Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Elektroniczny bilet bardziej się opłaci

Utworzony przez renat-ka24, 26 maja 2013 r. o 18:38
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie http://pulsmiast.pl/...kuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się "opłaci" - troche szacunku dla czytelników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he..he..sprawa podwyżek cen biletów, przysłonięty tematem elektronicznych biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś, gdy bilet dziesięciominutowy kosztował 1,00 PLN, zdarzało mi się jeździć miejskimi autobusami w Białej. Chwaliłem sobie niskie ceny zachęcające do korzystania z komunikacji miejskiej. Teraz jednak bardziej opłaca mi się jeździć samochodem. Biała nie jest zbyt rozległym miastem, więc często też chodzę pieszo. Uważam, że polityka ciągłych podwyżek wraz z utrudnianiem dostępu do biletów (bilet elektroniczny wymagający wyrobienia i doładowania min. 10 PLN doładowania, bilet „komórkowy” strasznie skomplikowany w doładowaniu i zakupie, w dodatku wymagający dostępu on-line do internetu) będzie prowadzić do zmniejszenia ilości pasażerów, za tym pójdą cięcia kursów, co spowoduje kolejny spadek ilości jeżdżących i kolejny wzrost wydatków na KM. Większość mieszkańców miasta do krezusów nie należy, więc będą wybierać rozwiązania tańsze – własne nogi, rower, a nawet 20-letniego golfa na gaz. Czemu wzorem niektórych miast nie wprowadzi się specjalnie tanich biletów, by zachęcić ludzi do korzystania ze zbiorkomu? Czemu ogranicza się zakup biletów w autobusie? Wystarczyłby warunek „odliczoną kwotą”. Zamiast wydawać kasę na panele informacyjne chyba by lepiej ją wydać na np. automaty do dystrybucji biletów (papierowych czy elektronicznych). No, ale włodarze miasta wiedzą lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...