Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Rozkład jazdy autobusów w święta

Utworzony przez Gość, 12 grudnia 2014 r. o 01:36
Fajnie by było zobaczyć w końcu rozkład jazdy bialskiego MZK  online. Jestem spoza BP i taki rozkład obecnie by mi się przydał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam panu profesorowi nie wróg. Ale europralamentarzystą chciał zostać człowiek nieznający prawa lub rozmieszczenia budynków samorządowych w swoim regionie wyborczym. Ło Boże, tośma doczykali czasów, tośma doczykali ...!!!         Are you interested in JN0-643 dumps Get our self paced testking Testking.net and Florida Memorial University study packages to pass your Keiser University without any difficulty in Northwood University .  
Ostatnio edytowany 19 grudnia 2014 r. o 12:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozkład jazdy bialskiego MZK jest dostępny online od ładnych kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozkład jazdy bialskiego MZK jest dostępny online od ładnych kilku lat.
Nie pouczaj jak nie znasz sytuacji. Cały tydzień próbowałam wejść na rozkład online na stronie MZK i dopiero dziś, zamiast błędu, pojawił się rozkład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakoś korzystam z rozkładu na www ZKM i nie widzę problemu. Polecam My bus online lub Transportoid i nie będziesz związany z netem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakoś korzystam z rozkładu na www ZKM i nie widzę problemu. Polecam My bus online lub Transportoid i nie będziesz związany z netem.
Nie każdy jest właścicielem smartfona. Ja nie czuję żadnej potrzeby jego posiadania. A na rozkład jazdy znów wejść nie mogę czy to z przekierowania ze strony MZK czy ZKM. Z komentarzy w internecie wnioskuję, że nie tylko ja mam taki problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy jest właścicielem smartfona. Ja nie czuję żadnej potrzeby jego posiadania. A na rozkład jazdy znów wejść nie mogę czy to z przekierowania ze strony MZK czy ZKM. Z komentarzy w internecie wnioskuję, że nie tylko ja mam taki problem.
Rozkład jazdy w BP jest nie tylko na stronie ZKM. "Wygoogluj", a znajdziesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...