Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Przerabiali alkohol etylowy na spirytus

Utworzony przez TW Obserwator, 16 kwietnia 2011 r. o 11:04
Co za kretyński tytuł. A może jeszcze ktoś przerabia wodę na H2O? Albo trudnili się przerabianiem samochodów na automobile? Pamiętam artykuł sprzed kilku lat w dziennik pod tytułem: "Lubelskie trolejbusy będą jeździły na prąd." Czy to może ten sam autor pisał? Poziom tej gazety zawsze był niski ale teraz to już totalna porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zdławią, zdławią w zarodku wszelką inicjatywę gospodarczą obywateli ! Gdzie ci liberałowie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przerabiali alkohol etylowy na spirytus" - b. ciekawe. Zrozumiałem, że robili spirytus z spirytusu. Może się mylę więc proszę o pomoc chemików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz już wiem dlaczego czasami jak się uwalę wódą to tresuję żonę a czasami nie!Jak łyknę tego lewego alkoholu to mi odpier***a a jak tego legalnego to jestem spokojny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adams napisał:
"Przerabiali alkohol etylowy na spirytus" - b. ciekawe. Zrozumiałem, że robili spirytus z spirytusu. Może się mylę więc proszę o pomoc chemików.
Etanol C2H5OH. Mieszanina 95,6% etanolu z wodą jest popularnie nazywana spirytusem.nikarz Czyli dziennikarz deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bazyl napisał:
Etanol C2H5OH. Mieszanina 95,6% etanolu z wodą jest popularnie nazywana spirytusem.nikarz Czyli dziennikarz deb***
Może przerabiali alkohol metylowy tak chałupniczo, ręcznie sklejając cząsteczkę z aż im spiritus wyszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łał wzruszył mnie ten tytuł... Znaczy żeby zostać dziennikarzem nie trzeba już nawet ukończyć szkoły podstawowej? ... temat do zastanawiania sie jest poważny co tak naprawdę przerabiano na ów spirytus może Finlandię, albo Wyborową, ewentualnie Bolsa ewentualnie może denaturat? Etanol na spirytus, może chodzi o alkohol absolutny? tylko że taka działalność byłaby chyba niedochodowa... wszystko jest w wikipedii a pismak jest naprawe niezły - do wyborczej się nadaje ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Redaktorze. A gdzie Pan chodził do szkoły ? Przecież alkohol etylowy to spirytus w najczystszej postaci. Może trzeba skończyć podstawówkę a potem zostać redaktorem Dziennika Wschodniego ? A może tak po znajomości albo będąc członkiem właściwej partii ? To śmierdzi analfabetyzmem albo miernotą umysłową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol na spirytus? kto to pisał? Nawet TVN to przedrukował. Oj ośmieszacie się, a przecież lubię waszą gazetę. Zwrócono już na to uwagę : http://nowaalchemia.blogspot.com/2011/04/przerabiali-alkohol-na-spirytus.html .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieli duzo bedo mieli nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...