Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Pod śniegiem zawalają się stodoły

Utworzony przez Andrzej, 14 lutego 2010 r. o 21:26
Jak oni to liczą ile spadło śniegu? Bo mnie mierząc linijką wychodziło dzisiaj 18cm niedaleko E30, a może mi na podwórko jak na złość pada więcej niż komu innemu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pech to pech. A pewnie w stacji mierzyli przez dobę. Dane z południa. A dziś po południu też sypało Jutrzejsze dane będą pewnie większe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam,że w mojej miejscowości zawaliły się 4 stodoły! Gm.Kornica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkowiedzący panKisiel napisał:
Dodam,że w mojej miejscowości zawaliły się 4 stodoły! Gm.Kornica.
W Ciciborze na ten przykład zawaliło się 10 stodół i dwie "sławojki" jak to mówią u nas w Burakistanie. Kornica nam nie podskoczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko wady budowlane spowodowane brakiem wieńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z opowieści ludzi słyszałem że w miejscowości Wysokie gm. Międzyrzec Podlaski też zawalił się dach przygniatając gospodarza który zmarł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
W Ciciborze na ten przykład zawaliło się 10 stodół i dwie "sławojki" jak to mówią u nas w Burakistanie. Kornica nam nie podskoczy.
Pawlak ! A u nasz w Bohukałach to już wszystkie stodoły poszły w 3,14-zdu ! No i ... z nimi ! i tak stały puste od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Białej śnieg wywożą, włodarze ruszyli się choć trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bałagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...