Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Strażnikom uciekł Gruzin doprowadzany do sądu. Trwa obława

Utworzony przez młoda, 24 listopada 2011 o 14:13
Gratulujemy naszej dzielnej Policji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kretyni.... ciągle nie moge sobie wyobrazić jak kilku uzbrojonym strażnikom może tak po prostu ktoś uciec.....
0
Trzeba czytać tekst ze zrozumieniem -nie Policji tylko Straży Granicznej
0
Niech poczekają aż Gruzin prześle im z Tibilisi życzenia świąteczne.
0
To się popisali.
0
Tekst trzeba czytać ze ZROZUMIENIEM!!! Nie Policji, a SG i nic tam nie było o kilku uzbrojonych, dlatego radzę się tak nie cieszyć, bo ucieczki zdarzają się każdej służbie, natomiast nie wiem, czy tyle samo radości u złośliwców wywoła to, gdy taki osobnik stanie im w drzwiach. Poza tym jedna ucieczka niczego nie przesadza, czemu nikt nie napisze ilu nielegalnych już udało sie wydalić. Nie rozumiem tej solidarności z poszykiwanym. Gdyby chciał wysłać kartke z Tibilisi, to po co by uciekał - tam miał pojechać!!!
0
gość napisał:
Tekst trzeba czytać ze ZROZUMIENIEM!!! Nie Policji, a SG i nic tam nie było o kilku uzbrojonych, dlatego radzę się tak nie cieszyć, bo ucieczki zdarzają się każdej służbie, natomiast nie wiem, czy tyle samo radości u złośliwców wywoła to, gdy taki osobnik stanie im w drzwiach. Poza tym jedna ucieczka niczego nie przesadza, czemu nikt nie napisze ilu nielegalnych już udało sie wydalić. Nie rozumiem tej solidarności z poszykiwanym. Gdyby chciał wysłać kartke z Tibilisi, to po co by uciekał - tam miał pojechać!!!
To właśnie dobitnie pokazuje nieudolność WSZYSTKICH służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo.Policji też nie należy bronić,bo to też nieudolność PO SAME JAJA-mam tu na myśli śmierć gen Papały.Gamonie i tyle, jedna wszech obecna niemoc,pomijam już sprawę Olewników.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: