Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: "Monopol" i Tito na Pink Sunrise

Utworzony przez Adi, 26 czerwca 2011 r. o 07:12
Wszystko fajnie,ładnie,pięknie tylko żeście koledzy z DW nie podali godziny rozpoczęcia tej... Burzy Mózgów i Zmysłów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 19 był monopol. Dostałam różowy kapelusz od Jędkera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywnie zakrecona: a sporo bylo ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś się bawiła i puste blondynki tez.Disco Polo na topie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly, jak masz malego to poszukaj innego forum. tutaj swoich kompleksow nie wyleczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały napisał:
Wieś się bawiła i puste blondynki tez.Disco Polo na topie.
Jakie Disco Polo teraz jest na topie, bo ja zacofany jestem. Dajcie jakąś próbkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spęd bydła i tyle!Wiocha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierniczę! Monopol-to już większego gówna nie można było sprowadzić.Widzę,że powracamy do lat 90 ubiegłego wieku i na topie jest znowu disco polo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwonka, nikt ich nie sprowadzal, podpisali umowę z firma Butik i sami przyjechali w ramach tej trasy Butik, co moze jeszcze powiesz ze to wina prezydenta Czapskiego ze zawitał do nas Monopol hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwonka napisał:
Ja pierniczę! Monopol-to już większego gówna nie można było sprowadzić.Widzę,że powracamy do lat 90 ubiegłego wieku i na topie jest znowu disco polo.
A co się tak dziwisz ,to wg dobrze że przyjechali na taką wiochę!!! Już myślałem że będzie gorzej ,ale nie ma to jak wiejska zabawa co nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksrrr napisał:
A co się tak dziwisz ,to wg dobrze że przyjechali na taką wiochę!!! Już myślałem że będzie gorzej ,ale nie ma to jak wiejska zabawa co nie ?
To jest Monopol [media]http://www.youtube.com/watch?v=3gZg6_2pF6Y[/media] To jest Eminem [media]http://www.youtube.com/watch?v=VA770wpLX-Q[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znudzilem sie po pierwszych dwoch minutach tego emi-costam... Monopol chociaz wzbudzil we mnie we mnie jakies uczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby bylo jasne to uczucie wstrętu, az mi sie 'kuchwa mac' wyrwalo. Luuudzie, to ktos tego slucha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
zeby bylo jasne to uczucie wstrętu, az mi sie 'kuchwa mac' wyrwalo. Luuudzie, to ktos tego slucha?
Oj Xeron, Xeron jakiś ty niewychowany muzycznie. Nawet rozpędówki Eminema nie obejrzałeś i już wymiękasz, strasznie jesteś zawężony muzycznie, ja tam słucham wszystkiego. Monopol ci się nie podoba, a to szkoda trzeba przywyknąć bo nic innego nie będzie, w domyśle - przywyknąć lub zdechnąć. Moja propozycja wycieczki rowerowej nadal aktualna, bez obaw ze mną nie zginiesz, ja cię na prostą wyprowadzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok, obiecuje poprawe. Niech ci bedzie - obejrze w wolnej chwili tego Eminema. Jak przebrne te 7minut to dam znac, ze przezylem... Ech, znajdz mi wolny czas to wskocze na rowerek ;-) Muzycznie to nie jest ze mna zle, tez duzo zniose, ale nie taki monopol, bo to juz nie podchodzi jako muzyka, to kakofonia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
ok, obiecuje poprawe. Niech ci bedzie - obejrze w wolnej chwili tego Eminema. Jak przebrne te 7minut to dam znac, ze przezylem... Ech, znajdz mi wolny czas to wskocze na rowerek ;-) Muzycznie to nie jest ze mna zle, tez duzo zniose, ale nie taki monopol, bo to juz nie podchodzi jako muzyka, to kakofonia...
Xeron w niedzielę także pracujesz? Może preferujesz bardziej statyczne formy wysiłku fizycznego jak picie piwa, nie wnikam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajecie i w niedziele sie znajdzie, chocby jakas forma wypoczynku. Picie piwa tez dla ludzi, miejsce dla Zimnego Leszka czy Kasztelana Niepasteryzowanego zawsze znajde!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
zajecie i w niedziele sie znajdzie, chocby jakas forma wypoczynku. Picie piwa tez dla ludzi, miejsce dla Zimnego Leszka czy Kasztelana Niepasteryzowanego zawsze znajde!
A ja wolę ciepłą Perłę Chmielową, a z niepasteryzowanych to kiedyś piłem Weisse piwo i w dodatku nie klarowane, a jeszcze z polskich to Żubr lub kiedyś Złote Dojlidy. Czyli co w niedzielę tak wypoczywasz intensywnie że jesteś zmęczony. Acha z ciekawych piw to piłem piwo z ziemniaków i oczywiście meksykańskie z kukurydzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dobrych piwek, ktore pije sie z przyjemnoscia to Okocim w zielonej butelce, Kronenbourg 1664, wszelkiej masci ALE. Smaczne tez sa rozne dziwnosci typu AXE (duze puszki dostepne tylko w Asdzie - z czasow szczesliwosci (emigracji)) oraz tradycyjne piwa z malych browarow, nazw nie pamietam, czasami cos fajnego da sie kupic bedac w innych czesciach kraju. I oczywiscie bimber! Dobry bimber jest super, zreszta kiedys mi zasmakowala tequila. Tania, dobra, smierdzaca bimbrem. Az szkoda bylo zapijac, czego czynic sie nie powinno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xeron napisał:
Z dobrych piwek, ktore pije sie z przyjemnoscia to Okocim w zielonej butelce, Kronenbourg 1664, wszelkiej masci ALE. Smaczne tez sa rozne dziwnosci typu AXE (duze puszki dostepne tylko w Asdzie - z czasow szczesliwosci (emigracji)) oraz tradycyjne piwa z malych browarow, nazw nie pamietam, czasami cos fajnego da sie kupic bedac w innych czesciach kraju. I oczywiscie bimber! Dobry bimber jest super, zreszta kiedys mi zasmakowala tequila. Tania, dobra, smierdzaca bimbrem. Az szkoda bylo zapijac, czego czynic sie nie powinno.
Jeśli tequila to z solą i limonką, ale łeb potem boli. Asda - wiem sieć sklepów w UK, a właściwie to Wal-Mart amerykański. Wiesz że można samemu robić piwo, sprzęt sprzedają Niemcy, ale to nie jest takie łatwe i tanie jakby można sądzić. Mam do ciebie sprawę zajrzyj na Skype, jeśli możesz i chcesz - Pawlak Jan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...