Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Dni miasta będą, ale organizatorom podcięto skrzydła

Utworzony przez siwy z Cici, 18 czerwca 2009 r. o 22:05
Prezydęcie cały Cicibór jezt za Tobom i nie pżeimuj siem warhołami bo cała Nasza Altanka Cie pozdrawia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak.... Białą rządzą nieudaczniki i z Białej pochodzą "parlamentarzyści"- nieudaczniki, nawet nie potrafią nic załatwić, Migi29 z Mińska to dla nich pryszcz jakby przyleciały kilka kółek na dopalaczach by zrobiły ale nie lepiej siedzieć i nic dla tego miasta nie zrobić, ludzie opanujcie się tych leni trzeba wymienić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
I tak.... Białą rządzą nieudaczniki i z Białej pochodzą "parlamentarzyści"- nieudaczniki, nawet nie potrafią nic załatwić, Migi29 z Mińska to dla nich pryszcz jakby przyleciały kilka kółek na dopalaczach by zrobiły ale nie lepiej siedzieć i nic dla tego miasta nie zrobić, ludzie opanujcie się tych leni trzeba wymienić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
palanie gumy za 5 zł od łebka, niedrogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu Andrzej nawalił, pewnie nie miał czasu zająć się pozwoleniami bo z bratem woził kartofle do MOPS. Tak samo nasz kochany Włodarz zapomniał wystąpić o dodatkowe tereny na lotnisko i złożył do Ministra Infrastruktury wniosek o teren do którego nawet nie ma wjazdu bo brama wjazdowa nadal będzie należała do AMW. Ach kiedy będą te wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie do mopsa wozil prezydęnt te kartofli telko do nasdo Altanki w Cici... i nie nawalil tylko zwalil.... i nie kartofly tlko ... no un jusz wie sam co zwalil...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nich un wozi te kartofli do Supermarkietów co ich nabudował to une jus mu dadzom zarobić. My by chcieli Biedronkie tak w Ciciborze tyż bo by mieli robote i tak syn mój Józek chimie ukończył , dyploma dostał a jakże , to może by by tam chimie na półki wykładał. D.o widzenia bo bez to pisanie , nienawykły, obrządku ja nie zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD tak głupio pisać jakby bylo w tym trochę racji .Siwy z Cicibora niech sobie nasieje budyniu i widać nie ma co robić i się nie nauczył pisac i czytać-- do szkoły--.Jakby sie dobrze urodził budyn to tęz by sprzedawał do MOPSU- tak jak te wspomniane kartofle. Trzeba duż czytać ,poprawnie pisac bo te głupoty to nie nadają sie do czytania.ha ,ha,ha,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale "Oszołomki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do siwego z cicibora ---------- czep sie swojego wójta a nie prezydenta .Mieszkasz w ciciborze to sobie tam mieszkaj i pilnuj czy tam wójt dorze rządzi ,Mam pytanie Cz jusz zasiałes Budyń Który dostarczysz do MOPSU celem pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
do siwego z cicibora ---------- czep sie swojego wójta a nie prezydenta .Mieszkasz w ciciborze to sobie tam mieszkaj i pilnuj czy tam wójt dorze rządzi ,Mam pytanie Cz jusz zasiałes Budyń Który dostarczysz do MOPSU celem pomocy
W kwestii formalnej chciałem tylko wyjaśnić że to ja Pawlak podszyłem się pod wypowiedź Pana Siwego (nick Letko Siwy) i prosiłbym o uściślenie czy krytyka Jaśniepana dotyczy mnie czy nie ? Od tej chwili będę tylko i wyłącznie Pawlakiem lub Kargulem. Chciałbym Jaśniepanu tylko jeszcze wyjaśnić (pewnie szkoła nie była po drodze) zasady pisania dużą literą pisze się m.in. nazwy miejscowości , nazwiska, oraz zaczyna początek zdania, budyń natomiast piszemy mała literą. Jeszcze jedno określenie pisać coś z dużej litery to rusycyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja teśz w kfesti formalnej czce wyjeśnic że to ja potszyłem sie po letko Siwego a potym pot Pavlaka a teeras znuf bede pisal pod nikiem Siwy z Cici. A Pan Pręzydęnt to niech te kartohle zwali u nas pszy Altance w cici. Budyn dobry ale wole kisiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z Cici napisał:
Ja teśz w kfesti formalnej czce wyjeśnic że to ja potszyłem sie po letko Siwego a potym pot Pavlaka a teeras znuf bede pisal pod nikiem Siwy z Cici. A Pan Pręzydęnt to niech te kartohle zwali u nas pszy Altance w cici. Budyn dobry ale wole kisiel
A JAK NTAM PIFKO SIWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl ja wczora naLetnisku w biale ale tam pywa nie wypil wcale bo chtieli po 5 zeta ! a u nasz w Cici mammy za 2.5 rzubra puszkowgo. Pręzydęncie ty jeden jak ty moszaesz tak lut biedny wykorżysywac ? dzisiaj na lotnisko nie ide wole naszo Altamke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co u licha się dzieje na tym lotnisku? Może lepiej jednak udać sie do pierwszej lepszej miejskiej altany, jak tu pisze niejaki Siwy z Cici?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy nie wk.... mnie znaczy nie denerwuj bo siostra Przełożona da mi czerwone pigułki na uspokojenie albo izolatka i ubranko z długimi rękawami. Letko Siwy- Pawlak - Kargul to my 3 w jednym Wash & Go a Ty Siwy jesteś sam. Bo kim ja w końcu jestem ? Terminator no chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Siwy nie wk.... mnie znaczy nie denerwuj bo siostra Przełożona da mi czerwone pigułki na uspokojenie albo izolatka i ubranko z długimi rękawami. Letko Siwy- Pawlak - Kargul to my 3 w jednym Wash & Go a Ty Siwy jesteś sam. Bo kim ja w końcu jestem ? Terminator no chyba nie.
Pawlak ! Nie wk...wiaj mnie Pawlak ! Ja jestem SIWY którego kiedyś ksywe ty przechwyciłeś. Pamiętasz ? I teraz ja tobie nie dam żyć, nie pozwolę żebyś nadal był "SIWY z Cici". Poniał ? Możesz q...a pisać sobie co chcesz, i jak chcesz, a i tak cię dopadnę, i wykoszę ! Bo to było z twojej strony q...stwo żeby wchodzić na mój nick ! Teraz nie masz szans, będę cie kosić na każdym kroku ! Chyba że mnie przeprosisz za tamte q...stwo i złożysz samokrytykę. Decyduj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z Cici napisał:
Pawlak ! Nie wk...wiaj mnie Pawlak ! Ja jestem SIWY którego kiedyś ksywe ty przechwyciłeś. Pamiętasz ? I teraz ja tobie nie dam żyć, nie pozwolę żebyś nadal był "SIWY z Cici". Poniał ? Możesz q...a pisać sobie co chcesz, i jak chcesz, a i tak cię dopadnę, i wykoszę ! Bo to było z twojej strony q...stwo żeby wchodzić na mój nick ! Teraz nie masz szans, będę cie kosić na każdym kroku ! Chyba że mnie przeprosisz za tamte q...stwo i złożysz samokrytykę. Decyduj !
Zdecydowałem , podszyłem się , jest q.....two i w życiu nie nazwę się Letko Siwy , popełniłem plagiat jestem nikim a w przyszłym życiu odrodzę się jako glizda. Przepraszam bardzo przepraszam , wybacz. Tylko mnie już nie koś Ponury Żniwiarzu . Pisownia Ci się poprawiła a ja już nie będę pisał co chcę i jak chcę. Pozdrawiam to pisałem ja Pawlak słynny cyklista wręcz syn dwóch pedałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak, ty ... ! Podpisz mi w tej chwili glejt że NIGDY nie będziesz używać w swoim nicku słowa SIWY. Podpiszesz ? Jeśli podpiszesz to nie będę cię żniwować. No więc jak ? Pisz sobie co chcesz i jak chcesz ale NIGDY q...wa pod nickiem SIWY. Poniał ? Bo przypierd...lę ! Nick SIWY jest za-strze-żo-ny ! Dla mnie ! A ty się od niego od-pier-dol ! Jasne ? Jak tam Altanka w Cici ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z Cici napisał:
Pawlak, ty ... ! Podpisz mi w tej chwili glejt że NIGDY nie będziesz używać w swoim nicku słowa SIWY. Podpiszesz ? Jeśli podpiszesz to nie będę cię żniwować. No więc jak ? Pisz sobie co chcesz i jak chcesz ale NIGDY q...wa pod nickiem SIWY. Poniał ? Bo przypierd...lę ! Nick SIWY jest za-strze-żo-ny ! Dla mnie ! A ty się od niego od-pier-dol ! Jasne ? Jak tam Altanka w Cici ?
Podpisuję obiema rękami i nogą jedną od dzisiaj nawet w czcionce nie użyję odcienia szarego ani nicka Twego (nawet nie piszę że siwego). Mogę też Ci coś poradzić zamiast słowa q..wa można też dawać przecinek wtedy Twoje posty mogłyby i dzieci czytać. Pozdrowienia z Cicibora Letko no wiesz Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak ! Wku***aaaaaaaaaaleś mnie przez tyle miesiency, och jak wkur...wiałeś ! ale ci jusz daróje. Pszyjmuje twoję pokajanije - nigdy wiencej nawet nie pomyśl słowa SIWY ! A do Cici chętnie wpadne pszy okazji... Po ile u wasz Żubr puszkowy tak naprawde ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...