Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Basen na AWF-ie i dziwne zakazy

Utworzony przez tai, 13 sierpnia 2008 r. o 18:43
dla mnie geje tto bardziej ci dwaj cwaniacy co chodza po basenie ciagle razem i w d*** wszystkim dziewczynom wchodza! a ta ratowniczka rowna babka:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
staly bywalec napisał:
dla mnie geje tto bardziej ci dwaj cwaniacy co chodza po basenie ciagle razem i w d*** wszystkim dziewczynom wchodza! a ta ratowniczka rowna babka:D
Juz ty najlepiej wiesz, a ta ratowniczka to równa babka znaczy biustu zero, płaska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ratowniczka jest spoko! ostatnio mialam problemy z noga i od razu mi pomogla! tak samo widzialam jak pomagala starszej pani gdy ja poprosila by jej wytlumaczyla co ma zrobic by przeplynac basen! a co do tych twoich ratownikow. to nie wiem czy widzialas jak olewaja wszystkjo i znikaja z basenu a dokladnie z aqua i siedza na tym duzym i gadaja o wszystkich przechodzacych dupach a pozniej wyrywaja!! pobawia sie a pozniej nara! nawet nie wiesz ile nas jest co tak robia. chcieli mnie i moja kolezanke od razu gdzies zabrac! paranoja sa beznadziejni! przez nich przestalysmy chodzic tak czesto na basen! ale jest tam jeden fajny ratownik. taki wysoki brunet lubi cwiczyc w tym ich pokoiku na malym basenie. fajnie popatrzec na niego jak tak sie meczy:D
Dobrze chłopaki korzystają z życia:) każda lubi być adorowana... A jak jesteś piękna MERY zębów cztery.... to się wstydzisz i nie chodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam jestem zadowolona z basenu. Chodzę przynajmniej dwa razy w tygodniu. Panie na kasie może faktycznie nie zawsze mają dobry humor, ale kto z nas ma? A jeśli chodzi o ratowników... No cóż, muszę niestety kilka osób rozczarować i stwierdzić że są naprawdę sympatyczni. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z chamską odzywką no chyba że ktoś sam próbował cwaniakować i na to zasłużył. Chętnie pomagają i udzielają cennych wskazówek związanych z pływaniem. Jeżeli chcecie żeby ktoś się do was odzywał normalnie to wy też zachowujcie się odpowiednio. Basen jest dla ludzi a nie dla zwierząt. Pozdrowienia dla miłych panów ratowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
A ja tam jestem zadowolona z basenu. Chodzę przynajmniej dwa razy w tygodniu. Panie na kasie może faktycznie nie zawsze mają dobry humor, ale kto z nas ma? A jeśli chodzi o ratowników... No cóż, muszę niestety kilka osób rozczarować i stwierdzić że są naprawdę sympatyczni. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z chamską odzywką no chyba że ktoś sam próbował cwaniakować i na to zasłużył. Chętnie pomagają i udzielają cennych wskazówek związanych z pływaniem. Jeżeli chcecie żeby ktoś się do was odzywał normalnie to wy też zachowujcie się odpowiednio. Basen jest dla ludzi a nie dla zwierząt. Pozdrowienia dla miłych panów ratowników
Wiki odmóżdżyli cię, podmienili Obcy, czy to tylko tekst sponsorowany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przepraszam bardzo ale dlaczego tak sądzisz? Sponsorów nie szukałam, nikomu nie mam zamiaru się przypodobać tylko po prostu napisałam swoją opinię. Co Ci się nie podoba w mojej wypowiedzi sioux?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
A przepraszam bardzo ale dlaczego tak sądzisz? Sponsorów nie szukałam, nikomu nie mam zamiaru się przypodobać tylko po prostu napisałam swoją opinię. Co Ci się nie podoba w mojej wypowiedzi sioux?
To mi się nie podoba że jest przesłodzony, a przecież nie jesteś słodką idiotką, prawda ? Ja jestem natomiast przeczulony i z miejsca kojarzy mi się to z fałszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam słodkiego w tym nic nie widzę. Dlaczego mam pisać że ktoś był dla mnie niemiły jak tak nie było? Kilka razy prosiłam ratowników o pomoc, żeby zobaczyli czy dobrze płynę i ewentualnie coś skorygowali i chętnie mi pomogli, nie robili żadnych problemów. jedyna osobą która patrzyła na mnie krzywym okiem była pani ratownik, której ulubionym zajęciem jest dłubanie w nosie No cóż ale każdy robi to co lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sioux napisał:
To mi się nie podoba że jest przesłodzony, a przecież nie jesteś słodką idiotką, prawda ? Ja jestem natomiast przeczulony i z miejsca kojarzy mi się to z fałszem.
fakt,chyba jesteś bardzo przeczulony i czepiasz się o wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo z ratownikami miło czas spędza się w lesie pzdr chłopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo z ratownikami miło czas spędza się w lesie pzdr chłopaki
Wiki ja to bym się z ratownikiem nie wiązał , wykorzysta i zostawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacie sie tych ratownikow jak psow. pani ratownik lubi swoj nosek a ty wiki lubisz dlubac w du*** najwidoczniej. krzywym okiem patrzy bo widzi to co my ze czepiaja sie wszystkich lasek i pozniej z kazda na spacer sie szlajaja. ostatnio ten czarny z 2po koleji w usciskach chodzil w ciagu 3 h i wszystkie z basenu. ten blondyn chociaz jakis spokojny sie w koncu zrobil ze az milo i nawet nauczyl sie mowic dzien dobry czy dobranoc. juz raz probowal do mnie podbijac jak bylam ze swoim chlopakiem na basenie a jak go zobaczyl biedny uciekl. ale w koncu 3ma dystans. pozdro panom i pani ratownik:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywalczyni napisał:
czepiacie sie tych ratownikow jak psow. pani ratownik lubi swoj nosek a ty wiki lubisz dlubac w du*** najwidoczniej. krzywym okiem patrzy bo widzi to co my ze czepiaja sie wszystkich lasek i pozniej z kazda na spacer sie szlajaja. ostatnio ten czarny z 2po koleji w usciskach chodzil w ciagu 3 h i wszystkie z basenu. ten blondyn chociaz jakis spokojny sie w koncu zrobil ze az milo i nawet nauczyl sie mowic dzien dobry czy dobranoc. juz raz probowal do mnie podbijac jak bylam ze swoim chlopakiem na basenie a jak go zobaczyl biedny uciekl. ale w koncu 3ma dystans. pozdro panom i pani ratownik:D
Ale Wiki to chyba głupia jest pipa, nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie to pani bywalczyni coś w tyłek wlazło i najwyraźniej nie wyszło. Sioux tak dla Twojej wiadomości to ja z ratownikami nigdzie nie łażę i nie mam zamiaru. A jeżeli chodzi o wykorzystywanie i zostawianie to może to zrobić każdy facet, bo wszyscy jesteście tacy sami i w dodatku jesteś głupim f*****. Ja tam nie zwracam uwagi na to co i kogo wyrywają panowie ratownicy, bo na basen chodzę popływać a nie kogoś obczajać i obgadywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
widocznie to pani bywalczyni coś w tyłek wlazło i najwyraźniej nie c nieyzwyszło. Sioux tak dla Twojej wiadomości to ja z ratownikamię nigdzie nie łażę i nie mam zamiaru. A jeżeli chodzi o wykorzystywanie i zostawianie to może to zrobić każdy facet, bo wszyscy jesteście tacy sami i w dodatku jesteś głupim f*****. Ja tam nie zwracam uwagi na to co i kogo wyrywają panowie ratownicy, bo na basen chodzę popływać a nie kogoś obczajać i obgadywać
raz Sama Sobie zaprzeczasz bo niby nic nie widzisz, a tak ślicznie wszystko opisałaś i obgadałaś. Po za tym jeśli wrzucasz wszystkich facetów do jednego worka to co preferujesz kobiety ? Co do tego że jestem głupim f..... nie mogę się odnieść bo nie wiem jaki to jest wyraz i czy jestem czy nie, nie wiem, na wszelki wypadek znając Ciebie mówię że nie jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sioux napisał:
raz Sama Sobie zaprzeczasz bo niby nic nie widzisz, a tak ślicznie wszystko opisałaś i obgadałaś. Po za tym jeśli wrzucasz wszystkich facetów do jednego worka to co preferujesz kobiety ? Co do tego że jestem głupim f..... nie mogę się odnieść bo nie wiem jaki to jest wyraz i czy jestem czy nie, nie wiem, na wszelki wypadek znając Ciebie mówię że nie jestem.
a co niby opisałam i obgadałam? nie pisze że ten ratownik to to robi a drugi to tamto,napisałam swoją opinię, Tobie nie musi ona odpowiadać. Jak tak bardzo nie pasuje Ci ta pływalnia to nie musisz na nią przychodzić. Moje preferencje to moja sprawa . A tak w ogóle to nie pisz, że "znając mnie" bo mnie nie znasz. Widzę, że ludzie nie mają co robić i szukają sobie problemów, czepiają się o szczegóły, jeżeli ktoś napisze jakiś pozytywny komentarz (albo w każdym razie inny od ich zdania) to mało co go nie zabiją, a przecież każdy może mieć swoje zdanie i wcale nie trzeba później za to kogoś obrażać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
a co niby opisałam i obgadałam? nie pisze że ten ratownik to to robi a drugi to tamto,napisałam swoją opinię, Tobie nie musi ona odpowiadać. Jak tak bardzo nie pasuje Ci ta pływalnia to nie musisz na nią przychodzić. Moje preferencje to moja sprawa . A tak w ogóle to nie pisz, że "znając mnie" bo mnie nie znasz. Widzę, że ludzie nie mają co robić i szukają sobie problemów, czepiają się o szczegóły, jreakcjeżeli ktoś napisze jakiś pozytywny komentarz (albo w każdym razie inny od ich zdania) to mało co go nie zabiją, a przecież każdy może mieć swoje zdanie i wcale nie trzeba później za to kogoś obrażać.
zywiści Na AWF basenie nie byłem w życiu, z tymi preferencjami to jednak jest coś na rzeczy bo widzę reakcję. Oczywiście nawet mi przez myśl nie przyszło by Ci coś złego zrobić a nawet wręcz przeciwnie. Co do epitetu "głupi fi***" nie jestem głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sioux napisał:
zywiści Na AWF basenie nie byłem w życiu, z tymi preferencjami to jednak jest coś na rzeczy bo widzę reakcję. Oczywiście nawet mi przez myśl nie przyszło by Ci coś złego zrobić a nawet wręcz przeciwnie. Co do epitetu "głupi fi***" nie jestem głupi.[/quote] No to skoro nie byłeś to nie wiem skąd te Twoje wypowiedzi. Muszę przyznać, że teraz to mnie rozbawiłeś z tymi preferencjami zwłaszcza. A mój epitet był tylko odpowiedzią do Twojego [quote name='sioux' post='172820' date='22.09.2009, 00:52:01']Ale Wiki to chyba głupia jest pipa, nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
a co niby opisałam i obgadałam? nie pisze że ten ratownik to to robi a drugi to tamto,napisałam swoją opinię, Tobie nie musi ona odpowiadać. Jak tak bardzo nie pasuje Ci ta pływalnia to nie musisz na nią przychodzić. Moje preferencje to moja sprawa . A tak w ogóle to nie pisz, że "znając mnie" bo mnie nie znasz. Widzę, że ludzie nie mają co robić i szukają sobie problemów, czepiają się o szczegóły, jreakcjeżeli ktoś napisze jakiś pozytywny komentarz (albo w każdym razie inny od ich zdania) to mało co go nie zabiją, a przecież każdy może mieć swoje zdanie i wcale nie trzeba później za to kogoś obrażać.
zywiści Na AWF basenie nie byłem w życiu, z tymi preferencjami to jednak jest coś na rzeczy bo widzę reakcję. Oczywiście nawet mi przez myśl nie przyszło by Ci coś złego zrobić a nawet wręcz przeciwnie. Co do epitetu "głupi fi***" nie jestem głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sioux napisał:
zywiści Na AWF basenie nie byłem w życiu, z tymi preferencjami to jednak jest coś na rzeczy bo widzę reakcję. Oczywiście nawet mi przez myśl nie przyszło by Ci coś złego zrobić a nawet wręcz przeciwnie. Co do epitetu "głupi fi***" nie jestem głupi.
wd UUUUps to samo wysłałem po raz drugi. Prawdę mówiąc to pisałem bo mam awersję do basenów, chociaż korzystałem w innym mieście, więc Sama rozumiesz jak zobaczyłem że ktoś wychwala to napisałem i potem to już poszło. Jedno się jednak wyjaśniło, ogromna ulga że z Tobą wszystko jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...