Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Odsłonili tablicę poświęconą ofiarom katastrofy smoleńskiej

Utworzony przez Gość, 10 kwietnia 2011 r. o 19:43
To skandal że odsłonięto tylko jedną tablice! Tablice powinny być odsłaniane co dziennie i wszędzie! Więcej tablic!!! niech nasi potomkowie wiedzą jak popapranych mieli przodków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milcz wasc, wstydu oszczedz. kim Ty jestes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tablice upamiętniające wypadek lotniczy, krzyże upamiętniające klęski, pomniki nieudanych powstań, krzyże przy drogach na miejscach wypadków. Inne narodowości nie mają takich ciągot, skupiają się nad przyszłością, a nie tkwią w przeszłości. Nie przejmujcie się, to nasza cecha narodowa. Zostało nam po socjaliźmie, takie upamietnianie na siłę, stawianie pomników, często jak największych, aby były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co cie to obchodzi kolego? Wykupiłeś cegiełkę? Nie. Byłeś na uroczystości? nie. To przestań wypisywać bzdury o sprawach które cię nie dotyczą. Może jak za komuny zabronisz ludziom którzy za własne pieniądze, poświęcając swój prywatny czas, chcą uczcić kogoś kto jest im bliski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja wiem? Może koleś ma rację z tym świętowaniem nieudanych rzeczy. Ale z drugiej strony jak ktoś chce na własnej ścianie tablice powiesić to ma takie prawo i o pozwolenie nikogo się pytać nie musi. Chcą to wieszają, ich sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, tablice upamiętniające wypadek lotniczy, krzyże upamiętniające klęski, pomniki nieudanych powstań, krzyże przy drogach na miejscach wypadków. Inne narodowości nie mają takich ciągot, skupiają się nad przyszłością, a nie tkwią w przeszłości. Nie przejmujcie się, to nasza cecha narodowa. Zostało nam po socjaliźmie, takie upamietnianie na siłę, stawianie pomników, często jak największych, aby były.
to jest taki kraj i tej mentalnosci nie zmienisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typ napisał:
A co cie to obchodzi kolego? Wykupiłeś cegiełkę? Nie. Byłeś na uroczystości? nie. To przestań wypisywać bzdury o sprawach które cię nie dotyczą. Może jak za komuny zabronisz ludziom którzy za własne pieniądze, poświęcając swój prywatny czas, chcą uczcić kogoś kto jest im bliski?
o to to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze to ująłeś: "taki kraj". Jeżeli Ci ten kraj nie odpowiada to wybierz sobie inny. Tylko będziesz miał kłopot bo o ile wiem w każdym normalnym kraju pamięta się o zmarłych i pielęgnuje się swoją historię. Jeżeli znasz taki kraj gdzie jest inaczej to podaj przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej taka polska mentalnosc. co by sie nie stalo, nie bedzie i tak dobrze. wiekszosc spoleczenstwa charakteryzuje taka postawa. ogolne niezadowolenie, zlosliwosc, a juz anonimowa to istny szal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybrac inny kraj nie jest latwo - to nie wyjazd do innego miasta, zwlaszcza ze wchodza w gre finanse, rodzina. a pozatym dlaczego mam emigrowac, skoro mi nie odpowiada czyjes zachowanie? jak pracujesz i szef pali w robocie to co rezygnujesz z pracy, czy dalej pracujesz, poniewaz nie mozesz machnac rekom na prace. mieszkam tutaj i mam prawo krytykowac innych zachowanie. oni moga krytykowac mnie, nie zabraniam. jak znasz inny kraj gdzie sie stawia krzyze w rowach, w miejscach gdzie gina ludzie w samochodach to mi podaj. bylem juz w wielu krajach europy (czasami przejazdem do miejsca docelowego) i jakos nie zauwazylem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wybrac inny kraj nie jest latwo - to nie wyjazd do innego miasta, zwlaszcza ze wchodza w gre finanse, rodzina. a pozatym dlaczego mam emigrowac, skoro mi nie odpowiada czyjes zachowanie? jak pracujesz i szef pali w robocie to co rezygnujesz z pracy, czy dalej pracujesz, poniewaz nie mozesz machnac rekom na prace. mieszkam tutaj i mam prawo krytykowac innych zachowanie. oni moga krytykowac mnie, nie zabraniam. jak znasz inny kraj gdzie sie stawia krzyze w rowach, w miejscach gdzie gina ludzie w samochodach to mi podaj. bylem juz w wielu krajach europy (czasami przejazdem do miejsca docelowego) i jakos nie zauwazylem.
spoko, zdrowe podejscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktem jest,że spora część narodu lubi celebrować głupotę i brak pragmatyzmu.Ale to taka masochistyczno-romantyczna przypadłość.Każdy ma swoje miejsce na ziemii i niech dożywa tak jak mu wygodnie(ale zgodnie z regułami prawa).Za 100 lat nawet nie będzie śladu po katastrofie smoleńskiej ,bo momo wszystko delikatny postęp jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Faktem jest,że spora część narodu lubi celebrować głupotę i brak pragmatyzmu.Ale to taka masochistyczno-romantyczna przypadłość.Każdy ma swoje miejsce na ziemii i niech dożywa tak jak mu wygodnie(ale zgodnie z regułami prawa).Za 100 lat nawet nie będzie śladu po katastrofie smoleńskiej ,bo momo wszystko delikatny postęp jest!!!
Jak tak bedzie dalej jak jest, to wczesniej bedziemy republika SOJUZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak tak bedzie dalej jak jest, to wczesniej bedziemy republika SOJUZA.
Czy to prawda ze cena za przyjecie nas do SOJUZA ma byc nasz gaz lupkowy ??? Podobno trwaja juz rozmowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Faktem jest,że spora część narodu lubi celebrować głupotę i brak pragmatyzmu.Ale to taka masochistyczno-romantyczna przypadłość.Każdy ma swoje miejsce na ziemii i niech dożywa tak jak mu wygodnie(ale zgodnie z regułami prawa).Za 100 lat nawet nie będzie śladu po katastrofie smoleńskiej ,bo momo wszystko delikatny postęp jest!!!
O to coś nowego. Teraz wziąłeś się za przepowiadanie przyszłości? Jakiś ty ambitny. Posiadłeś jakąś "wiedzę tajemną", czy co? Szkoda, że najpierw nie opanowałeś wiedzy historycznej. Znając ją wiedziałbyś, że Polacy pamiętają o wiele starsze wydarzenia, niż te sprzed stu lat. A celebrowanie głupoty i brak pragmatyzmu to domena minionego ustroju, którym tak się fascynujesz. Przedstawiciele ustroju o którym mówię celebrowali jeszcze inne negatywne przypadłości takie jak wazeliniarstwo, donosicielstwo, sprzedajność, nielojalność wobec narodu, tradycji i ojczyzny itd. Wiele z nich i ty teraz celebrujesz, ale dożywaj sobie w swoim miejscu na ziemi, w swoim moralnym chlewie w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy to prawda ze cena za przyjecie nas do SOJUZA ma byc nasz gaz lupkowy ??? Podobno trwaja juz rozmowy.
Pawlak robi takie ZLOTE INTERESY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jad i nienawisc - jakiekolwiek forum, nawet niezwiazane z tematem, ale kazdy nawiazuje do Smolenska. czyz nie ma innych tematow, tylko klotnie na temat wypadku jakich wiele? dlaczego nikt nie pamieta o kilkunastu osobach, co zgineli jadac jak kazdy z nas do pracy? Nikt nie szuka winnych, nikt nie probuje zaradzic, by takie tragedie nie zdarzaly sie codziennie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jad i nienawisc - jakiekolwiek forum, nawet niezwiazane z tematem, ale kazdy nawiazuje do Smolenska. czyz nie ma innych tematow, tylko klotnie na temat wypadku jakich wiele? dlaczego nikt nie pamieta o kilkunastu osobach, co zgineli jadac jak kazdy z nas do pracy? Nikt nie szuka winnych, nikt nie probuje zaradzic, by takie tragedie nie zdarzaly sie codziennie?
SAM WIDZISZ JAKI MAMY RZAD.NIC NIE ZARADZIL I NIE UMIE ZARADZIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy rzad ma zajmowac sie ofiarami katastrof i wypadkow? rzad ma rzadzic panstwem, zajmowac sie sprawami ogolu. takie rzeczy to lokalne wladze moga zalatwic: wojt, starosta. moga przeznaczyc jakies fundusze na pomoc. kler? czemu nie zorgnizuje tacy lub zbiorki po domach dla poszkodowanych? przeciez powinni zajmowac sie pomocą potrzebujacym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a od kiedy rzad ma zajmowac sie ofiarami katastrof i wypadkow? rzad ma rzadzic panstwem, zajmowac sie sprawami ogolu. takie rzeczy to lokalne wladze moga zalatwic: wojt, starosta. moga przeznaczyc jakies fundusze na pomoc. kler? czemu nie zorgnizuje tacy lub zbiorki po domach dla poszkodowanych? przeciez powinni zajmowac sie pomocą potrzebujacym...
Nie ma u ciebie radia czy telewizji.Uwazasz ze po 250000pln to misie wyplacaja wlasnie takim ofiarom-kosztem mojej emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...