Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska tonie w długach. To będzie rok wyrzeczeń

Utworzony przez Luki, 31 grudnia 2009 r. o 00:21
http://puzz.waw.pl/?p=X4SznslyPCuD -inwestujesz 2zlote za smsa ale mozna wygrac od 10 do 200zl w 5 minut, jedynie co trzeba robic to ukladac puzle, proste nie ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za odmiana jeszcze niedawno tylko ja martwiłem się o długi Białej, a teraz okazuje się że toniemy w długach. Tylko jedna sprawa gdzie te miliony ? Czyżby tyle był wart ten nowy zabytek z kamienia łupanego w centrum , ile powstało nowych miejsc pracy, jak rozwinięto infrastrukturę by ściągnąć inwestorów, pytania można mnożyć jak z tego wybrnąć. Po pierwsze trzeba ciąć koszty np wynagrodzenia prezydenta ponieważ sytuacja wymaga wyrzeczeń od wszystkich (jaka praca taka płaca nawiasem), poprawić ściągalność podatków(koniec z umorzeniami), zredukować kadrę urzędniczą (do jednego wiceprezydenta, zlikwidować przerosty) , przyjrzeć się prywatyzacjom.
Ostatnio edytowany 31 grudnia 2009 r. o 01:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie radni to w jakiejś sali katechetycznej obradowali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę na zdanie, radni chcieli 90 milionów na inwestycje/ głupole!!!/ a prezydent dał jedynie 13, on jeden wie o co chodzi, on jeden powinien rządzić tym miastem bo jak zawsze ma rację. Nie wiem czy pan Pietrzela pisze to z rozmysłem ale ciągle wychodzi jak ten mądry Czapski musi się męczyć. Pora skrócić jego męki. Głosujmy na kogo innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
panowie radni to w jakiejś sali katechetycznej obradowali ?
Bialczanie czekają na inicjatywę radnego który jest pośrodku fotografii aby doprowadzić wygląd tej sali do "europejskiego" szyku, aby nigdy wiecej nie przypominała sali katechetycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle olśniło pana prezydenta.A od ilu lat była mowa o marnotrawstwie i nieprzemyślanych wydatkach.Plac Wolności ,UM, Orlik,bizantyjska administracja.A wrony dalej srają ludziom na głowy w centrum miasta. ps.już kredyciku banki nie chcą dać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwony,zielony i burak.Teraz rozumiem tęczowe kolory flagi miejskiej.Tylko gdzie ona się podziała?Zboki zaprotestowali? A ile kosztowała ta hucpa z flagą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czapa gore. koniec marzeń. kompromitacja. oszustwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co dalej ta sama śpiewka ja chciałem ale opozycja wredna. Wiejski księgowy doprowadził miasto do takiej szmiry na każdym polu. Lepiej niech nie mówi o swoich zarobkach bo ludziom bez pracy perspektyw, młodzieży która ucieka z miasta to się nie podoba. Kupmy mu bilet do Tucznej i won ale z drugiej strony szkoda tej pięknej wsi..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny w Białej się mówiło: Zamienię wyższe wykształcenie na radzyńskie pochodzenie. teraz można: Czeka ciebie kariera huczna, gdy twe miejsce urodzenia Tuczna. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikodemie D. kariera zbliża się do końca wierzymy, że ktoś rozliczy tą bandę z UM. Ujawni zarobki obiboków. W Japonii honorowy człowiek wiesz co robił ale buraki honoru nie mają. Panie Adamie 3 lata temu dałem się oszukać przez Nikodema teraz proszę spróbujmy razem. Bialczanie budzą się z letargu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cabarret napisał:
Nikodemie D. kariera zbliża się do końca wierzymy, że ktoś rozliczy tą bandę z UM. Ujawni zarobki obiboków. W Japonii honorowy człowiek wiesz co robił ale buraki honoru nie mają. Panie Adamie 3 lata temu dałem się oszukać przez Nikodema teraz proszę spróbujmy razem. Bialczanie budzą się z letargu.
gratuluje refluksu bialczanom ale przez te kilkanascie lat troche mleka sie rozlalo teraZ trzeba to naprawiac tyle samo lat i kiedy to było w Białej dobrze może ktoś wie - w nagrodę za odpowiedź daję pudełko pigułek podobnych kolorem i kształtem do Viagry
Ostatnio edytowany 1 stycznia 2010 r. o 10:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialski dyzma oszust kłamca KOMUCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hsdghjz napisał:
Bialski dyzma oszust kłamca KOMUCH
Miałem sen, dzisiaj w nocy. Muwie wam cuś pięknego ale sie obudziłem i zapomniałem wszystko, a teras mam dyspersje bo widze Białe w białej CZAPIE śniegu i śnieg teraz pada no musze cuś WZIAĆ I JAK TU JUŻ ŻYĆ BEZ FARMAKOLOGII.
Ostatnio edytowany 1 stycznia 2010 r. o 12:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abramowicz od lat ostrzegał, że to się tak skończy, ale to był głos wołającego na puszczy. Zobaczymy jak teraz na ograniczenia w oświacie i kulturze zareagują ci którzy głosowali na Czapskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak Abramowicz ostrzegał A co zrobił przez te lata w Sejmie? Nic, i jeszcze na dodatek Pitera go ściga - oj dobry kandydat na prezydenta, dobry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://bialaczapa.blogspot.com/ Początek fotobloga... bez czepiania się i wyzwisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suche liczby 1. mieszkańcy Biała Podlaska 50 tyś Siedlce 77 tyś 2. budżet BP 190 mil Siedl 474 mil 3. inwestycje BP 13mil Siedl 170 4. dług BP- 100 mil Siedl+37 5. prezydent BP cwaniak Dyzma Siedl pan Kudelski RATUNKU PANIE ABRAMOWICZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Suche liczby 1. mieszkańcy Biała Podlaska 50 tyś Siedlce 77 tyś 2. budżet BP 190 mil Siedl 474 mil 3. inwestycje BP 13mil Siedl 170 4. dług BP- 100 mil Siedl+37 5. prezydent BP cwaniak Dyzma Siedl pan Kudelski RATUNKU PANIE ABRAMOWICZ
warto także poruwnac zatrudnienie w administracji, zarobki Prezydentów, ilość utworzonych nowych miejsc pracy, oraz zmiany liczby mieszkańców miast - odległość 80 km , różnica w latach świetlnych
Ostatnio edytowany 2 stycznia 2010 r. o 22:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oj tak Abramowicz ostrzegał A co zrobił przez te lata w Sejmie? Nic, i jeszcze na dodatek Pitera go ściga - oj dobry kandydat na prezydenta, dobry...
Czyli to Abramowicz winny tego szamba ? a nie Czpski ,i jego przydupasy w Radzie, który od lat jest Prezydentem ? Czyli "wszystkiemu winien PiS i kaczory " ? A Pitera już odkryła jakieś zbrodnie PiS-u i Abramowicza ? Może złapała Abramowicza że zjadł dorsza za 25 zł za pieniądze podatników ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...