Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Cztery hektary na rewitalizację. Mieszkańcy będą mieli głos

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 22:50 Powrót do artykułu
"To łącznie ponad cztery hektary terenu, na których zamieszkuje ponad 16 tys. osób" Czy wy wiecie o czym piszecie? 16tys osób na 4 hektarach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem z mieszkańcami no i słusznie. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz... Konsultacje społeczne jeszcze trwają do 22 lutego 2017 roku. Skąd zatem już wiadomo, że "w Białej Podlaskiej ten obszar obejmuje ścisłe centrum, osiedla Wola oraz Za Torami"? Ja mam propozycję objęcia rewitalizacją innego obszaru zdegradowanego- osiedla Pieńki. Może radni Michalczuk i Potocki mi pomogą? Przecież bywają w "Lewiatanie" na zakupach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż Panie kolego spóźniłeś się. Urząd pracuje do 15,30 zgłosiłeś swoją propozycję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No cóż Panie kolego spóźniłeś się. Urząd pracuje do 15,30 zgłosiłeś swoją propozycję?
Oczywiście że zgłosiłem, zaraz po godzinie dwunastej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pan Kolega (wczoraj o 12:23) Bardzo się cieszę Panie Kolego ze zdążyłeś ;-)) powodzenia, miłego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Do Pan Kolega (wczoraj o 12:23) Bardzo się cieszę Panie Kolego ze zdążyłeś ;-)) powodzenia, miłego dnia
Panie Kolego, właśnie w tym jest rzecz, że ja zdążyłem wysłać (22 lutego, w terminie) a już dzień wcześniej Pani Ewelina napisała i opublikowała artykuł, w którym jasno wskazano jakie obszary bedą rewitalizowane. Mój postulat oczywiście nie został uwzgledniony w planach (albo projekcie) uchwały rewitalizacyjnej, choć jednym zdaniem odnosi sie do niego raport z konsultacji społecznych przygotowany przez firmę z Krakowa, dostępny na stronie rewitalizacja.bialapodlaska.pl Po co zatem było mydlić mieszkańcom oczy konsultacjami społecznymi skoro odbyły sie one pro- forma? Pytanie retoryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...