Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Spółdzielnia Mleczarska wejdzie do grupy Mlekovita

Utworzony przez J-23 NADAJE, 29 listopada 2011 r. o 16:31
Scenariusz znany i lubiany przez nowy polsko-zagraniczny "biznesplan" ostatni relikt epoki Gierka patrz Spółdzielnia Mleczarska , zostanie przejęta po czym podzielona , rozebrana i na końcu zaorana. Oczywiście po drodze do zawłaszczenia tak zwani członkowie tej prawie rolniczej organizacji dostaną odstępne (godziwe) od nowego właściciela. ps. no to co tam jeszcze pozostało w tej naszej Białej Podlaskiej , pomyślmy.....już wiem PSS Społem , wariant proponuje identyczny , no może więcej ciut członków do spłacenia dla przyszłego nabywcy. serek feta pozdrawia tym publicystycznym wpisem , który sam wymyśliłem lejąc naszą bialską śmietanę 24% do garka z gulaszem , popatrzyłem i jakoś żal mi się zrobiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto zżarł połowę twarogu śniadaniowego przed zrobieniem zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...