Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezdomny znalazł teczkę z 2 tys. zł i poufnymi dokumentami. Oddał je policji

Utworzony przez maruda, 4 października 2011 r. o 10:46
Pawlak napisał:
Aby się wyzłośliwić mógłbym napisać że każdy sądzi według siebie ale darujmy sobie złośliwości. Taką możliwość także dopuszczam, lecz przecież może być inaczej i jeśliby chciał pomocy czy nie można mu pomóc, każdemu należy dać szansę i mamy wszyscy wolny wybór. Nie skreślajmy ludzi z góry. Pozdrawiam.
Ależ nikt nikogo nie skreśla tylko zauważa, ze problem czasami tkwi w samym człowieku a nie w tym, ze nikt nie chce mu pomóc. Ilu bezdomnych woli marznąć na dworcu czy działkach zimą byle tylko nie iść do noclegowni a dlatego że nie potrafią zreygnować z picia alkoholu? Ludzie nie stają się bezdomnymi z dnia na dzień bez przyczyny a kto naprawdę chce zmienić swój los wie jak i gdzie szukać pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ależ nikt nikogo nie skreśla tylko zauważa, ze problem czasami tkwi w samym człowieku a nie w tym, ze nikt nie chce mu pomóc. Ilu bezdomnych woli marznąć na dworcu czy działkach zimą byle tylko nie iść do noclegowni a dlatego że nie potrafią zreygnować z picia alkoholu? Ludzie nie stają się bezdomnymi z dnia na dzień bez przyczyny a kto naprawdę chce zmienić swój los wie jak i gdzie szukać pomocy.
Proszę bardzo o wybór, czy chciałbyś długą czy krótką odpowiedź ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Proszę bardzo o wybór, czy chciałbyś długą czy krótką odpowiedź ?
Bardzo proszę o długą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo proszę o długą.
Przepraszam ale to co przed chwilką napisałem właśnie mi zniknęło ponieważ rozłączył mi się internet. Naprawdę, zamknęła mi się karta w przeglądarce. Nie myśl że chcę cię zbyć, może jeszcze do sprawy wrócimy. Nie chce mi się ponownie odtwarzać tego co napisałem. Odrzucenie, nieszczęście, utrata pracy, alkohol, choroba, o tym pisałem. Pozdrawiam i nie pomyśl że cię lekceważę - Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już wiadomo dlaczego taki ktoś jest bezdomny. Bo głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qqqqqq napisał:
to już wiadomo dlaczego taki ktoś jest bezdomny. Bo głupi.
No wiesz, jeżeli przez całe zycie taka osoba piła alkohol i wszystko co miała przepiła to jak inaczej ją i jej postępowanie określić? Ilu bezdomnych to zwykli alkoholicy a ilu z nich to ludzie autentycznie pokrzywdzeni przez los?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nudny napisał:
Do wszystkich obrażających PANA ADAMA! Epitety, które piszecie pod jego adresem opisują was samych. A ON jest po prostu uczciwy. Przypomnienie sobie, definicji tego słowa i stosowanie jej w życiu codziennym, powinno być podstawową zasada każdego człowieka. Jak nasze społeczeństwo ma rozwijać się, gdy uczciwego człowieka posądza się o głupotę? Tak to właśnie wygląda. Liczę się tylko "ja" i nikt inny. Po trupach do celu. Cel uświęca środki. A co do osoby, która apeluje aby ktoś pomógł Panu Adamowi- może TY? Dlaczego "ktoś" a nie "ja"?
A dlaczego właściciel nie teczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole być bezdomny niz tak głupi jka qqqqqq...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozory mylą. Nie ma stereotypów,można być bezdomnym i uczciwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu robi się cieplej na duszy ,lubię takich ludzi to oznacza że ten pan jest bardzo dobrym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...