Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Inni drzewa wycinają, oni sadzą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 o 00:32 Powrót do artykułu
Idioci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kilka drzewek i tylko jeden dzień w roku. Taka akcja powinna trwać dłużej. Na wiosnę, w okresie jesieni. W tym przypadku wygląda to śmiesznie. Mam nadzieję, że to nieśmiały początek. Czy będą sadzili wtedy gdy zostaną "wysadzeni" z polityki?.
0
Jak w przyszłym roku Siłakiewicz zostanie prezydentem Białej to miasto się zazieleni i drzewa zasłonią wszystkie brudy. Szkoda, że na ulicy nie można posadzić, zapełniłoby to dziury w asfalcie.
0
Siłakiewicz Prezydentem ? to chyba jakieś jaja
0
Szanowni działacze, apeluję do was. Zacznijcie zbierać śmieci. W lasach i na poboczach dróg jest tego mnóstwo. Nawiasem, może jakiś projekt nowelizacji waszej "ustawy śmieciowej", aby wyeliminować tą patologię, miała ona rozwiązać problemy z dzikimi wysypiskami, a ja widzę skutek wręcz odwrotny. Śmieci w lasach jest jakby więcej.
0
A pośród nich Stachu Żmijan,największy krętacz z parlamentarzystów !!!
0
No ten to jak zwykle, jest jeszcze jeden podobny ale go nie ma na zdjęciu ;-))))
0
Do Gość (dzisiaj o 11:36) popieram Cię 100%
0
A ja słyszałam że ma największe szanse
0
Małgoś napisał:
A ja słyszałam że ma największe szanse Paweł Siłakiewicz
0
To lepiej Małgoś umyj uszy i więcej tego nie powtarzaj.
0
Kto to jest ten Siłakiewicz skoro go nie znam to raczej nie ma szans z obecnym prezydentem
0
To w końcu ten Żmijan po której stronie stoi?
0
Żmijan zawsze stoi po stronie własnych interesów,Znasz chociaż jedną osobę której ten pan pomógł.On raczej zaszkodzi niż pomoże.Nikt inny tylko on chciał karać kierowców.Ten próżniak musi zniknąć z Sejmu
0
Sejm traktuje jako zakład pracy bo tak się przykleił, że go dźwigiem nie wyciągniesz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: