Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska też chce zagrać w serialu

Utworzony przez bania, 18 maja 2013 r. o 15:07
A co można na tym zadupiu promować?? Wypoczynek nad Krzną, czy wypad po fajki i spirytus zza wschodniej granicy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można nakręcić film pt." Upośledzeni są wśród nas" taka komedia o bialskich moherach obrońcach krzyża.Na You Tube krótkie filmiki przedstawiające warszawskich obrońców krzyża zrobiły super furorę . Co niektóre przekroczyły ponad milion oglądalności. Myślę ,że film fabularny o bialskich moherach też miałby niemałą oglądalność i można byłoby się tak samo pośmiać jak z tych filmików o warszawskich moherach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
A co można na tym zadupiu promować?? Wypoczynek nad Krzną, czy wypad po fajki i spirytus zza wschodniej granicy??
JUDE???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że najlepszy byłby film " O dwóch takich, co przygód szukają". Jeden wart drugiego. Wspaniali aktorzy! Ten pierwszy to Schaboszczak w ciemię bity, a drugi Łowca Skór - drapieżna hiena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A mi się wydaje, że najlepszy byłby film " O dwóch takich, co przygód szukają". Jeden wart drugiego. Wspaniali aktorzy! Ten pierwszy to Schaboszczak w ciemię bity, a drugi Łowca Skór - drapieżna hiena.
Do tego filmu będą też potrzebni statyści. Myślę, że z tym kłopotów nie będzie. Niedowiarków nie brakuje. Ostatnio hołoty przybywa w zaskakującym tempie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasie to zadupie jakiego nigdzie nie ma. Widziałem ludzi stamtąd. Szok co za cymbaly. Trudno im się dziwić, tyle lat w ciemnocie chowani. Sporo ich wyjechało na zachód( bo jakby inaczej) i tam w cywilizacji nie potrafią się odnaleźć. Robią nam wstyd okropny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...