Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezdomny czarny kocurek potrzebuje domu

Utworzony przez anka, 31 sierpnia 2015 r. o 21:21
Zwracam się do Ludzi z dobrym sercem, do mieszkańców Międzyrzeca i okolic. Potrzebny dom dla 3-4 miesięcznego czarnego, pięknego kotka. Jest teraz w domu tymczasowym, a raczej w ogrodzie, mieszka w altanie, uczy się co to jest dotyk dłoni człowieka. Będzie pięknym, dużym kotem, jest odrobaczony, kiedy zna człowieka, to mruczy i reaguje na swoje imię. Mam już dwa koty, 12-letnie, które nie tolerują innych kotów, nie mogę go zatrzymać, a matka - też bezdomna,przyprowadziła troje kociąt, dwa znalazły już dom, ten czeka na miłego właściciela. Jestem pewna,że znajdą się Ludzie, którzy go pokochają i będą pełni cierpliwości . przecież to katolicki kraj, i rejon. jestem dobrej myśli. Mój e mail: aspergia@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety, nikt się nie zgłosił :((( trudno, czego go los bezdomnego kota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Polacy
niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kotek znalazł dom! Co prawda dopiero w Warszawie, ale po zamieszczeniu ogłoszenia w necie przez dwa dni było kilkunastu chętnych na adopcję. Wybrałam świetny dom z miłymi Ludźmi. To nic,że musiałam tak daleko z nim jechać, szkoda natomiast ,że nikomu z mojego miasta nie był potrzebny taki miły zwierzak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co z ludźmi bezdomnych gorzej niź PIES!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co z ludźmi bezdomnych gorzej niź PIES!!!!
Porozmawiaj z kimś, kto opiekuje się takimi osobami. Znam osobiście ludzi, pracujacych w schroniskach dla bezdomnych, w jednym z nich terapeutą jest mój kuzyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...