Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska chce reorganizować swoje szkoły

Utworzony przez Gość, 21 stycznia 2009 r. o 09:32
Dlaczego nikt nie pomyślał o rozwiązaniu najprostszym. Skoro dwóch dyrektorów się nie dogaduje to należy ich wymienić na takich którzy mają mniejsze mniemanie o sobie i potrafią sie normalnie dogadać. Po co burzyć istniejacy porządek dla kaprysu ludzi niereformowalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hey A ten cały Grodecki, to jest radnym czy nie, bo może jego głos nie ma tu znaczenia? Niech on lepiej się zajmie tym czy jest w PiS czy już w PO, bo takie chodzą słuchy ;-) Oczywistą sprawą jest, że jeden dyrektor - jeden gospodarz, to jest lepsze rozwiązanie. Jeden budynek a dwie dyrekcje, dwie księgowości itp. Oszczędności byłyby zapewne wielkie. No i te ciągłe spory Jakubca z Grodeckim (szara eminencja PG4), który rządzi szkołą. Bo chyba nie ta pani dyrektor rządzi? Zrobić jednego dyrektora (konkurs oczywiście) i będzie porządek. A Grodecki niech lepiej już idzie zapytać czy jest Radnym czy nie, bo jak nie, to niech wraca do miasta z którego przyjechał :-) henioooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie było, Pan Grodecki co raz bardziej agresywnie odnosi się do wszystkiego co dotyczy jego osoby, jakby tracił panowanie nad sobą. Całkowicie niepotrzebnie, bo przez takie zachowanie zraża ludzi do siebie a myślę, że ma coś interesującego do powiedzenia ale z takim zachowaniem nikt go nie będzie traktować poważnie. Faktem jest, że Pan Grodecki jakoś w mediach jest przedstawiany jakby jego osoba staczała się po równi pochyłej a wszystko zaczęło się od sprawy z podwójnym wynagrodzeniem, ale osobiście nie jestem przekonany, że media oddają prawdę. Wg mnie, zamiast krzykliwych protestów Pan Grodecki, powinien zorganizować konferencję prasową na której by rzeczowo i spokojnie przedstawił swoje racje a z innej strony, mógłby się zgodzić na reorganizację szkoły i wystartować na dyrektora nowo tworzonego obiektu, ma doświadczenie i wykształcenie (tak mi się wydaje, bo nie wiem), jakby wygrał w uczciwym konkursie to jego reputacja by wzrosła a przy okazji zamknął by usta jego przeciwników. Ale, na razie jestem nie ufny do Pana Grodeckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. Bardzo mądrze mój przedmówca to wszystko ujął. Niech p. Henryk wystartuje i wygra, wtedy nie będzie problemu. Zaraz pojawią się komentarze, że i tak nie wygra bo ktoś tam go nie lubi. A ja myślę, że nie o lubienie lub nie tutaj chodzi, tylko o korzyści płynące z połączenia szkół. Chyba lepiej jak jednym budynkiem zarządza jeden gospodarz? W jakim celu jest dwóch? Wystarczy spojrzeć na te szkoły w którcyh jest jeden dyrektor-zespoły-jest oki. Jeszcze PG 6 i SP9 powinno się połączyć, po co tam dwóch dyrektorów? pozdrawiam heniutek g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MOŻEMY RÓWNIEŻ ZAPOMNIEĆ O PG2 I SP2, TAM JEST NAWET JEDNO WEJŚCIE DO OBU SZKÓL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakby nie było, Pan Grodecki co raz bardziej agresywnie odnosi się do wszystkiego co dotyczy jego osoby, jakby tracił panowanie nad sobą. Całkowicie niepotrzebnie, bo przez takie zachowanie zraża ludzi do siebie a myślę, że ma coś interesującego do powiedzenia ale z takim zachowaniem nikt go nie będzie traktować poważnie. Faktem jest, że Pan Grodecki jakoś w mediach jest przedstawiany jakby jego osoba staczała się po równi pochyłej a wszystko zaczęło się od sprawy z podwójnym wynagrodzeniem, ale osobiście nie jestem przekonany, że media oddają prawdę. Wg mnie, zamiast krzykliwych protestów Pan Grodecki, powinien zorganizować konferencję prasową na której by rzeczowo i spokojnie przedstawił swoje racje a z innej strony, mógłby się zgodzić na reorganizację szkoły i wystartować na dyrektora nowo tworzonego obiektu, ma doświadczenie i wykształcenie (tak mi się wydaje, bo nie wiem), jakby wygrał w uczciwym konkursie to jego reputacja by wzrosła a przy okazji zamknął by usta jego przeciwników. Ale, na razie jestem nie ufny do Pana Grodeckiego.
O co chodzi z tym podwójnym wynagrodzeniem? Może ktoś wyjaśni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan G. może ma i z trzech miejsc pracy dochody : jako nauczyciel, radny i prawdopodobnie trener. Można je znaleźć na stronach miasta B.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakby nie było, Pan Grodecki co raz bardziej agresywnie odnosi się do wszystkiego co dotyczy jego osoby, jakby tracił panowanie nad sobą. Całkowicie niepotrzebnie, bo przez takie zachowanie zraża ludzi do siebie a myślę, że ma coś interesującego do powiedzenia ale z takim zachowaniem nikt go nie będzie traktować poważnie. Faktem jest, że Pan Grodecki jakoś w mediach jest przedstawiany jakby jego osoba staczała się po równi pochyłej a wszystko zaczęło się od sprawy z podwójnym wynagrodzeniem, ale osobiście nie jestem przekonany, że media oddają prawdę. Wg mnie, zamiast krzykliwych protestów Pan Grodecki, powinien zorganizować konferencję prasową na której by rzeczowo i spokojnie przedstawił swoje racje a z innej strony, mógłby się zgodzić na reorganizację szkoły i wystartować na dyrektora nowo tworzonego obiektu, ma doświadczenie i wykształcenie (tak mi się wydaje, bo nie wiem), jakby wygrał w uczciwym konkursie to jego reputacja by wzrosła a przy okazji zamknął by usta jego przeciwników. Ale, na razie jestem nie ufny do Pana Grodeckiego.
Człowieku w jakich czasach ty żyjesz, nie ma czegoś takiego jak uczciwy konkurs. Możesz mi wierzyć lub nie ale od kiedy obowiązuje w szkołach procedura konkursowa zawsze ale to zawsze wiadomo kto zostanie dyrektorem jeszcze przed dniem konkursu. Komisja konkursowa to ciało polityczne i nie ma mowy o żadnym przypadku czy ocenie merytorycznej kandydatów bo to się nie liczy. Ma wygrać swój i wygrywa. Powracając jednak do meritum sprawy też uważam że powinien powstać zaspół i jeden dyrektor oczywiście z odpowiednią liczbą zastępców. Tak na marginesie to ci dotychczasowi dyrektorzy nadawali by się na zastępców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan G. może ma i z trzech miejsc pracy dochody : jako nauczyciel, radny i prawdopodobnie trener. Można je znaleźć na stronach miasta B.P.
Czekam wciąż na wyjaśnienie, zrozumiałem, że nienależne podwójne. Prawda czy fałsz? To, że ktoś autentycznie pracuje i czerpie z tego dochody to inna sprawa. Ile zarabiają nauczyciele wiadomo, p. G. sprawdziłem 4 tys. w Top54 rocznie. Z tego co wiem od kilku miesięcy czyli od sprawy z odwołaniem mandatu nie pobiera diet jako radny. Było o tym w gazetach. Czekam dalej na odpowiedz bo śledzę wszystkie nieprawidłowości, przy wyborach jak znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BYŁOBY ZADNEGO PROBLEMU GDYBY NAUCZYCIELE TYCHZE SZKÓŁ MIELI ZAUFANIE DO OBECNYCH DYREKTORÓW. PRZECIEŻ NIE IDZIE PODOBNO O WŁADZĘ A O DOBRO I WYCHOWANIE DZIECI. CZY DYREKTOROM JUŻ NIE WYPADA ZAJMOWAĆ SIĘ TYM DO CZEGO MAJĄ POWOŁANIE W SPOSÓB BEZPOŚREDNI, CZYLI DO NAUCZANIA, A MOŻE DOSTALI NOWE POWOŁANIE? ZAPEWNE GRONO PEDAGOGICZNE BOJI SIĘ, TYRANIZOWANIA BĄDŹ TEŻ BRAKU ZROZUMIENIA ZE STRONY DYREKTORA Z ,,DUŻYNY PRZECIWNEJ,, GDYBY TO ON ZOSTAŁ SZEFEM. JEŻELI MAGISTRAT CHCE ZMIAN NIECH WEŻMIE NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ I NIE OGŁASZA KONKURSU Z ROBIENIEM FARSY Z WYBOREM ,,NAJLEPSZEGO Z NAJLEPSZYCH,, TYLKO Z MOCY PRAWA MIANUJE DYREKTOREM OSOBĘ, KTÓRA BĘDZIE W SPOSÓB OCZEKIWANY PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ ZARZĄDZAŁA MAJĄTKIEM I PRACOWNIKAMI SZKOŁY, PRZECIEŻ ŻYJEMY OBECNIE W ŚWIECIE NOMINACJI I DYMISJI. ODPOWIEDZIELNOŚĆ ZA NIEZADOWOLENIE RODZICÓW JAK I NAUCZYCIELI W TYM ICH KRZYWDY POWINNY DOTYKAĆ NAJWYŻSZE WŁADZE SAMORZĄDOWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam Tylko nie wiem czy z mocy prawa w takim wypadku można wyznaczyć dyrektora? Chyba nie? Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa, może sam p. Grodecki się wypowie: czy p. Henryk jest jeszcze w PiSie czy już nie (bo notowania nie wróżą nic dobrego tej partii), bo podobno nie jest, tylko się czai, żeby skoczyć do PO? Która to by już była partia tego pana??? Ktoś radził pan Grodeckiemu, żeby zajął się piłką, ja mam pytanie, a co pan Grodecki w piłce nożnej osiągnął, jakiś sukces czy coś, jaką drużynę oprócz Górnika Łęczna prowadził? Albo w ogóle jakis sukces, może życiowy jakiś albo inny, ma ten pan? Bo nie wiem czy oprócz gadania ten pan coś umie? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze pan Czapski i z Godlewskim i innymi kolesiami uprawiają swoją folwarczną prywatę i trzeba przeforsować swoje towarzystwo w białych rękawiczkach tak jak w Bursie ta sama dyrektorka pocichu ma być znowu wsadzona na stołeczek , bo SLD i Czapski się panoszą i razem popieraja największą ,, kanalię'' która nie jedną osobę juz skrzywdziła i taka ma być dalej dyrektorką .Bialczanie pomyślcie kto wami rzadzi ? i jakich niegodnych ludzi stawia na stołeczki aby tymi brudnymi rączkami załatwiać niewygodnych i m yślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej Ale to o czym mówi przedmówca nie ma nic wspólnego z tematem dyskusji! A może... w każdym razie my tu się zastanawiamy nad połączenienm dwóch szkół, co wg mnie jest jak najbardziej słuszne. A to że "szara eminencja" PG4 pan Grodecki się z tym nie zgadza, to już inna bajka ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniooo napisał:
witam Tylko nie wiem czy z mocy prawa w takim wypadku można wyznaczyć dyrektora? Chyba nie? Ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa, może sam p. Grodecki się wypowie: czy p. Henryk jest jeszcze w PiSie czy już nie (bo notowania nie wróżą nic dobrego tej partii), bo podobno nie jest, tylko się czai, żeby skoczyć do PO? Która to by już była partia tego pana??? Ktoś radził pan Grodeckiemu, żeby zajął się piłką, ja mam pytanie, a co pan Grodecki w piłce nożnej osiągnął, jakiś sukces czy coś, jaką drużynę oprócz Górnika Łęczna prowadził? Albo w ogóle jakis sukces, może życiowy jakiś albo inny, ma ten pan? Bo nie wiem czy oprócz gadania ten pan coś umie? :-)
Wiem partia 3 - RS AWS, Centrum, PiS. W piłce prowadził AZS AWF Biała Podlaska - 6 sezonów w 3 lidze, Klonownicę w 4 lidze, Górnika Łęczna, Podlasie Sokołów, Motor Lublin, Anie Świdnik- wszystkie te kluby w III lidze, asystował w Avii w II lidze, był trenerem koordynatorem w Górniku Wałbrzych w I lidze, był trenerem i Huraganie Międzyrzec i Victorii Parczew w 4 lidze. Od 96 roku w Top54 - prowadził grupy 1988, 1989, 1992, aktualnie prawdopodobnie 1990 za każdym razem czołowe miejsca w województwie. Przez 3 lata był dyrektorem Gimnazjum nr 4, zorganizował szkołę, wyremontował, stworzył klasy sportowe, nadał szkole imię Marszałka Piłsudskiego i sztandar. Radny drugiej kadencji - przewodniczący Komisji Oświaty, kultury i Sportu. Otrzymał nagrodę Kuratora Oświaty w Lublinie za zajęcie dwukrotnie 4 miejsca w Polsce w piłce nożnej w kategorii gimnazja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaś napisał:
Wiem partia 3 - RS AWS, Centrum, PiS. W piłce prowadził AZS AWF Biała Podlaska - 6 sezonów w 3 lidze, Klonownicę w 4 lidze, Górnika Łęczna, Podlasie Sokołów, Motor Lublin, Anie Świdnik- wszystkie te kluby w III lidze, asystował w Avii w II lidze, był trenerem koordynatorem w Górniku Wałbrzych w I lidze, był trenerem i Huraganie Międzyrzec i Victorii Parczew w 4 lidze. Od 96 roku w Top54 - prowadził grupy 1988, 1989, 1992, aktualnie prawdopodobnie 1990 za każdym razem czołowe miejsca w województwie. Przez 3 lata był dyrektorem Gimnazjum nr 4, zorganizował szkołę, wyremontował, stworzył klasy sportowe, nadał szkole imię Marszałka Piłsudskiego i sztandar. Radny drugiej kadencji - przewodniczący Komisji Oświaty, kultury i Sportu. Otrzymał nagrodę Kuratora Oświaty w Lublinie za zajęcie dwukrotnie 4 miejsca w Polsce w piłce nożnej w kategorii gimnazja.
hej Noooo, prowadził prowadził, ale sukcesów niewiele...no chyba, że samo prowadzenie jest sukcesem w piłce noznej ;-) W 4 lidze ho ho, to ci sukces. Z juniorami TOP 54 to ok, już coś tam jest. A jest w PiS czy już w PO? :-) Bo widzę, że jesteś dobrze poinformowany. Ja za nim nie przepadam, bo tylko gadać umie, a konkretów niewiele, na siłę chce "stanicę" zrobić, żeby zawodnicy TOPu mieli się gdzie przebierać. Szatnia ok, ale o co nazywać to STANICĄ? Dobra a inni radni co osiągnęli? W sporcie czy w życiu, bo ważne żeby nas reprezentowali ludzie którzy sami coś osiągnęli, a nie jak J. Kaczyński - mieszkali z mamą, kotem itp. P.S. Mi tu pasuje jak ulał inny radny - M. Kuraś ;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba już po sprawie? Ciekawe jakie będą kolejne ruch Czapskiego w oświacie? Może jakiś konkursik na dyrektora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniooo napisał:
hej Noooo, prowadził prowadził, ale sukcesów niewiele...no chyba, że samo prowadzenie jest sukcesem w piłce noznej ;-) W 4 lidze ho ho, to ci sukces. Z juniorami TOP 54 to ok, już coś tam jest. A jest w PiS czy już w PO? :-) Bo widzę, że jesteś dobrze poinformowany. Ja za nim nie przepadam, bo tylko gadać umie, a konkretów niewiele, na siłę chce "stanicę" zrobić, żeby zawodnicy TOPu mieli się gdzie przebierać. Szatnia ok, ale o co nazywać to STANICĄ? Dobra a inni radni co osiągnęli? W sporcie czy w życiu, bo ważne żeby nas reprezentowali ludzie którzy sami coś osiągnęli, a nie jak J. Kaczyński - mieszkali z mamą, kotem itp. P.S. Mi tu pasuje jak ulał inny radny - M. Kuraś ;-))
Nie wiem co dla pana jest sukcesem. Rzeczywiście już samo prowadzenie odpowiedniej ligi jest pewnym sukcesem/ choć nie do końca, można totalnie spieprzyć/ dlaczego sukcesem? bo niektórym znawcom nie jest dane prowadzenie nawet 5 ligi. Środowisko sportowe zna wartość trenerów a dobry wynik zależy od bardzo wielu czynników i często klasa trenera nie na wiele się zdaje. Co do partii na dziś to trzeba zapytać u źródła bo takiej wiedzy nie mam. Dziwi mnie pana wypowiedz o stanicy, generalnie jest pan za ale nie odpowiada panu nazwa i cała wina spada tu na Grodeckiego, który tylko gada. Wszyscy od co najmniej 2 lat wiedzą, że chodzi o szatnie dla Topu i Grodecki o to wojuje. Czapski mówi nie bo twierdzi, że Grodecki uprawia prywatę/ sobie buduje?/. Dlaczego to nazywa się Stanicą? przyczyn jest kilka. 1. Lata temu Wilczewski dał miastu pieniądze na wybudowanie stanicy/ Kosikowi, Czapskiemu, Radeckiemu - nie wiem/, miasto wybudowało solidne fundamenty i doprowadziło media i na tym skończyło. 2. Grodecki chciał szatnie ale Czapski zdecydował , że w tym obiekcie ma być również Stanica bo wtedy uzyska środki zewnętrzne. Na dziś kolejny rok inwestycja wypada z budżetu a środków zewnętrznych nie ma. Co do osiągnięć innych radnych. To ludzie w wyborach wskazali tych a nie innych. Nie powiem, że jestem dumny ze wszystkich członków rady tak jak nie jestem dumny z prezydenta. Przykład Kaczyńskiego jest słaby, tworzył Solidarność, jest profesorem, stworzył czy stworzyli olbrzymią partię polityczną, jest prezydentem Polski. Co jeszcze trzeba zrobić by powiedział pan , że to człowiek sukcesu. Na koniec pytanie dlaczego strzela się do Broniewicza człowieka który ma jaja, wizję zrobienia czegoś w mieście i sam zbudował swoja firmę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastepny "konkursik" w platerce sie szykuje - jak znam życie to obstawiam, ze dalej ten sam zostanie bo jest dobry do wodzenia za nos przez prezydenta i jego świtę - robi wszysko co mu każą i o własnyc pracowników nie dbaa co dopiero za nimi się wstawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaś napisał:
Na koniec pytanie dlaczego strzela się do Broniewicza człowieka który ma jaja, wizję zrobienia czegoś w mieście i sam zbudował swoja firmę?
hej HAHAHHAHAHAHAHAHAHAAAAAA, bo padnę, Broniewicz sam to może stworzył, ale aurę wokół siebie, a nie firmę!! Zapytaj tych co wiedzą jak to Bodo wycyckał swoich wspólników! Od jednego zaliczył nawet w trąbę za to. Po trupach, ale firma teraz jego. I takie indywiduum jest teraz w radzie miasta, ehhhh szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...