Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo. Gratulacje dla Pana Prezydenta Stefaniuka. Teraz drogi i bezwizowa strefa nadgraniczna z Białorusią. Jeszcze Biała Podlaska nie zginęła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bez sensu,kto tam ma lądować i po co?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo panie Stefanik a teraz skutecznie pukaj pan do Ministra Sportu na budowę pieknego stadionu ,oby się udało zdobyć dofinnasowanie w 50 procentach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto bedzie lądował ? Samoloty z Chin to lotnisko cargo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Stefaniuk głąbie jeden niedorobiony wpierw zacząłeś budować bloki oszuście jeden razem z tym swoim małym kondonikiem i oszustem Biereckim bo wiadomo że to nie jest ani twoja ani wasza zasługa jak się ma gotowca to można budować : projekty, tereny i pozwolenia na budowę a druga sprawa oddałeś już lotnisko oszustowi Biereckiemu jak niedługo oddasz park Radziwiłowski a stadion to marzenie ściętej głowy głąbie jeden a nie twoje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tego co ostatnio wyczytałem ma powstać zlomowisko dla samolotów, a nie cargo...  Pomysły są coraz inne...niestety. Lotnisko Cargo to jest strzał w dziesiątkę, mamy infrastrukturę drogowa i kolejowa sprzyjająca takiej inwestycji jak i polozenie. Ze specyfikacji podłoża na lotnisku wynika że mogły by ładować u nas największe samoloty na świecie ( Cargo na Okeciu nie ma takiego podłoża do przyjmowania takich samolotów). Lotnisko w naszej Bp jest bardzo dużo rozmiarów więc po co to marnować?   Przy powstaniu Cargo myślę że powstanie wiele miejsc pracy jak i rozwój innych branż powiązanych: firmy spedycyjne  logistyczne, agencje celne i oczywiście przybyło by miejsca dla Urzędników Państwowych.    Lenovo IdeaPad 100 i3-5005U 4GB 1TB  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe, dlaczego pani redaktor wrzuciła akurat to zdjęcie w swoim artykule, zwłaszcza, że strefa jest planowana w całkowicie innej części lotniska. Jeszcze bardziej ciekawym jest, co magistrat robi i zrobi z lotniskową darowizną. Jak spółka Judkowiaka, owszem założyła LĄDOWISKO, ale nie potrafiła zgodnie z ustawą zagospodarować lotniska w ciągu 3 lat, to została sądownie usunięta z nieruchomości. Tymczasem, magistrat również nie wyszedł poza opcję lądowiska, a czas ustawowy już minął, ale NIKT tego nie kontroluje, a tym bardziej nie egzekwuje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Konrad, jak coś czytasz, to najpierw spójrz na daty ,,rewelek'' o: cargo, najdłuższej rzekomo i najmocniejszej drodze startowej w Białej Podlaskiej, recyklingach, etc. etc. Jeszcze jeden taki Konrad i kilku dziennikarzy, dobrze opłacanych za wierszówki, a na pewno w ciągu najbliższych stu lat spełnią się sny o ,,potędze'' bialskiego lotniska, tudzież o ,,niekwestionowanej potędze'' umysłu obecnego prezydenta. Tymczasem ,,nasze lotnisko'', z roku na rok, coraz bardziej wygląda, jak okolice Czernobyla po ,,awarii'' reaktora ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co do wygladu lotniska to są plany remontu pasa startowego dróg kołowania ,ogrodzenia itd .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taa, Judkowiak i jego spółka też mieli plany remontu, ale w końcowym ,,efekcie'' zdołali ,,wyremontować'' (wydymać) magistrat na 8 melonów niezapłaconych podatków. Poza tym nie pieprz o remoncie ,,pasa startowego'', bo zgoła czym innym jest droga startowa, a całkowicie czym innym pas startowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.......Uważam to również za swój osobisty sukces,......, szkoda, że ,,jaśnie pan'' nie dodał łaskawie, że swoją drogę do sukcesu rozpoczął w Biurze Posła Abramowicza. No comment.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co jeden to mądrzejszy droga startowa ,drogi kołowania ,płaszczyzna postojowa ,ogrodzenie nowe budynki to ma być .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda słów , a zapomniałeś o pomniku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego nikt nie pisze, że strefa ekonomiczna powstaje dokładnie w miejscu starego lasu? Chodzi pewnie o wycinkę starych drzew. A reszta się nie liczy.... Ale może się mylę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Osobisty sukces może odtrąbić tylko hrabia Bierecki,bo on tu rozdaje karty to tak jak Soros z Balcerowiczem.Mnie zaskakuje jedno:wpierw znajduje się zdrajca,który swoją decyzją niszczy największe lotnisko w Europie,a potem pokazuje się inny wazeliniarz,który części tego zniszczonego odtwarzał to mają być sukcesy? A w ogóle to władzom/wszystkich szczebli/najlepiej wychodzi stawianie pomników ,wmurowywanie tablic,wbijanie szpadli i wszystkiego poświęcanie..A ja apeluję o robotę i opamiętanie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do Darek to jest las sadzony przez ludzi a był taką strefą między lotniskiem a miastem .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratuluje. Do sceptyków - okazuje się, że można a przez tyle lat ten teren popadał w ruinę. Dajcie młodym ludziom działać a na pewno każdemu to wyjdzie na dobre. I okaże się czy powstaną nowe miejsca pracy czy młodzi dalej będą musieli wyjeżdżać za pracą jak za poprzedniej ekipy. A odnośnie lasu ! jaki to las - samosiejki. W innych miejscach wschodniej polski wycina się prawdziwe lasy i nikt nie robi halo. W miejsce tej niby wycinki z tego co słyszałem zostaną nasadzone nowe bez straty dla ekosytemu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gościa, sprzed 2 dni z godziny 10.20. Słusznie piszesz, gratuluj dalej. Na pewno podstrefa nie tylko młodym, ale może nawet tobie wyjdzie na dobre. Jak zatrudnieni w podstrefie na umowach zazwyczaj śmieciowych wezmą pierwszą wypłatę, to im wyjdzie na jeszcze lepsze, niż dobre. Zanim zaczniesz na SSE temat pisać, to sprawdź, na jakich to zasadach działają w Polsce strefy i podstrefy, a wtedy nie będziesz szermował pod publiczkę, już dawno wyświechtanymi frazesami. Polska zwalnia SSE z podatków na wiele lat, czyli dokłada corocznie miliardy do stref i podstref. Polacy, najcześciej w sytuacji bez wyjścia pracują na ,,inwestorów'' za marne grosze, a szemrani inwestorzy wywożą z Polski kapitał, także zwolniony od podatków. Oczywiście, od ponad 25 lat SSE na topie, bo tę nową formę niewolnictwa zaakceptował ,,zespół zgrany'' w Magdalence, a obecnie hołduje strefom i podstrefom, następny chór wujów, tym razem spod szyldu tzw. dobrej zmiany. Dlaczego polski pracownik zatrudniony, np. w szwajcarskiej firmie zlokalizowanej w SSE otrzymuje wynagrodzenie 4 - krotnie niższe od pracownika szwajcarskiego zatrudnionego na takim samym stanowisku? Ciekawe, dlaczego i w czyim to interesie, wszystkie rządy, (poczynając od ,,demokratycznie wybranego'' Mazowieckiego), totalnie olewają rzetelne podejście do gospodarki Państwowej w skali ogólnopolskiej i od tak wielu lat hołubią tylko SSE, klastry lub ,,inkubatory''. Niestety nadal nie wiemy, w którym to inkubatorze wylęgły się nam w Polsce rządy, które już od ponad 27 lat tylko pozorują działania na rzecz swoich obywateli. Reasumując, to sukces osobisty pana Stefaniuka w sprawie podstrefy jest tak ogromny, że czas najwyższy skomponować odpowiedni hymn pochwalny na cześć sukcesu pana prezydenta. Hymn powinien być, co najmniej na miarę Te Deum......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dla kogo te ściemy pani burdy w aspekcie wiarygodnie sprawdzonych i udokumentowanych faktów o sse. specjalne strefy ekonomiczne są jak... prezent rządu dla obcego kapitału. z punktu widzenia rynku pracy i sytuacji pracowniczych sposób w jaki polska podeszła do sse jest trudny do zaakceptowania. trzeba również pamiętać o tym, że najczęściej firmy korzystające z oferty rządu w zakresie sse nie zakładają pozostawania na terenie kraju dłużej niż będzie istniała strefa. pół biedy, jeśli z kraju zniknie firma, która wcześniej zostawiła na miejscu know-how, przeszkoliła pracowników w wąskich obszarach specjalizacji. gorzej, jeśli zabraknie organizacji, która do regionu wniosła jedynie czasowe zatrudnienie i przysłowiowe kable komputerów. link do bardziej szczegółowych informacji: ***natemat.pl/138067,jest-w-polsce-raj-gdzie-chorowac-nie-wolno-sukces-specjalnych-stref-ekonomicznych-czesto-oznacza-wyzysk-pracownikow
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: