Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezprawnie brała emerytury od ponad 30 lat

Utworzony przez Gość, 18 lutego 2009 o 06:31
Napiszę to wiejsko-lekceważącym językiem, bo te Urzędasy tylko na to zasługują: A co wy chceta od staruszki. Mata te całe komputery, biura, systemy - to niech one pilnują kto skąd bierze i ile. Po co wam ten cały info-sprzęt, skoro nic nie wieta, kto, skąd, ile i kiedy.... ŻENADA. Dawali to brała. Miała rację. Brawo babcia. Obudzili się po dwudziestu latach. Co, kompjuter się odwiesił, czy nowy entelygentny łyndołs zaynstalowaly...?..., ha ha ha ha ha ha ha Pomyłka Państwa - niech państwo pokutuje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żenada..urkarac...wsadzic do paki..heheh......staruszke...ot i bedzie po problemie a co z tymi co kradna miliony?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zreformować KRUS kosztujący tyle co poszukiwane przez rząd oszczędności tj.17mld pln.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bezprawnie to obie instytucje pobierały składki na świadczenia emerytalne, z groźbą zapłaty odsetek w przypadku zwłoki. O przyznaniu emerytury decyduje fakt opłacania składek, ktoś sprawdził, że ta pani miała opłacone składki i przyznał jej emeryturę w kolosalnej wysokości 75196:12:13(1994-2006)= 482zł . Emerytka w wieku 66 lat przeszła na emeryturę, a więc opłacała składki przez 50 lat, gdyż do 1978 roku obowiązek emerytalny był wliczony w podatek i nie sposób było go nie zapłacić. Przyjmując obecną składkę 269zł za kwartał *4=1076 rocznie * 50 lat= 53800zł tyle to nieszczęsna emerytka wpłaciła do kasy KRUS. Proszę jej zatem wypłacić wpłaconą kwotę wraz z zaległymi odsetkami, na pewno nie raz musiała sobie wiele odmawiać co by opłacić raty. Niestety urzędnicy muszą zabrać biednej kobiecie należne za jej pracę by mieć dla siebie na posadki często nie znając ciężkiej pracy rolnika. Proszę wobec tego wypłacić emeryturę rodzinie po zmarłym emerycie, który nie doczekał emerytury.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co chceta od babci ? Płaciła dwie składki ? Placiła !!!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fang napisał:
Zreformować KRUS kosztujący tyle co poszukiwane przez rząd oszczędności tj.17mld pln.
Zreformować ZUS, do którego państwo dokłada co roku 40mld zł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten cały zus to jeden wielki przekręt, sidlisko nierobów i darmozjadów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no i może jeszcze od spadkobierców spadkobierców, co?! A swoją drogą 75196/15 lat to wychodzi 417,75 zł/miesiąc. Proponuję (w razie ewentualnej przegranej) także w takiej kwocie oddawać, żeby ZUS zrozumiał, jakie "głodowe" emerytury płaci z 40 lat moich składek!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZUS to jedna wielka porażka!!!Niby zadłużone wiecznie,a niech każdy sobie policzy ile pieniędzy im oddajemy!!!Nie mają pieniędzy a prawie wszystkie budynki ZUS są duże piękne,i bardzo drogie.Ciekawe skąd pieniądze na ich budowę???Ja od dawna byłam przeciwniczką tych złodziei.Wolałabym prywatyzacje szpitali i wpłacać na konkretny szpital.I wszystko by się uzdrowiło,tylko trzeba trochę pomyślunku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: