wystąpiły (Słowo Podlasia, Agencja ViP-er - Radio Biper, albo nawet Radiu Bon Ton z Chełma) lub którejkolwiek z firm ogólnopolskich które również o tą koncesję się ubiegały. Jednocześnie informuję że popieram utworzenie radia dla mniejszości białoruskiej w Polsce czy też na samym Podlasiu jednak w dalszej kolejności, po uprzednim zaspokojeniu potrzeb lokalnej społeczności polskiej po tej stronie granicy Mariusz Maksymiuk Prezes Agencji Reklamy i Informacji ViP-er Szef Radio Biper oraz Internetowego Portalu Informacyjnego wklejone z :: www.radiobiper.info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądra Rada uznała zapewne że nazwa miasta ma coś wspólnego z Białorusią i że mieszkają tu zapewne Białorusini. Szok i skandal. Równie dobrze mogłoby to radio nadawać w Kaliszu, i tak nikt tego słuchał nie będzie. Najgorsze jest jednak to że w dalszym ciągu nikt się nie będzie patrzył prezydentowi i radnym na ręce. A może o to chodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta decyzja polityczna może po latach źle skutkować w tzw. Europie Regionów. Wtedy może paść argument: - przecież od lat macie nawet białoruskie radio. U was mieszka mniejszość polska! I zapadną decyzje Wielkiej Europy. Ciekawe, czy jakiś poseł wystąpi teraz z interpelacją w podlaskiej sprawie polskiej? Czy posłowie z PSL będący u władzy zabiorą jakiś głos? W sprawie Bielska Podlaskiego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Biała Podlaska pozostała bez radia lokalnego, tu nie ma innej puenty. Nie mam nic przeciwko Białorusinom, mało tego uważam że trzeba wspierać ich dążenia do demokracji. Ale nie podoba mi się to że kosztem mieszkańców Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Terespola, całego powiatu próbuje się uszczęśliwić na siłę grupę ludzi którzy sami powinni w swoim państwie zadbać o lokalny rynek i tworzyć radia z programem dla mniejszości białoruskiej w Polsce. Mam za złe że kosztem miasta i regionu które NIE POSIADA WŁASNEJ LOKALNEJ ROZGŁOŚNI RADIOWEJ pozwala się na uruchomienie w pierwszej kolejności radia BIAŁORUSKIEGO. 66 procent czasu nadawania w Radiu Racja nadawane jest w języku białoruskim, białoruska muzyka i informacje. 33 procent czasu poświęci się na program w języku polskim, mam nadzieje że lokalny, w co śmiem wątpić. Wolałbym już tu Eskę albo Grupę Agora lub RMF, które też ubiegały się o tą częstotliwość. Nie mówiąc już o Bon Tonie z Chełma czy Słowie Podlasia - które też wystąpiło z chęcią tworzenia programu. Na marginesie dodam że (jeśli chodzi o proponowany program radia lokalnego realizowanego przez Radio Biper a dostarczony do KRRiTV) wpisaliśmy jako propozycję codziennych 15minutowych programów (rano i wieczorem) dla mniejszości białoruskiej objętej zasięgiem stacji. Mam też pytanie. Czy gdybyśmy to my byli państwem totalitarnym to czy wtedy z Brześcia usłyszałbym program lokalny polski..? Mam też kolejne pytanie. Kiedy pojawi się kolejna wolna częstotliwość na Białą która to zostanie przyznana tym którzy zaczną dbać o zachowanie demokracji i wolność słowa i informacji w języku polskim? Można też zrobić wielką akcję. Zbierania podpisów pod wnioskiem z dezaprobatą takiej decyzji KRRiTV. Biała od momentu UZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI w 1989 roku nie ma własnej stacji radiowej. Jako jedyne miasto powojewódzkie i jak widzę nadal na własną stację nie zasługuje. Kolejne pytanie brzmi co będzie gdy na Białorusi z dnia na dzień zrodzi się ta upragniona demokracja? Czy Radio Racja nadal będzie miało sens istnienia i nadawania na lokalnej bialskiej częstotliwości programu dla "mniejszości"? Boje się że Biała Podlaska będzie musiała czekać kolejne 20 lat aż pojawi się wolna częstotliwość na radio lokalne w tym mieście i (odpukać w niemalowane) KRRITV jeśli jeszcze będzie istniała nie uzna za stosowne obdarować nią kolejnej mniejszości domagającej się demokracji - może wtedy będą to już Chińczycy. Myślę że łatwiej będzie uruchomić program lokalny dla Białej Podlaskiej i okolic z Brześcia.. cholera, i to chyba nie jest taki zły pomysł. Mariusz Maksymiuk. Ps. a co do zdjęcia.. na prawdę lepszego, ukazującego obecny stan radia lokalnego w Białej Podlaskiej nie można znaleźć. Oswiadzenie W związku z podjętą przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji decyzją o przyznaniu lokalnej częstotliwości 99.2 MHz białoruskiej rozgłośni radiowej Radio Racja z siedzibą w Białymstoku, informuję: nie zgadzam się z podjętą przez KRRiTV decyzją i zamierzam w jak najszybszym czasie doprowadzić do jej cofnięcia i ponownej weryfikacji wniosków. Liczę także na współpracę wszystkich tych którzy uznają decyzję KRRiTV za niesprawiedliwą i nie zgodną z potrzebami mieszkających tu Polaków. Oświadczam też że w ciągu najbliższych kilku dni w Białej Podlaskiej, uruchomiona zostanie zbiórka podpisów pod petycją w sprawie ponownego rozpatrzenia sprawy i przyznania LOKALNEJ CZĘSTOTLIWOŚCI RADIOWEJ do wykorzystania jednej z bialskich firm które o nią wystąpiły (Słowo Podlasia, Agencja ViP-er - Radio Biper, albo nawet Radiu Bon Ton z Chełma) lub którejkolwiek z firm ogólnopolskich które również o tą koncesję się ubiegały. Jednocześnie informuję że popieram utworzenie radia dla mniejszości białoruskiej w Polsce czy też na samym Podlasiu jednak w dalszej kolejności, po uprzednim zaspokojeniu potrzeb lokalnej społeczności polskiej po tej stronie granicy Mariusz Maksymiuk Prezes Agencji Reklamy i Informacji ViP-er Szef Radio Biper oraz Internetowego Portalu Informacyjnego wklejone z :: www.radiobiper.info
A może by tak zacząć od gramatyki, składni i pisowni, zanim głos się publicznie zabierze? A swoja drogą, Biała nie ma lokalnej rozgłośni radiowej na własne życzenie. Gdy KRRiT rozdawała za darmo częstotliwości i dokładała pełne wyposażenie studia, jaśnie Pan Prezydent się na to wypiął. Ot i cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy na własne życzenie biała nie ma radia. kiedy to były te piękne czasy rozdawania koncesji? nie przypominam sobie. byłbym wdzięczny za wyjaśnienie tej kwestii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie takie osobniki jak -belfer- To ludzie pokroju tych którzy nie interesują się kwestią sedna sprawy. Miałem nie być kąśliwy ale jednak nie odpuszczę sobie. myślę że wypowiedzi takich osób które niczego w dyskusji nie wnoszą powinny być zakazane. a co do samego -belfra- myślę że na świecie też nie pojawił się "na własne życzenie" a śmiem twierdzić że jest wyłącznie dziełem przypadku i niedopatrzenia. Aczkolwiek życzę zdrowia i powodzenia na tym naszym wspólnym świecie. A co do mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic - walczcie o swoje radio. Radio daje niesamowite możliwości, umiejętnie wykorzystane pozwala rozruszać gospodarkę, kulturę, wolontariat, społeczeństwo obywatelskie na lokalnym obszarze działania. Radio lokalne może - a w przypadku Waszego miasta - powinno, stać się lokomotywą. Macie gonić sami resztę kraju. Białorusini powinni być drudzy w kolejce niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie że Białorusini powinni być drudzy w kolejce. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ilu ich mieszka w Białej i okolicach. Aż sprawdziłem: - w całym woj. lubelskim w czasie spisu powszechnego 2002 mieszkało 137 osób deklarujących przynależnośc do mniejszości białoruskiej. Więcej jest w samej Warszawie, a nawet w woj. warmińsko-mazurskim. O podlaskim nie wspomnę bo to oczywiste. - w Białej Podlaskiej było takich osób 13 (słownie: TRZYNAŚCIE) - w powiecie bialskim dokładnie 36 - w samym Lublinie 45 Dane do sprawdzenia: http://www.stat.gov.pl/gus/45_4520_PLK_HTML.htm http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xbcr/gus/PU...02_tabl3_mn.xls Proponuje zacytować te dane podczas pisania skarg do KRRiT. Wniosek: KRRiT dała koncesję dla radia, w którego zasięgu jest najwyżej KILKADZIESIĄT osób z grupy docelowej. Olano interesy kilkuset tysięcy Polaków mieszkających na tym terenie. Czemu to służy?? Moim zdaniem to jest kompromitacja na całej linii. Kompromitacja nie tylko Krajowej Rady, ale w mojej opinii również Radia Racja, które najwyraźniej do końca nie wie gdzie i dla kogo chce nadawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...