Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Strażnicy miejscy wsiedli na rowery

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 23:00 Powrót do artykułu
Widziałem dzisiaj !!!! Około godziny 10.10 zaparkowałem na parkingu za rywalem i obserwowałem sobie tych panów . Rowery odstawione a panowie ze straży miejskiej plotkowali sobie ze 20 min. z jakimś kolegą ,który wysiadł z auta. To za plotkowanie płaci się im kasę z moich podatków ??? Co to ma być !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******dziennikwschodni.pl/biala-podlaska/biala-podlaska-straznicy-miejscy-wsiedli-na-rowery,n,1000197028.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość (wczoraj o 23:00) a czy na pewno płacisz podatki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dobrze się powodziło tym chłopakom w samochodach dobry pomysł prezydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dobry ale baaadzo dobry pomysł panie prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty obserwatorze donosicielu , sam się wez za robote i zacznij płacić te podatki , a tylko obserwujesz .....zajmij się sobą i swoją robotą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swojej roboty pilnuję i podatki tez płacę . A CO mam taki kaprys. A ty płacisz te podatki czy nie xcv (dzisiaj o 08:55)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ja płacę i to już od ponad 30 lat , a co do twoich kaprysów , to masz głupie te kaprysy ., proponuję rozebrać sie i pilnować ubrania , może to będzie lepsze dla wszystkich , a SM i Policja , też zajmie sie tym co do nich należy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To hurra. Jesteśmy na dobrej drodze, na tej samej drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyjego ubrania mam pilnować to tak na marginesie Twojego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może straży miejskiej garniturów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaletą jednośladu jest zwiększenie mobilności patroli, oszczędność, zachowanie kondycji i wiele innych. Baardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...