Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Obchody Święta Niepodległości (zdjęcia)

Utworzony przez kaka, 12 listopada 2013 o 06:56
ładnie "wygląda" ten łatany asfalt na Pl.Wolnośći !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ładnie "wygląda" ten łatany asfalt na Pl.Wolnośći !
Jakie wypasione twarze mają ci ze Straży Wiejskiej. Może by tak ich spieszyć to byłaby oszczędność na paliwie i lepszy stan zdrowia bo inaczej to cholesterol ich ubije.
0
W krytykowaniu jesteśmy mistrzami świata, szkoda, że to nie jest konkurencja olimpijska ! Byłem, uczestniczyłem, widziałem bezpośrednio, a nie tylko na fotografiach. Jakoś nie zwróciły mojej uwagi ani "wypasione twarze" ani łatany asfalt. Widziałem za to świąteczny, patriotyczny nastrój. To było nasze, Polaków ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Być może nie zwróciłem uwagi na marginalne i nieistotne drobiazgi mając dumnie podniesioną głowę ze wzrokiem skierowanym na MIEJSCE STRACEŃ i powiewającą na maszcie naszą narodową flagę. Na całym świecie Dzień Niepodległości to najważniejsze narodowe święto. Jak wielu mamy patriotów w Białej Podlaskiej widzieliśmy właśnie 11 listopada. Wydarzenia warszawskie w tym dniu udowodniły światu, że wielu Polaków (?) ma to najważniejsze nasze narodowe w "głębokim poważaniu" ! Czyżby byli przeciwnikami niepodległości ? Przykre, żenujące i smutne.
0
W krytykowaniu jesteśmy mistrzami świata, szkoda, że to nie jest konkurencja olimpijska ! Byłem, uczestniczyłem, widziałem bezpośrednio, a nie tylko na fotografiach. Jakoś nie zwróciły mojej uwagi ani "wypasione twarze" ani łatany asfalt. Widziałem za to świąteczny, patriotyczny nastrój. To było nasze, Polaków ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Być może nie zwróciłem uwagi na marginalne i nieistotne drobiazgi mając dumnie podniesioną głowę ze wzrokiem skierowanym na MIEJSCE STRACEŃ i powiewającą na maszcie naszą narodową flagę. Na całym świecie Dzień Niepodległości to najważniejsze narodowe święto. Jak wielu mamy patriotów w Białej Podlaskiej widzieliśmy właśnie 11 listopada. Wydarzenia warszawskie w tym dniu udowodniły światu, że wielu Polaków (?) ma to najważniejsze nasze narodowe w "głębokim poważaniu" ! Czyżby byli przeciwnikami niepodległości ? Przykre, żenujące i smutne.
Mistrzami świata to jesteśmy w lizaniu dupy, a co w służbowym to mniej trzęsie na wybojach ? Ja też byłem i słyszałem jak Wilczewski pomylił Traktat Wersalski z Paktem Ribbentrop - Mołotow bo pewnie mówił z niczego czyli "z głowy" i słyszałem te gromkie brawa za nic Prezydentowi w rodzaju: "dziękuje za liczne przybycie delegacji Anonimowych Alkoholików - gromkie brawa, znanych pijaków - aplauz, kurdupli ze Służby Celnej - owacje. Tak było i ja tam byłem.
0
A ja widziałem sporą grupkę komuchów przemieszanych byłymi konfidentami SB.Przepraszam - PATRIOTAMI.
0
A ja widziałem sporą grupkę komuchów przemieszanych byłymi konfidentami SB.Przepraszam - PATRIOTAMI.
Też to widziałem ale nie chciałem tak ostro napisać.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: