Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie nowe radio na 99,2 FM

Utworzony przez ppww, 17 grudnia 2008 r. o 13:27
Mieszkańcy Białej Podlaskiej zostali potraktowani jak obywatele drugiej kategorii. Bo dla decydentów z Warszawy nie ma różnicy czy ktoś mieszka w Brześciu czy w Białej, dla nich Polska kończy się na Wiśle!!!!! SKANDAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem dlaczego Pan z pewnej agencji reklamowej tak protestuje. Myśli Pan, że koncesja została kupiona? A może to białoruskie radio zapłaciło dla każdego członka krrit i dla każdej opcji politycznej? Żenujące, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Maksymiuk, który reprezentuje interesy byłego posła Samoobrony lub monopoliści ze Słowa Podlasia mieliby dostac koncesje na radio w Białej, to już lepiej żeby żadnego radia tu nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżeli Maksymiuk, który reprezentuje interesy byłego posła Samoobrony lub monopoliści ze Słowa Podlasia mieliby dostac koncesje na radio w Białej, to już lepiej żeby żadnego radia tu nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dużo w tym racji. Po co maja ludziom robić wodę z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymień mi jedną inicjatywę Maksymiuka która by wspierała Samoobronę albo Romaniuka. Ja jakoś tego nie widzę w ogóle, za to widzę na jego portalu listy przesyłane i publikowane przez PO i PIS z Białej. Więc raczej Maksymiuk mało jest związany z Samoobroną, ale tak to jest jak ktoś czegoś nie wie a gada. Z innej strony jacy to wielcy monopoliści ze Słowa Podlasia? To żaden monopol, relikt przeszłości który siłą rozpędu jeszcze działa. Ale żyjcie ludzie w swoich stereotypach, uczcie się Białoruskiego i słuchajcie państwowej (dotowanej z budżetu państwa) Białoruskiej stacji Racja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz koleś pojęcia o czym mówisz, a próbujesz kogoś pouczać. Racja nie jest dotowana z budżetu państwa. I tak na marginesie: kto dotuje Biper, bo że sie z reklam utrzymują to mi nie wmówisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się spytaj Maksymiuka odpowiedzialnego za portal radiobiper czy Romaniuk go sponsoruje bo z tego co ja wiem to facet utrzymuje się z reklam i umów podpisanych z różnymi instytucjami. A co do dotacji z budżetu radia Racja to znów się mylisz bo jest dotowane z budżetu państwa Polskiego i włączone w projekt "Europejskie Radio dla Białorusi" a projekt ten też jest dotowany z budżetu więc nie błaźnij się jak nie wiesz o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal ciekawe kto bedzie tego szajsu słuchał. Po co nam jakies białoruskie radio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Biała to ciekawe miasteczko, nie chcą muru berlińskiego, radia białoruskiego a tv lubelska też zamontowała nadajnik z wieloletnim opóżnieniem i praktycznie tam o Białej nic nie ma, z wyjątkiem kroniki wypadkowo-kryminalnej i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ta Biała to ciekawe miasteczko, nie chcą muru berlińskiego, radia białoruskiego a tv lubelska też zamontowała nadajnik z wieloletnim opóżnieniem i praktycznie tam o Białej nic nie ma, z wyjątkiem kroniki wypadkowo-kryminalnej i tyle.
Bo tutaj w większości przeważają malkontenci. Dlatego też ciągle pogłębia się przepaść pomiędzy Polską A i B. Ale do tego sami prowadzą ludzie z biedniejszej części naszego kraju. Bo narzekać i wszystko krytykować jest łatwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...