Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Biała Airport" w Białej Podlaskiej wpisane do rejestru

Utworzony przez Stefan, 13 maja 2011 o 06:24
Byłem wczoraj na obiekcie, stoją jakieś dziwne pojazdy i coś tam robią, konkretnie nie wiem ale pewnie otwory zalewają gdzie pobierano próbki do badań.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już nie da się polatać po pasie startowym. Ganiają teraz jak cholera.
0
toż lotnisko jest do latania więc w czym problem ?
0
Prosze, prosze, moze cos sie ruszy w temacie i lotnisko zostanie do czego wykorzystane. Trzymam kciuki!
0
Panie Judkowiak, zapewne przy pańskich zdolnościach z poprzedniej przymiarki do lotniska w Pile, aktywności w AWIACIE, a w szczególności ,,praktyce'' włożonej ,,w pozyskanie lotniska'' od naszego magistratu, z łatwością możesz pan zakładać na lotnisku filię WYŻSZEJ SZKOŁY KŁAMSTWA USTAWICZNEGO. Masz pan nawet predyspozycje na rektora takiej szkoły, bo za każdym pańskim słowem w mediach widać, że dym uszami idzie.
0
wiecie kto kiedyś zamkną to lotnisko ?? i tu zdziwko Komorowski bul xD
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: