Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bergier na Prezydenta

Utworzony przez ~piotr~, 15 lutego 2010 r. o 12:01
W tej całej dyskusji przeraż mnie opluwanie przez dyskutujących Białej Podlaskiej - własnego miasta.Ja nie jestem z Białej Podlaskiej,przyjechałem tutaj z dużego miasta,bo tutaj otrzymałem pracę i mieszkanie.Mieszkam tutaj już ponad 20 lat.I Biała Podlaska podoba mi się.I podoba się moim kolegom i rodzinie,którzy do mnie z daleka przyjeżdżają.A ludzie wszędzie są tacy sami,wszędzie jest korupcja,zakłamanie,uczciwość,kultura i jej brak itp.Spójrzmy tak na nasze otoczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~piotr~ napisał:
W tej całej dyskusji przeraż mnie opluwanie przez dyskutujących Białej Podlaskiej - własnego miasta.Ja nie jestem z Białej Podlaskiej,przyjechałem tutaj z dużego miasta,bo tutaj otrzymałem pracę i mieszkanie.Mieszkam tutaj już ponad 20 lat.I Biała Podlaska podoba mi się.I podoba się moim kolegom i rodzinie,którzy do mnie z daleka przyjeżdżają.A ludzie wszędzie są tacy sami,wszędzie jest korupcja,zakłamanie,uczciwość,kultura i jej brak itp.Spójrzmy tak na nasze otoczenie.
Ale tutaj czara goryczy przelała się. Czas na zmiany, nie chcemy tu korupcji, nepotyzmu, arogancji. Białej nie opluwamy to nasze miasto chodzi o jakość rządzenia tym miastem i regionem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok zmiany - ale Józef B. nie jest gwarantem żadnych zmian - zakodujcie w końcu to sobie !!!! Jest przykładem totalnego nepotyzmu. Kazdy wie, że na uczelni pracuje jego żona, córka, syn i Bóg wie kto jeszcze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale tutaj czara goryczy przelała się. Czas na zmiany, nie chcemy tu korupcji, nepotyzmu, arogancji. Białej nie opluwamy to nasze miasto chodzi o jakość rządzenia tym miastem i regionem.
... może niejasno się wyraziłem, Bergier i jego ludzie niszczą Białą. On nie powinien nawet kandydować na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się - nie powinien. Ale w swoim zaślepieniu i żądzy władzy i chęci bycia na świeczniku wcale się nie zdziwię jeśli będzie kandydował. A wtedy wszystkim z PO współczuję... bo taki kandydat to znak, że PO zeszło na psy całkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ok zmiany - ale Józef B. nie jest gwarantem żadnych zmian - zakodujcie w końcu to sobie !!!! Jest przykładem totalnego nepotyzmu. Kazdy wie, że na uczelni pracuje jego żona, córka, syn i Bóg wie kto jeszcze!
siostra oraz liczne grono znajomych i znajomych znajomych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... może niejasno się wyraziłem, Bergier i jego ludzie niszczą Białą. On nie powinien nawet kandydować na prezydenta.
Podaj swoje nazwisko to na ciebie zagłosuję. Rozumiem, że chcesz czegoś w Białej dokonać - bez przedstawienia się , bez poddania krytyce tak jak ty czynisz to w stosunku do Bergiera się nie da. Odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ziutek~ napisał:
Podaj swoje nazwisko to na ciebie zagłosuję. Rozumiem, że chcesz czegoś w Białej dokonać - bez przedstawienia się , bez poddania krytyce tak jak ty czynisz to w stosunku do Bergiera się nie da. Odwagi.
Kowalski. Jan Kowalski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kowalski. Jan Kowalski.
Kowalski, Jan Kowalski na prezydenta. Takich uczciwych odważnych ludzi nam trzeba. Wiedziałem chłopie,że wytrzymasz presję. Z takimi jak ty to niejedno wysypisko możemy zbudować. Kowalski, Kowalski, Kowalski na prezydenta. Mój głos masz!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... może niejasno się wyraziłem, Bergier i jego ludzie niszczą Białą. On nie powinien nawet kandydować na prezydenta.
Uważam,że niektore wpisy są krzywdzące .Nie dostrzega się,że dzięki p.Bergerowi powstala uczelnia ,piękny budynek będący ozdobą miasta. Daje szansę nauki wielu młodym ludziom,którzy nie mają możliwości nauki w dużych ośrodkach akademickich ze względów finansowych.Znam wiele osób ,ktore ukończyły tą uczelnię i pracują w dobrych firmach - wlaśnie dzięki bliskości uczelni.Wspominają p.Bergera jako człowieka życzliwego,dobrego nauczyciela akademickiego.Może dzięki takim ludziom jak p.Berger Biala Podlaska przestanie się mylić z Bielsko Białą. Myśle ,że potrzeba trochę mniej zawiści a więcej obiektywizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
Uważam,że niektore wpisy są krzywdzące .Nie dostrzega się,że dzięki p.Bergerowi powstala uczelnia ,piękny budynek będący ozdobą miasta. Daje szansę nauki wielu młodym ludziom,którzy nie mają możliwości nauki w dużych ośrodkach akademickich ze względów finansowych.Znam wiele osób ,ktore ukończyły tą uczelnię i pracują w dobrych firmach - wlaśnie dzięki bliskości uczelni.Wspominają p.Bergera jako człowieka życzliwego,dobrego nauczyciela akademickiego.Może dzięki takim ludziom jak p.Berger Biala Podlaska przestanie się mylić z Bielsko Białą. Myśle ,że potrzeba trochę mniej zawiści a więcej obiektywizmu.
Kłamsto i obłuda, "nie każde złoto co się świeci".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kłamsto i obłuda, "nie każde złoto co się świeci".
Mówcie co chcecie ale Bergier jest jedynym facetem, który umie przyciągnąć środki zewnętrzne. Nie możemy gubić człowieka, który w Polsce jest znany i czy się to komu podoba czy nie ma kontakty. Kontakty w PO, kontakty w PZPN. Myślę, że to wystarczy. Jeżeli przy tym zrobi coś dla siebie i znajomych to co. Pan Czapski robi tylko dla siebie i znajomych a efektów dla miasta brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyzio napisał:
Mówcie co chcecie ale Bergier jest jedynym facetem, który umie przyciągnąć środki zewnętrzne. Nie możemy gubić człowieka, który w Polsce jest znany i czy się to komu podoba czy nie ma kontakty. Kontakty w PO, kontakty w PZPN. Myślę, że to wystarczy. Jeżeli przy tym zrobi coś dla siebie i znajomych to co. Pan Czapski robi tylko dla siebie i znajomych a efektów dla miasta brak.
Nie możemy takich gubić, dlatego na sołtysa Porosiuk akurat. A kontakty w PO i PZPN to prosta droga do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek co tkalnie puścił napisał:
Nie możemy takich gubić, dlatego na sołtysa Porosiuk akurat. A kontakty w PO i PZPN to prosta droga do prokuratury.
po i pzpn największe polskie mafie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p napisał:
po i pzpn największe polskie mafie
"P" czy jest jakaś organizacja do której mógłbym należeć? Co pomyślę o jakiejś to już dostaję hasło, że to mafia. Do mafii należeć nie chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONTAKTY W PZPN TO NIE JEST POWOD DO DUMY TYLKO DO PROKURATURY:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZIELONO MI napisał:
KONTAKTY W PZPN TO NIE JEST POWOD DO DUMY TYLKO DO PROKURATURY:)
Cholera zarejestrowałem zawodników w PZPN, czy powinienem zgłosić się do prokuratury? Znam kilku członków PO czy to znaczy, że jestem kumplem Zbycha, nie wiem co o tym myśleć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Cholera zarejestrowałem zawodników w PZPN, czy powinienem zgłosić się do prokuratury? Znam kilku członków PO czy to znaczy, że jestem kumplem Zbycha, nie wiem co o tym myśleć?
Nie wiem co ty sobie myślisz, ale ja myślę że trafiłeś do odpowiedniego dla siebie środowiska i albo zrobisz karierę albo cię posadzą. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Cholera zarejestrowałem zawodników w PZPN, czy powinienem zgłosić się do prokuratury? Znam kilku członków PO czy to znaczy, że jestem kumplem Zbycha, nie wiem co o tym myśleć?
Co robiłeś, nie pamiętasz ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zaparte napisał:
Co robiłeś, nie pamiętasz ?.
Ludzie, nie wiem czy to nienawiść was tak zaślepia czy po prostu z waszą mózgownicą nie jest najlepiej. Czy wy wiecie co to jest PZPN i jakie zadania wykonuje? Czy wy wiecie co to jest BOZPN i jakie zadania wykonuje? Z innej beczki, negując poważnego kandydata, który miałby szansę wysadzić w powietrze istniejący chory układ wspieracie pana Czapskiego. Czy o to wam chodzi? Jeśli tak jest to dobra wiadomość dla Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...