Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: duża rodzina zapłaci mniej

Utworzony przez wewiora13@wp.pl, 9 lutego 2013 o 14:41
Ja mam pytanie - czy ta pomoc dotyczy tylko rodzin z Białej czy z powiatu też?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Starosta nie chce płacić!
0
Dotyczy tylko BP, albowiem Prezydent Miasta i jego odwieczny oponent - solarny poseł nierób mają dużo dzieci. Z tego też tytułu nie zamierzają się dzielić z terenem. Proszę o zrozumienie ich ciężkiej sytuacji.
0
A Tadek-Darmowy Obiadek ile ma dzieci? I z kim się dzieli, a z kim nie chce się dzielić?
0
Jeśli chodzi o bilety to mniej ale czy tak naprawdę inne znizki nas zachęcą? NIE!!!Ponieważ ja mam dużą rodzinę i pienieniędzy nie starcza od wypłaTY DO WYPŁATY ,a więc np.buty kupię dzieciom poprostu w tanim sklepie a nie w firmowym gdzie na firmowe slepy mnie nie stać i dużo jest tu porażki.Ubania kupię w ciuchu i ubiorę dzieci wszystkie niż miałabym wydać w sklepie firmowym tylko jedna bluzkę.I to jest parodia.Ale znowu projekt powstał z myslą dla ludzi których stać na kupno w sklepach markowych i takie osoby napewno skorzystają .A także chcę powiedzieć że np iść z dziecmi na basen za kwote od osoby 8,50 to w mojej sytuacji są to trzy dni obiadów a zatem wolę nie iść z dziećmi bo albo jedzenie albo pływanie .Bardziej bym się cieszyła żeby zniżki dotyczyły tańszych sklepów jak Biedronka czy inne tańsze sklepy gdzie zakupy robi się prawie codziennie wtedy takie rodziny by odczuły oszczędność.
0
Wiesława napisał:
Jeśli chodzi o bilety to mniej ale czy tak naprawdę inne znizki nas zachęcą? NIE!!!Ponieważ ja mam dużą rodzinę i pienieniędzy nie starcza od wypłaTY DO WYPŁATY ,a więc np.buty kupię dzieciom poprostu w tanim sklepie a nie w firmowym gdzie na firmowe slepy mnie nie stać i dużo jest tu porażki.Ubania kupię w ciuchu i ubiorę dzieci wszystkie niż miałabym wydać w sklepie firmowym tylko jedna bluzkę.I to jest parodia.Ale znowu projekt powstał z myslą dla ludzi których stać na kupno w sklepach markowych i takie osoby napewno skorzystają .A także chcę powiedzieć że np iść z dziecmi na basen za kwote od osoby 8,50 to w mojej sytuacji są to trzy dni obiadów a zatem wolę nie iść z dziećmi bo albo jedzenie albo pływanie .Bardziej bym się cieszyła żeby zniżki dotyczyły tańszych sklepów jak Biedronka czy inne tańsze sklepy gdzie zakupy robi się prawie codziennie wtedy takie rodziny by odczuły oszczędność.
To wszystko jest po to by nas upodlić. Byśmy się żywili padliną w sklepie lub przeterminowaną żywnością bo tańsza.Ubierali się i stali w kolejkach w secondhandach. Pora rozejrzeć się i pomyśleć kto za to odpowiada. Pora się zastanowić czy jest zależność pomiędzy brakiem pracy , a tymi którzy nami rządzą. Referendum i wywalić prezydenta, a nie biadolić że trudno. Władzy zależy na tym by nas podzielić, chociażby zamachem w Smoleńsku, gdyby Polska była demokratyczna i suwerenna to po pierwsze nie doszło by do tragedii, a po drugie jeśli by była to już dawno byłoby wszystko wyjaśnione przez międzynarodową komisję śledczą . Władzy jest łatwiej tumanić ludzi aby w tym czasie rozgrabić i zaprzepaścić to co jeszcze pozostało. Wszyscy widzą i wiedzą jak rządzi obecna ekipa w Białej, wystarczy porozmawiać i co nikogo nie stać by temu położyć kres. PIS co robi ? Ma przecież środki i możliwości , na początek referendum i wysadzić układ to jest warunek graniczny.PIS chcesz rządzić udowodnij że warto ci zaufać, a Stefaniuk to nie Litwiniuk, Godlewski.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: