Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Spór o wygląd skweru koło placu Trzech Krzyży

Utworzony przez Paweł M, 8 lipca 2009 r. o 06:42
Siwy napisał:
Pawlak ! No patrzę tej prawdzie prosto w ślepia i ... nic nie widzę ! Co do Kraszewskiego : to powszechnie wiadomo że deb*** był jakich mało ale ... to nie jest powód żeby jemu przez CAŁĄ noc świecić w głaza !(z akcentem na ostatnie A) ! A jaki on tam q...a NASZ jest ? Nie przesadzaj , Pawlak ! Jako gówniarz przez 4 lata uczył się w Biale, potem wypier....ł w świat i tyle go widzieliśmy ! A co ty mi chrzanisz o jakichś zieleniach w Jewropie i innych ścieżkach rowerowych ?! My tu mówimy o zieleniżnie w CENTRUM miasta a nie gdzieś na zadupiu ! Chcesz jechać rowerem wśród zieleni to jedż sobie do Cicibora albo innego Sławacinka ! A w naszym "mieście" też jest PARK prawie w centrum miasta ! Ile jest od Placu do Parku Radziwiłła ? 5 minut ? Więc o ssso ci choooodzi ? Mnie Pl. Wolności też się nie podoba, z różnych względów, np. wq...wia mnie to że ta kostka kamienna jest niewygodna (raz po pijaku wypierd... się i morda do dzisiaj nosi ślady), że nie można przejść przez Plac na ukos tak jak było kiedyś itp. A ty, Pawlak, jak chcesz mieć "prawdziwą naturę" to wyjedż z miasta na wieś ! Nie rób nam wiochy z miasta ! No jasne że pozdrawiam ! Siwy.
Siwy, Na wstępie muszę stwierdzić, że ja tylko chcę aby zachować to co jest i tam gdzie można sadzić drzewa, ponieważ nie ukrywajmy Biała zadupiem jest i Centrum, nawet jeśli zbudują Prezydętowi kolejny Magistrat piękne nie będzie. Uściślając ścieżki rowerowe w innych miastach były prawie w centrum miasta i 30 km z 3-4 przejściami przez ulice. Wspominasz Park Radziwiłła , żartujesz to jest miejsce lęgowe kawek i jeśli chcesz żeby Cię spatynowały jak Kraszewskiego to droga wolna. Zachowajmy to co jest tam gdzie tylko można. Jest jeszcze dużo miejsca dla władzy do popisu: slumsy przy Narutowicza, dziury na ulicach,lotnisko, ściągnięcie inwestorów i wiele, wiele innych a marketów to już wystarczy. Oczywiście pozdrawiam Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Siwy, Na wstępie muszę stwierdzić, że ja tylko chcę aby zachować to co jest i tam gdzie można sadzić drzewa, ponieważ nie ukrywajmy Biała zadupiem jest i Centrum, nawet jeśli zbudują Prezydętowi kolejny Magistrat piękne nie będzie. Uściślając ścieżki rowerowe w innych miastach były prawie w centrum miasta i 30 km z 3-4 przejściami przez ulice. Wspominasz Park Radziwiłła , żartujesz to jest miejsce lęgowe kawek i jeśli chcesz żeby Cię spatynowały jak Kraszewskiego to droga wolna. Zachowajmy to co jest tam gdzie tylko można. Jest jeszcze dużo miejsca dla władzy do popisu: slumsy przy Narutowicza, dziury na ulicach,lotnisko, ściągnięcie inwestorów i wiele, wiele innych a marketów to już wystarczy. Oczywiście pozdrawiam Pawlak.
Pawlak ! sorry ale nie mogę teraz kontynuować dyskusji o drzewach bo łomoczę się na wątku "Witulin" z Frontem Obrony Przestępców. W wolnych chwilach szykuję wierszyk o tych drzewach, wieczorem chyba skończę. Pzdr !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty tak Pawlak drzew się czepiłeś ? Pewnie znów Żubra z Poznania piłeś ? Mówiłem : "Nie pij ! bo po tym Żubrze Rygę zwiedzisz, będzie ci niedobrze" Zawsze musisz postawić na swoim ? Dawaj my trochę PEŁO podoim ! Wiesz co w Biale ostatnio się stało Jak tu przez tydzień żyć się nie dało ? Aż dotąd było w Biały Podlasce Powietrze czyste jak na Alasce Lecz tydzień temu to się skończyło Mówio że szamba wypier... ło ! Smród buchnął w niebo niesamowity Do dzisiaj sprawca wciąż niewykryty. Śmierdzi Krzna nasza, śmierdzi Bug cały Może to krowy tak się zesrały ? W nocy okna otworzyć się nie da Lud prosty woła : Bieda ! Oj, bieda ! Pietrzela pisze : PRZYDUCHA winna ! Nie wie naiwny że inna przyczynna ! A co się stało ? To wy nie wiecie Dlaczego śmierdzi w całym powiecie ?! To PEŁO ZDYCHA , gnije padlina ! Taka to smrodu tego przyczyna ! Lemingi robio ze strachu w gacie ! Nareszcie koniec tej rudej szmacie ! A więc nieprawda ! to nie przyducha ! To peło gnije, szwabska psia jucha ! Ja marzę o tym by razem z PEŁO Czerwone pesel też zatonęło ! Koniec wiersza ! To pisał ja, Siwy. Dziękuję Pantswu za uwagę ! A do drzew, Pawlak, jeszcze wrócimy ! Pzdr !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...