Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała, dzięki Czapskiemu kolonią PZPR.

Utworzony przez armagedon, 29 listopada 2010 r. o 11:08
Z czasem widać wyraźniej, kto i czyje interesy reprezentuje ze szkodą dla mieszkańców Białej. Upadek każdej władzy poprzedza upadek moralny (układy mafijne, nepotyzm, bizantyjski styl sprawowania władzy). Czapski stworzył w Białej nieprzejrzysty ( a przez to niedemokratyczny) system władzy. Miasto jest opanowane przez różne kliki kontrolujące interesy dawnej nomenklatury PZPR (media, gospodarka, szkolnictwo, administracja). Ten system blokuje rozwój Białej, rozwój gospodarczy, społeczny i kulturalny. Kto tego nie widzi i ponownie zagłosuje na Czapskiego niech nie dziwi się postępującej degrengoladzie naszego miasta. " Skuteczność Czapskiego" to kpina z mieszkańców Białej osoby, która stosuje makiaweliczne metody dla utrzymania się u władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
armagedon napisał:
Z czasem widać wyraźniej, kto i czyje interesy reprezentuje ze szkodą dla mieszkańców Białej. Upadek każdej władzy poprzedza upadek moralny (układy mafijne, nepotyzm, bizantyjski styl sprawowania władzy). Czapski stworzył w Białej nieprzejrzysty ( a przez to niedemokratyczny) system władzy. Miasto jest opanowane przez różne kliki kontrolujące interesy dawnej nomenklatury PZPR (media, gospodarka, szkolnictwo, administracja). Ten system blokuje rozwój Białej, rozwój gospodarczy, społeczny i kulturalny. Kto tego nie widzi i ponownie zagłosuje na Czapskiego niech nie dziwi się postępującej degrengoladzie naszego miasta. " Skuteczność Czapskiego" to kpina z mieszkańców Białej osoby, która stosuje makiaweliczne metody dla utrzymania się u władzy.
wszystko to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w pełni przedmówców. Gdzie, nie stąpniesz, tam czerwona gnida, np. w um, czy w spółdzielniach mieszkaniowych. Latami żeruje na zdrowym ciele społeczeństwa, taki jeden z drugim, były członek pzpr lub jego rodzina, nikomu niepotrzebny, czerwony pasożyt. Wymyśla, jaki to on jest niezastąpiony i potrzebny. Obwieszają się orderami, mają krew rodaków na rękach, zasłaniają się przepisami, czekają na lepsze czasy i udają głupiego. Wszystko to, dzieje się kosztem społeczeństwa z którego taki, nikomu niepotrzebny pasożyt, ssie ludzką krew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski obsadza swoich wszędzie gdzie tylko się da. Wszystko to co piszą przedmówcy to prawda. Nawet poseł Żmijan to jego koleszka nie mówiąc już o czerwonych i układzie który panuje między nimi. Ten kto tego nie widzi to ślepy albo nie chce się do tego przyznać. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia, porozglądać się poczytać. Naprawdę dużo nie trzeba by to wszystko rozpracować. 5 grudnia idźmy na wybory i nie dajmy się oszukać po raz 4!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=6aKFx9VN6V0 ANDRZEJ CZAPSKI SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
traktat napisał:
Czapski obsadza swoich wszędzie gdzie tylko się da. Wszystko to co piszą przedmówcy to prawda. Nawet poseł Żmijan to jego koleszka nie mówiąc już o czerwonych i układzie który panuje między nimi. Ten kto tego nie widzi to ślepy albo nie chce się do tego przyznać. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia, porozglądać się poczytać. Naprawdę dużo nie trzeba by to wszystko rozpracować. 5 grudnia idźmy na wybory i nie dajmy się oszukać po raz 4!
a myślisz, że po wyborach i ewentualnym dojściu do władzy Adamów będzie inaczej? najlepszy przykład masz kogo Abramowicz zrobi wiceprezydentem. Chodzińskiego bo kogo innego. W tym kraju nie ważne czy coś umiesz ważne za kim stoisz i czy się wypinasz. Nepotyzm był, jest i będzie czy to będzie Czapski czy Abramowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziki kraj napisał:
Popieram w pełni przedmówców. Gdzie, nie stąpniesz, tam czerwona gnida, np. w um, czy w spółdzielniach mieszkaniowych. Latami żeruje na zdrowym ciele społeczeństwa, taki jeden z drugim, były członek pzpr lub jego rodzina, nikomu niepotrzebny, czerwony pasożyt. Wymyśla, jaki to on jest niezastąpiony i potrzebny. Obwieszają się orderami, mają krew rodaków na rękach, zasłaniają się przepisami, czekają na lepsze czasy i udają głupiego. Wszystko to, dzieje się kosztem społeczeństwa z którego taki, nikomu niepotrzebny pasożyt, ssie ludzką krew.
Czuje z daleka zapach czarnej gnidy lub jej poplecznika. Takie cos wypisane w takim tonie to zwykle popisy pisowca lub rydzykowca - tfu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qfel napisał:
a myślisz, że po wyborach i ewentualnym dojściu do władzy Adamów będzie inaczej? najlepszy przykład masz kogo Abramowicz zrobi wiceprezydentem. Chodzińskiego bo kogo innego. W tym kraju nie ważne czy coś umiesz ważne za kim stoisz i czy się wypinasz. Nepotyzm był, jest i będzie czy to będzie Czapski czy Abramowicz.
Nie używaj słów których znaczenia nie znasz. Czy ty wiesz co znaczy pojęcie nepotyzm? To obsadzanie stanowisk urzędowych swoją rodziną i osobami spokrewnionymi z urzędnikiem decydującym. Nie możesz mieć pretensji do AA za to że Chodzińskiego zrobi wice, to normalne w polityce. Jeśli jest koalicja to jest współodpowiedzialność za władzę co dalej implikuje konieczność współrządzenia. Tusk też pawlka zrobił wicepremierem i ministrem w zamian za poparcie. Chyba nie rozumiesz ja działają podstawowe "prawa" polityki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nepotyzm najpełniej widać po PSW Polecam popatrzeć na liste pracowników: Senator Józef, Żona Senatora, Syn Senatora, Córka Senatora...Siostra Żony Senatora - wyliczanka może trwac w nieskończoność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anty napisał:
Nepotyzm najpełniej widać po PSW Polecam popatrzeć na liste pracowników: Senator Józef, Żona Senatora, Syn Senatora, Córka Senatora...Siostra Żony Senatora - wyliczanka może trwac w nieskończoność...
Można tak wyliczyć każdego, np. gdzie pracuje córka czapskiego? W Szkole, której dyrektor jest podległy czapskiemu, przypadek? a jest jeszcze sprawa kartofli MOPS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny grudzień 16, 13 tych dat się nie zapomina, tych zbrodni nie wybacza. Czym była PZPR ? Czy ktoś przeprosił Polaków za te nieprawości. Czy w końcu można w imię korzyści materialnych, władzy stracić pamięć i współpracować ? Odpowiedzi to : organizacja przestępcza na usługach Rosji, nikt, a wręcz przeciwnie przedstawiali się jako bojownicy o demokrację, nigdy, stając z nimi w jednym szeregu stajesz jednym z nich. Teraz jak wyglądała demokracja ala Komuna i PZPR. Wspomnienia jednego z uczestników wydarzeń w Gdańsku z roku 70 zbliża się kolejna rocznica, ofiary domagają się sprawiedliwości. „Wpadłem tam i włosy mi się trochę zjeżyły. Potężna sala i klęczący ludzie, jak na filmach z drugiej wojny światowej. Wszyscy klęczeli. Mnie też pchnięto na twarz - padłem na kolana. [...] I pamiętam, było trzech «dżentelmenów» w cywilnych strojach i oficerkach, w skórzanych kurtkach. Przechadzali się wśród tych klęczących osób - i bili. [...] Obok mnie klęczał starszy mężczyzna, w wieku mojego ojca, siwa głowa. Przechodzący koło niego cywil uderzył go w głowę od tylu, w potylicę, pałką z całej siły. I pamiętam, że ten mężczyzna nie krzyczał, tylko wydawał z siebie taki szloch głęboki, taki jak kaszel [...]. Pamiętam, jak popłynęły mu łzy z oczu, takie bezgłośne. [...] Z prawej strony klęczał chłopak, blondyn, chyba ze wsi, taki zdrowy chłopak. Cywil podszedł do niego: - Ty ze stoczni? - Tak. - Aha. No i zaczął katować. W głowę, w plecy, w głowę, w plecy. Chłopak zaczął wyć. Pytania właśnie tego typu: - Gdzie byłeś sku***synu wczoraj? Zachciało się wam? - rozległy się z różnych stron sali. Ja odczuwałem zwierzęcy strach. Nie uwierzę, że można być bohaterem w takich chwilach. A gdybym miał być katem, to nigdy bym nie bił człowieka, którego chcę zniszczyć. Nigdy. Tylko bym bił tego obok niego. [...] Kiedy się koło człowieka katuje drugiego człowieka, potęguje to w człowieku taki potworny strach... Gdyby mi kazano chodzić po suficie, to bym chodził. Nie dlatego, że się bałem, że mnie będą bić. Tylko widziałem, jak się zachowują ludzie, gdy są bici, ten odgłos bicia i to, co później się z człowieka wydobywa. No, ale buty zatrzymały się koło mnie, niestety. Złapał mnie za włosy, podciągnął do góry. Nie wiem, dostałem wtedy raz w twarz pięścią. Upadłem, ale z powrotem mnie podniósł za włosy. I w tym momencie zdarzył się cud boski. Podszedł ten gliniarz, który mnie doprowadził. Dał temu cywilowi moją legitymację. [...] Patrzył na mnie, patrzył na legitymację, oglądał ją, patrzył na mnie. [...] On mnie wtedy złapał jeszcze raz za włosy, tak z nienawiścią, tak sobie przyciągnął moją głowę, powiedział do mnie: - A wy co? - dał mi w twarz. [...] Wyciął tę część włosów, którą trzymał w ręku. [...] Potem mi głowę do ziemi pchnął, tak, że uderzyłem głową o ziemię i mówi: - Całuj ty sku***synu tę świętą ziemię i zabierz te włosy. Chciałem włosy schować do kieszeni, ale usłyszałem: - Ustami synu, ustami. [...] Kopnął mnie, dał mi legitymację i powiedział: - Spier***aj stąd. Kopnął mnie jeszcze raz. Ten drugi milicjant popchnął mnie w drzwi i wyszedłem na ulicę z tymi włosami w buzi. [...] Płakałem. Chyba nie z bólu, tylko z wściekłości, bo nigdy w życiu nikt mnie tak nie upokorzył"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mona napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=6aKFx9VN6V0 ANDRZEJ CZAPSKI SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA!
głosuję na Abramowicz. Ten film to cała prawda o rządach Czapskiego i jego kolesi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi, idź sobie w PISU,ale będziesz się tego wstydził szybciej niż pomyślałeś o tym. Zapewne zawsze głosowałeś z założenia przeciwko ,nigdy za . Współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
A kogo to obchodzi, idź sobie w PISU,ale będziesz się tego wstydził szybciej niż pomyślałeś o tym. Zapewne zawsze głosowałeś z założenia przeciwko ,nigdy za . Współczuję.
Masz błoto zamiast mózgu! Każde głosowanie jest zawsze za i przeciw na raz. Głosując na AA jesteś za, a przeciw A.CZ. Głosując za A.CZ. jesteś za, a przeciw AA. Matematyka i logika to ci kiepsko wchodziły do głowy, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
głosuję na Abramowicz. Ten film to cała prawda o rządach Czapskiego i jego kolesi.
Czy Państwo zdajecie sobie sprawę ,że wybory mogą być sfałszowane ,wszelkie umiejętności w tym kierunku odddziedziczone po PZPR ZSL .Za dużo nasi POpzpr,zsl maja do stracenia ,żeby nie cofnąć sie nawet przed zbrodnią a co dopiero fałszywki . Urodzeni i przybyli do miasta nad Krzną podnieście głowy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie używaj słów których znaczenia nie znasz. Czy ty wiesz co znaczy pojęcie nepotyzm? To obsadzanie stanowisk urzędowych swoją rodziną i osobami spokrewnionymi z urzędnikiem decydującym. Nie możesz mieć pretensji do AA za to że Chodzińskiego zrobi wice, to normalne w polityce. Jeśli jest koalicja to jest współodpowiedzialność za władzę co dalej implikuje konieczność współrządzenia. Tusk też pawlka zrobił wicepremierem i ministrem w zamian za poparcie. Chyba nie rozumiesz ja działają podstawowe "prawa" polityki!!
Fakt źle dobrał słowo ale i tak mam rację bo nie uwierzę, że stanowiska są obsadzane osobami kompetentnymi a tak w większości jest. człowiek wykształcony w danym kierunku, w którym może być przydatny dla miasta, przegrywa konkurencję o miejsce pracy z osobą ze środowiska rządzącego, która w większości przypadków nie ma o wykonywanej pracy pojęcia.jak to nazwiesz? a, że abramowicz chce chodzińskiego zrobić zastępcą? masz racje, że to normalne w polityce tylko w tym przypadku pawlak ma papiery by nim być a sprawdź kim jest chodziński na uczelni. będzie się nadawał? likwidacja miejsca parkingowego przed UM to najmniejszy problem nie trzeba znać jak to ty piszesz "podstawowe "prawa" polityki!!" o to mi chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZas na zmiany. Njlepsi po 12 latach i krócej się wypalają. Skoro sami tego nie rozumieją trzeba dać szanse na zmiany, w szczególności odsuniecia od władzy w Białej postkomunistów którzy szeroką ląwą stoją za aktualnym prezydentem. Widać jak silne są interesy i powiązania. Tylko zmiana pozwoli to przerwać i wprowadzić nową jakość do zarządzania miastem i jego rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Abramowicz. Zamiast kręcić kiepskie filmy zrobił byś Pan coś wreszcie. Mi bardzo podoba się wizja polityczna jaką proponują młodzi z ASa. W większości ci ludzie nie mają nic z tego, że wspólnie interesują się samorządem i tym co można dla miasta dobrego zrobić. Nie mają swojego biura bo nie przejadają wspólnych pieniędzy. Ale dyskutują ze sobą na forach, myślą, zastanawiają się co można w Białej zrobić, co będzie się dało zrobić, jakie będą z tego korzyści... Jesli ktoś się polityką interesuje to dobrze wie. A Pan wciska nam ten kit i krzyczy. Widocznie Czapski jest uczciwy skoro tyle osób tak mówi. A kto powie tak o pośle AA? Podejrzewam, że połowę postów piszą "kolesie" AA. Rzucacie wielkie hasła, ale jeśli Prezydent zerwałby wszystkie układy, to chyba pracowałby sam ze sobą. Ważne, że działa na korzyść miasta i działa skutecznie. Patrz Pan Panie Abramowicz na to gdzie zaczynało miasto 12 lat temu i ile Pana zasługi w tym co jest! Biała potrzebuje świeżej myśli i zmian, ale poczekajmy na dobrych kandydatów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol;) napisał:
Panie Abramowicz. Zamiast kręcić kiepskie filmy zrobił byś Pan coś wreszcie. Mi bardzo podoba się wizja polityczna jaką proponują młodzi z ASa. W większości ci ludzie nie mają nic z tego, że wspólnie interesują się samorządem i tym co można dla miasta dobrego zrobić. Nie mają swojego biura bo nie przejadają wspólnych pieniędzy. Ale dyskutują ze sobą na forach, myślą, zastanawiają się co można w Białej zrobić, co będzie się dało zrobić, jakie będą z tego korzyści... Jesli ktoś się polityką interesuje to dobrze wie. A Pan wciska nam ten kit i krzyczy. Widocznie Czapski jest uczciwy skoro tyle osób tak mówi. A kto powie tak o pośle AA? Podejrzewam, że połowę postów piszą "kolesie" AA. Rzucacie wielkie hasła, ale jeśli Prezydent zerwałby wszystkie układy, to chyba pracowałby sam ze sobą. Ważne, że działa na korzyść miasta i działa skutecznie. Patrz Pan Panie Abramowicz na to gdzie zaczynało miasto 12 lat temu i ile Pana zasługi w tym co jest! Biała potrzebuje świeżej myśli i zmian, ale poczekajmy na dobrych kandydatów!
I tu się z przedmówcą zgadzam. potrzebna jest wizja dla tego miasta co można zrobić i jakie są realne korzyści. nie ważne z jakiej jesteś partii, trzeba rozmawiać i dobierać kompetentnych ludzi a nie leszczy z łapanki. tak jak w tych wyborach emeryci i didżeje. pytam: co taka osoba może dać dla miasta?? ale jak to się mówi "nie ważne kto rządzi byle były pieniądze", niestety ja do tych wyborów jak i poprzednich z tego względu nie przystąpiłem.obwieszają miasto plakatami i zdobywają po kilkanaście głosów.ale niestety takie prawo jest w tym kraju, byle kmiot może zostać radnym.z tą opinią muszą się zgodzić liczni. wyborcy po i pis mówią, że AC nie zrobił nic dla miasta i mówię, że są w błędzie. miasto jest zadłużone. a które nie jest? mając do wzięcia ze środków unijnych ok 70% wartości inwestycji musisz wziąć na resztę "kredyt" czy chcesz czy nie. a dług rośnie.kolejne markety nie są rozwiązaniem.przemysłu też nikt tu nie ściągnie. mam wrażenie, że AA nie wie że trzeba będzie te zaciągnięte długi spłacić i możliwe iż to jego kadencja będzie się tym zajmowała. a wtedy jak to jest modne w tym kraju zwali winę na poprzedników. poseł powinien współpracować z obecnym urzędem miasta, bo odczyty sprawozdawcze itp. w sejmie może wygłosić przysłowiowy nowak i kowalski. jak na razie biała nie ma kandydata na prezydenta.ani AC i AA nie są godnymi osobami na tą posadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol;) napisał:
Panie Abramowicz. Zamiast kręcić kiepskie filmy zrobił byś Pan coś wreszcie. Mi bardzo podoba się wizja polityczna jaką proponują młodzi z ASa. W większości ci ludzie nie mają nic z tego, że wspólnie interesują się samorządem i tym co można dla miasta dobrego zrobić. Nie mają swojego biura bo nie przejadają wspólnych pieniędzy. Ale dyskutują ze sobą na forach, myślą, zastanawiają się co można w Białej zrobić, co będzie się dało zrobić, jakie będą z tego korzyści... Jesli ktoś się polityką interesuje to dobrze wie. A Pan wciska nam ten kit i krzyczy. Widocznie Czapski jest uczciwy skoro tyle osób tak mówi. A kto powie tak o pośle AA? Podejrzewam, że połowę postów piszą "kolesie" AA. Rzucacie wielkie hasła, ale jeśli Prezydent zerwałby wszystkie układy, to chyba pracowałby sam ze sobą. Ważne, że działa na korzyść miasta i działa skutecznie. Patrz Pan Panie Abramowicz na to gdzie zaczynało miasto 12 lat temu i ile Pana zasługi w tym co jest! Biała potrzebuje świeżej myśli i zmian, ale poczekajmy na dobrych kandydatów!
Gdzie są ci młodzi> Podaj jedno nazwisko, przecież musi być lider, podaj link do forum gdzie ci młodzi z asa dyskutują, a jak nie to przestań pieprzyć głodne kawałki, bo as to tylko komitet wyborczy, który służy do zgłaszania kandydatury czapy w wyborach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...