Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Będą "Łzy", superniania nie przybędzie

Utworzony przez OBSERWATOR, 20 czerwca 2009 r. o 16:07
"Bilety wstępu na każdy dzień kosztują 5 zł." To jest Panie Marku zwyczajny wyzysk pogrążonych w kryzysie obywateli, którzy mino wszystko chcą się jednak pobawić. Bilet za 5,- złotych? Owszem, ale nie "na każdy dzień" tylko na jednorazowe wejście!!! Jeśli musisz na chwilkę wyjść - możesz, jeżeli wracasz dawaj piąntala! Mam pytanie, czy to wszystko jest w porządku??? Niech organizatorzy (w ramach delegacji) pojadą do sąsiednich gmin, wsi, miast, województw... może nauczą się podstaw organizacji, nie dla wyzysku!!!, TAK dla zwykłego, ludzkiego traktowania mieszkańców Białej Podlaskiej, Powiatu Bialskiego, Gościo/turystów!!!!! Jak się Pan nie lękasz, napisz Pan w poniedziałek jak było, napisz zgodnie z sumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBSERWATOR napisał:
"Bilety wstępu na każdy dzień kosztują 5 zł." To jest Panie Marku zwyczajny wyzysk pogrążonych w kryzysie obywateli, którzy mino wszystko chcą się jednak pobawić. Bilet za 5,- złotych? Owszem, ale nie "na każdy dzień" tylko na jednorazowe wejście!!! Jeśli musisz na chwilkę wyjść - możesz, jeżeli wracasz dawaj piąntala! Mam pytanie, czy to wszystko jest w porządku??? Niech organizatorzy (w ramach delegacji) pojadą do sąsiednich gmin, wsi, miast, województw... może nauczą się podstaw organizacji, nie dla wyzysku!!!, TAK dla zwykłego, ludzkiego traktowania mieszkańców Białej Podlaskiej, Powiatu Bialskiego, Gościo/turystów!!!!! Jak się Pan nie lękasz, napisz Pan w poniedziałek jak było, napisz zgodnie z sumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, przyszłam specjalnie na samolociki i pytałam przy wejściu o której są i powiedzieli że o 14, potem okazało się że między 18-19, sterczałam tam więc 5 godzin w oczekiwaniu żeby nie kupować 2 raz biletu, po czym okazało się że występu nie będzie. ŻENADA!!!!! 5 zeta w plecy + 5 godzin czekania na darmo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent zaprasza niezadowolonych w poniedzialek, będzie zwrot pieniędzy za bilety . W ofercie na plakatach i stronie internetowej miasta zachęcano bialczan i nie tylko na lotnisko na tzw. Dni Białej, w powietrzu miało być 50 samolotów oraz wiele innych atrakcji. Byłem z dwójką dzieci o godz. 17 zapłaciłem 15 zł. Za tą kwotę mogłem (w kolejności), polatać a jakże motolotnią za 50 zł od osoby, kupić na stoiskach odpustowych chińską tandetę, obejrzeć wygrodzone puste stoiska z napisem renault, szeptycki itp. itd, kupić piwo za 5 zł oraz kiełbaski wiadomo od kogo, zatkać uszy przy źle nagłośnionej małej scenie, popatrzeć na pustą dużą scenę, wracając dzieci mogły pokręcić się na karuzeli, oczywiście odpłatnie. Może coś przeoczyłem ?. Teraz nie wiem czy święto miasta jest po to by podreperować budżet miasta ?. Czy to jakaś nowa forma podatku ?. Co jest grane do ch...y w tym mieście. P.S. Oczywiście władzy też nie było widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prizidencie nasz, dokąd ty idziesz? Ludzie znowu rozczarowani tym, co oferujesz... w okolicy miasta nie lepiej.... Prawdę mówią ludzie: jaki prezydent, taka organizacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iglak spod lotniska napisał:
Prizidencie nasz, dokąd ty idziesz? Ludzie znowu rozczarowani tym, co oferujesz... w okolicy miasta nie lepiej.... Prawdę mówią ludzie: jaki prezydent, taka organizacja...
ciekawe co o imprezie napiszą patroni medialni, słowo , tygodnik , wspólnota. pewnie że było pięknie !!! ???.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że chociaż umie za to zorganizować sobie kampanie wyborcze - na inne rzeczy już więc zdolności organizacyjnych starczać nie musi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typ napisał:
Dobrze że chociaż umie za to zorganizować sobie kampanie wyborcze - na inne rzeczy już więc zdolności organizacyjnych starczać nie musi...
Już tylko deszcz może uratować od blamażu tą "pożal się boże" imprezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znakomicie" zaprezentował się wczoraj punkt informacji turystycznej (czy jakoś tak), żenada! Dwie książeczki, jakiś folder i parę pocztówek no i Panie czekające na turystów ;-) Byłem teraz na giełdzie staroci na ul. Warszawskiej, tam pasjonaci bez zbędnych dotacji o wiele, wiele bardziej zasługują na miano promotorów miasta. Pośród jakiegoś żelastwa, monet, kart i innych szpargałów można znaleźć na prawdę dużo ciekawostek dotyczących Białej Podlaskiej. Tak trzymać Panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
"Znakomicie" zaprezentował się wczoraj punkt informacji turystycznej (czy jakoś tak), żenada! Dwie książeczki, jakiś folder i parę pocztówek no i Panie czekające na turystów ;-) Byłem teraz na giełdzie staroci na ul. Warszawskiej, tam pasjonaci bez zbędnych dotacji o wiele, wiele bardziej zasługują na miano promotorów miasta. Pośród jakiegoś żelastwa, monet, kart i innych szpargałów można znaleźć na prawdę dużo ciekawostek dotyczących Białej Podlaskiej. Tak trzymać Panowie.
5 zł do której kasa urzędu czynna, mam 3 bilety po 5 zł chcę forsę odzyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te panie to zawsze na turystów czekają na Warszawskiej 11 . w sezonie! i poza sezonem! (kiedy jest sezon a kiedy nie ma???sezon na co?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaa napisał:
te panie to zawsze na turystów czekają na Warszawskiej 11 . w sezonie! i poza sezonem! (kiedy jest sezon a kiedy nie ma???sezon na co?)
Czy ktos z was byl kiedykolwiek w ich biurze na warszawskiej 11 ? co one tam robia przez 8 godzin dziennie ? wie ktos ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='turusta bialski' date='22.06.2009, 11:51:00' post='142972'] Czy ktos z was byl kiedykolwiek w ich biurze na warszawskiej 11 ? co one tam robia przez 8 godzin dziennie ? wie ktos ? [/quoteroczny ] Budżet tego czegoś to pewnie ze 200 000 zł rocznie, tak więc kawa, herbata , kawa itp. itd ,a turystów jak nie było tak niema. Przez 5 lat to i 1 000 000 zł na to cudo się uzbiera. Ale to pewnie nie o pozyskanie turystów chodzi tylko o przechowalnię talentów po wiecznym wice-... jakimś tam. Kasa miejska ? , ... ech !. Nowy prezydent potrzebny od zaraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie ! powiedz nam łaskawie ile kosztuje miasto utrzymanie roczne tego twojego biura centrum turystyki ! i czym się one na codzień zajmują ? a konkretnie to ile tam osób pracują, ile zarabiają, i inne koszty itd. A może dowiemy się też ile osób dziennie, miesięcznie odwiedza to biuro ? No i kto jest tam kierownikiem, ile zarabia, i dlaczego tak mało ? A Marek Pietrzela słynny miejscowy redaktor to jakoś nie pisze o tym. Ciekawe dlaczego ? Może od siedziby Dz. Wschodniego do Turystyki to za daleko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turysta napisał:
Panie Prezydencie ! powiedz nam łaskawie ile kosztuje miasto utrzymanie roczne tego twojego biura centrum turystyki ! i czym się one na codzień zajmują ? a konkretnie to ile tam osób pracują, ile zarabiają, i inne koszty itd. A może dowiemy się też ile osób dziennie, miesięcznie odwiedza to biuro ? No i kto jest tam kierownikiem, ile zarabia, i dlaczego tak mało ? A Marek Pietrzela słynny miejscowy redaktor to jakoś nie pisze o tym. Ciekawe dlaczego ? Może od siedziby Dz. Wschodniego do Turystyki to za daleko ?
Pan Marek z wiekiem jest coraz grzeczniejszy. Chińskie przysłowie:najciemniej jest pod latarnią. Chociaż z drugiej strony w Białej ciemnota jest dość powszechna. Noc kultury ?. Bialscy wyborcy mają tak jak sobie wybrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='22.06.2009, 19:33:05' post='143084'] Pan Marek z wiekiem jest coraz grzeczniejszy. Oj nie żartuj ! Dawniej był tak samo grzeczny. Taki zawód - co każą to pisze, normalka ! Dla chleba, panie, dla chleba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto każe bułeczko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kto każe bułeczko?
Jeśliś tak ciekawy to poszukaj w necie info KTO jest właścicielem Dziennika Wschodniego a znajdziesz odpowiedż na swoje pytanie. Większość mediów w Polsce to własność niemiecka, zwłaszcza na terenach zach. i północnych. Nie wiedziałeś o tym lemingu ? Nie mówili o tym w reżymowej TV ? Tusk nie powiedział ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy! to twierdzisz Siwy, ze panu Mareczkowi to jakis "niemiec" nakazuje co ma napisac? a ja myslalem ze ratusz... tfu... palac. ale to jak pan Mareczek sie z tym "niemcem" dogaduje? po jakiemu to szwargoca? moze tylko na migi zaiwaniaja? kto to wie? moze Marianek wie? wybory blisko to Marianek sie juz budz! wiesz to Marianek... dawaj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiad ! Widzę że nie bardzo się orientujesz. No jasne że Marek po szwabsku ani be ani me ale tam w centrali w Lublinie oni mają takiego jednego Niemiaszka co z Berlinem ma stałe gorące łącze i to on wszystkie polecenia od carycy Angeli przekazuje Naczelnemu, a Naczelny Markowi. Jest też podpisane tajne porozumienie między Angelą a Prezydęntem Białej że Dz.Wsch. nie będzie kąsał Prezydęnta a za to Andrzej sfinansuje z naszej kasy kolejny parking dla niemieckiego Kauflanda i da plac pod budowę nastęnego supermarketu. I co tu może zrobić taki mały pikuś jak Marek gdyby nawet chciał ? Pisze bidula grzecznie jak mu każą i odlicza dni do emerytury. Ostatnio napisał o Dniach Miasta - że wszystko było w porządku a przecież każdy kto był to widział jaki tam był bajzel !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...