Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie wielki remont czy wielka klapa?

Utworzony przez nie lubię, 31 lipca 2011 o 22:09
To może p. Burda weźmie ich do siebie. Bo z doświadczenia wiem że, wsadzenie takich przesiedleńców między normalnych ludzi przynosi masę "radości" i "pożytku" zwłaszcza dla tych ostatnich. I uprzedzam głosy oburzenia, wystarczy posłuchać ludzi sąsiadujących z socjalnymi "emigrantami".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...Dlaczego na budownictwo socjalne przeznacza się najbardziej atrakcyjne i najdroższe w mieście tereny... To znaczy jakie? Blokowisko w okolicach kotłowni? Najlepiej zostawić dawnych mieszkańców w centrum, część z nich tworzy przecież tak cudowny koloryt Placu Wolności. Nie narażajmy ich na dyskomfort podróżowania z odległych miejsc zamieszkania, po to tylko żeby zlec na ławeczce w centrum.
0
nie lubię napisał:
Uprzedzam głosy oburzenia "emigrantów".
Jestem oburzony zniesmaczony i zdegustowany !!!
0
Dla ludzi chcących kupić mieszkanie, to zdecydowanie dobra nowina - ceny za metr w okolicy spadną :] Osobiście uważam, że miejsce bialskiego poletaryatu jest na platzu.
emigrant napisał:
Jestem oburzony zniesmaczony i zdegustowany !!!
Zatem rzygnij se waść, to ci ten niesmak przejdzie. Wal ostro, byle nie pod moje drzwi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: