Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Spór radnych z prezydentem

Utworzony przez chart, 15 czerwca 2009 r. o 09:21
Boże, kolejny geniusz nie odróżnia Inflant od Niderlandów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma nic wspólnego z geniuszem, po prostu radny Burda w 40 lat po maturze ma prawo zapomnieć, że nie Inflanty a Niderlandy i nie darował a sprzedawał. Rozumiem, że takie rzeczy też drażnią ale co pan o meritum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę dziwna uchwała. Wydzierżawiać coś czego się nie jest właścicielem?! To tak można???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgorszony napisał:
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
Zgadzam się z pana wywodami. Próbowałem kiedyś dyskutować podpisując się własnym nazwiskiem. Spotkałem się z totalną krytyką moich poglądów ale nikt z adwersarzy nie raczył się podpisać. Doszedłem więc do jedynego słusznego wniosku, czytam ale powstrzymuję się od wypowiedzi. Zdanie zmieniam tylko na ten jeden raz by podpisać się pod pana uwagami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgorszony napisał:
-autorami wpisów jest zreguły kilka tych samych osób, a często te same treści dotyczące różnych artykułów nie będąc w żaden sposób związanymi z tymi firmami i pogotowiem też, -Często są to sfrustrowani ludzie którzy wylewają swoje żale, marzenia, którzy opluwają nakręcając spiralę nienawiści, -Anonimowe wpisywanie to podążanie w tłumie umożliwiające prowokatorom manipulowanie nim, którego nikt nie rozpozna, jednocześnie dające bezkarność za obelżywe treści, -Zyskuje to często poklask, gdyż adwersarze tego nie czytają, a jeśli nawet to się nie odnoszą, -ten parasol anoimowości sprawił, że nie tylko forum, ale również szerzej pojęta wolność wypowiadania myśli sturlała się do rynsztoka, -sensowne treści są z reguły zawarte w komentarzach pierwszych dni po ukazaniu się artykułu i one faktycznie dają wiele sensownych informacji i opinii bo dalsze treści to takie o których wspomniałam wcześniej, -są tacy którzy na kilku forach uprawiają politykę mimo, że treści artykułów tego nie dotyczą. - język często jest tak wulgarny, że dyskredytuje autorów i odstrasza czytających,
Moim zdaniem na forum piszą ludzie odrzuceni przez społeczeństwo w wyborach, I w ten sposób próbują walczyć z tymi z którymi przegrali. I piszą anonimowo. Obrażają bezkarnie. Może kiedyś sąd prawo zakaże anonimowej roboty na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzony napisał:
Moim zdaniem na forum piszą ludzie odrzuceni przez społeczeństwo w wyborach, I w ten sposób próbują walczyć z tymi z którymi przegrali. I piszą anonimowo. Obrażają bezkarnie. Może kiedyś sąd prawo zakaże anonimowej roboty na forach.
Masz rację zamknąć wszystkich do więzienia, zakneblować, wprowadzić wszechobecną cenzurę zakazać krytycznych wypowiedzi itd. Ale to już było i nie wróci więcej..... Tak niestety jest. Nikt nie opisuje na forum mojego sąsiada bo nie jest on osoba publiczną. Osoby publiczne muszą liczyć się z krytyką swoich działań czasami być może niesłuszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz rację zamknąć wszystkich do więzienia, zakneblować, wprowadzić wszechobecną cenzurę zakazać krytycznych wypowiedzi itd. Ale to już było i nie wróci więcej..... Tak niestety jest. Nikt nie opisuje na forum mojego sąsiada bo nie jest on osoba publiczną. Osoby publiczne muszą liczyć się z krytyką swoich działań czasami być może niesłuszna.
Gościu! nikt nie pisze tu o kneblowaniu i cenzurze. Ludzie piszą, że możliwość anonimowych wypowiedzi prowadzi do zwykłego chamstwa. Do rzucania nieprawdziwych oskarżeń bez ponoszenia konsekwencji. Poziom dyskusji na forach jest żenująco niski jeżeli w ogóle można tu mówić o dyskusji. Sprawa jest poważna i należy podjąć szeroko zakrojoną dyskusję w całej Polsce, uczyć w szkołach i grzmieć z ambony o moralnych aspektach tego zagadnienia. Bogiem a prawdą piszę co trzeba, ale nie bardzo wierzę w zmianę natury niektórych osobników. Krytykować osoby publiczne należny ale czy łże w żywe oczy na ich temat? Nie piszą o sąsiedzie a co pisano i po co o pani która straciła pamięć lub o pani, która przejechała się do Augustowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzony napisał:
Moim zdaniem na forum piszą ludzie odrzuceni przez społeczeństwo w wyborach, I w ten sposób próbują walczyć z tymi z którymi przegrali. I piszą anonimowo. Obrażają bezkarnie. Może kiedyś sąd prawo zakaże anonimowej roboty na forach.
widzę że marzy ci się powrót PRL i cenzury. niedoczekanie. z chamstwem to trzeba walczyć w szkołach i rodzinach. to zjawisko występuje wszędzie, a więc także i w internecie. poza tym obrażanie wcale nie jest takie bezkarne. jak poszukasz (w internecie), to znajdziesz informacje na temat sądowych spraw wytoczonych przez osoby, które były anonimowo oczerniane. poza tym, polecam dyskusję na temat anonimowości w sieci, którą wywołała sprawa ujawnienia przez Dziennik (tfu) tożsamości najlepszej polskiej blogerki KATARYNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa jak się ma emeryturę 4200 zł pobiera się dietę radnego w wysokości 1788 za nic nie odpowiada to takie brednie można publicznie wypowiadać .Zwłaszcza gdy pochwyci to prasa ,gorzej gdy samemu trzeba coś z siebie dać podjąc jakieś ryzyko to wówczas głowa w pisaek panie B,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robotnik czerwony napisał:
Proszę Państwa jak się ma emeryturę 4200 zł pobiera się dietę radnego w wysokości 1788 za nic nie odpowiada to takie brednie można publicznie wypowiadać .Zwłaszcza gdy pochwyci to prasa ,gorzej gdy samemu trzeba coś z siebie dać podjąc jakieś ryzyko to wówczas głowa w pisaek panie B,.
Przynajmniej jest niezależny od Czapskiego, który jako największy w Białej pracodawca "omotał" wiele osób i zwasalował niejednego partyjnego opozycjonistę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski przynajmniej coś zrobił dla tego miasta a nie chowa głowę w piasek a tylko jak niektórzy mielą ,gdzie popadnie a nic nie robi dla tego miasta . A jak ktoś daje pracę to ja się pytam ,czy to żle ?.Panie Prezydencie tak trzymać robić swoje i nie zwracać uwagę na tych co za nic nie odpowiadają biorę dietę radnego ujadają na wszystko i wszystkich .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robotnik czerwony napisał:
Czapski przynajmniej coś zrobił dla tego miasta a nie chowa głowę w piasek a tylko jak niektórzy mielą ,gdzie popadnie a nic nie robi dla tego miasta . A jak ktoś daje pracę to ja się pytam ,czy to żle ?.Panie Prezydencie tak trzymać robić swoje i nie zwracać uwagę na tych co za nic nie odpowiadają biorę dietę radnego ujadają na wszystko i wszystkich .
Oświeć mnie Robotniku co zrobił ten twój Czapski dla miasta ? bo ja wiem że "dał pracę" gdzie się tylko da ( w instytucjach podległych Miastu) chyba już wszystkim swoim przydupasom, znajomym, kolesiom... Aha , słyszałem też o stałym rosnącym zadłużaniu Miasta. Co jeszcze zrobił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedoinformowany napisał:
Oświeć mnie Robotniku co zrobił ten twój Czapski dla miasta ? bo ja wiem że "dał pracę" gdzie się tylko da ( w instytucjach podległych Miastu) chyba już wszystkim swoim przydupasom, znajomym, kolesiom... Aha , słyszałem też o stałym rosnącym zadłużaniu Miasta. Co jeszcze zrobił ?
Czapski nie dostał absolutorium, powinno być referendum za odwołaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robotnik czerwony napisał:
Czapski przynajmniej coś zrobił dla tego miasta a nie chowa głowę w piasek a tylko jak niektórzy mielą ,gdzie popadnie a nic nie robi dla tego miasta . A jak ktoś daje pracę to ja się pytam ,czy to żle ?.Panie Prezydencie tak trzymać robić swoje i nie zwracać uwagę na tych co za nic nie odpowiadają biorę dietę radnego ujadają na wszystko i wszystkich .
"Daje pracę", wolne żarty to tylko jedna z odmian nepotyzmu kolesiowsko politycznego. On ma jeden cel utrzymać się przy korytku, a budzet miasta to jego budżet wyborczy. Ot taka gminna taktyka na utrzymanie się przy "wadzy".Temu coś da, tamtemu coś obieca ..., i tak omotał miasto. Trzeba w mieście posprzątać, do zobaczenia przy urnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie przysłowie "Psy szczekają karawana jedzie dalej" tak trzymać Panie Prezydencie robić swoje nie oglądać się na tych wiecznych "niezadowolonych ujadaczy" oni i tak odpadną w przyszłym roku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...