Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Rozkład jazdy autobusów w święta

Utworzony przez Gość, 12 grudnia 2014 o 01:36
Fajnie by było zobaczyć w końcu rozkład jazdy bialskiego MZK  online. Jestem spoza BP i taki rozkład obecnie by mi się przydał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jam panu profesorowi nie wróg. Ale europralamentarzystą chciał zostać człowiek nieznający prawa lub rozmieszczenia budynków samorządowych w swoim regionie wyborczym. Ło Boże, tośma doczykali czasów, tośma doczykali ...!!!         Are you interested in JN0-643 dumps Get our self paced testking Testking.net and Florida Memorial University study packages to pass your Keiser University without any difficulty in Northwood University .  
Ostatnio edytowany 19 grudnia 2014 o 12:40
0
Rozkład jazdy bialskiego MZK jest dostępny online od ładnych kilku lat.
0
Rozkład jazdy bialskiego MZK jest dostępny online od ładnych kilku lat.
Nie pouczaj jak nie znasz sytuacji. Cały tydzień próbowałam wejść na rozkład online na stronie MZK i dopiero dziś, zamiast błędu, pojawił się rozkład.
0
Ja jakoś korzystam z rozkładu na www ZKM i nie widzę problemu. Polecam My bus online lub Transportoid i nie będziesz związany z netem.
0
Ja jakoś korzystam z rozkładu na www ZKM i nie widzę problemu. Polecam My bus online lub Transportoid i nie będziesz związany z netem.
Nie każdy jest właścicielem smartfona. Ja nie czuję żadnej potrzeby jego posiadania. A na rozkład jazdy znów wejść nie mogę czy to z przekierowania ze strony MZK czy ZKM. Z komentarzy w internecie wnioskuję, że nie tylko ja mam taki problem.
0
Nie każdy jest właścicielem smartfona. Ja nie czuję żadnej potrzeby jego posiadania. A na rozkład jazdy znów wejść nie mogę czy to z przekierowania ze strony MZK czy ZKM. Z komentarzy w internecie wnioskuję, że nie tylko ja mam taki problem.
Rozkład jazdy w BP jest nie tylko na stronie ZKM. "Wygoogluj", a znajdziesz...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: