Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Studenci pod dozorem policji

Utworzony przez gosia, 23 lutego 2010 r. o 03:21
"Studenci", a fu! Kiedyś bycie studentem zobowiązywało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to Biała Podlaska! Tak daje o sobie znać depresja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSPÓŁCZEŚNI STUDENCI? TOŻ TO ZWYKLI BANDYCI NIE ZASŁUGUJĄCY NA MIANO STUDENTA. POWINNI BYC Z MIEJSCA RELEGOWANI Z UCZELNI Z TZW "WILCZYM BILETEM" TZN BEZ PRAWA PODJĘCIA STUDIÓW NA ŻADNEJ UCZELNI.TO TAKIE MAMY POKOLENIE JPII? PO 12 LATACH NAUKI RELIGII I ŻYCIA W DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandytom w Białej Podlaskiej wszystko wolno. Dzisiaj obrabowali człowieka bo potrzebowali na wódkę, jutro okradną innego, bo będą potrzebowali na adwokata. To jakieś nieporozumienie. Za pobicie z grabieżą, nawet nie wsadzą ich na 3 m-ce. Teraz uzgodnią, że nie wiadomo, kto był pobity a kogo pobito, i dalej będą napadać na ludzi. Prokurator dla jednych łagodny, dla innych za rower czy alimenty do pierdla wsadzi. Takie to miasto ta Biała P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp dla studentów . ja tez jestem za tym aby wyrzucic studentów za to pobicie i grabież .I czy ich tego nauczyło bialska akademia ,to jutro znowu zrobia to samo ato sa przyszli nauczyciele mam tak rozumiec czego oni będą nauczać młodziezy wyrzucić i z wilczym biletem bo juz sie nauczyli,..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...