Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska tonie w długach. To będzie rok wyrzeczeń

Utworzony przez Luki, 31 grudnia 2009 o 00:21
http://puzz.waw.pl/?p=X4SznslyPCuD -inwestujesz 2zlote za smsa ale mozna wygrac od 10 do 200zl w 5 minut, jedynie co trzeba robic to ukladac puzle, proste nie ? ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cóż za odmiana jeszcze niedawno tylko ja martwiłem się o długi Białej, a teraz okazuje się że toniemy w długach. Tylko jedna sprawa gdzie te miliony ? Czyżby tyle był wart ten nowy zabytek z kamienia łupanego w centrum , ile powstało nowych miejsc pracy, jak rozwinięto infrastrukturę by ściągnąć inwestorów, pytania można mnożyć jak z tego wybrnąć. Po pierwsze trzeba ciąć koszty np wynagrodzenia prezydenta ponieważ sytuacja wymaga wyrzeczeń od wszystkich (jaka praca taka płaca nawiasem), poprawić ściągalność podatków(koniec z umorzeniami), zredukować kadrę urzędniczą (do jednego wiceprezydenta, zlikwidować przerosty) , przyjrzeć się prywatyzacjom.
Ostatnio edytowany 31 grudnia 2009 o 01:31
0
panowie radni to w jakiejś sali katechetycznej obradowali ?
0
Zwróćcie uwagę na zdanie, radni chcieli 90 milionów na inwestycje/ głupole!!!/ a prezydent dał jedynie 13, on jeden wie o co chodzi, on jeden powinien rządzić tym miastem bo jak zawsze ma rację. Nie wiem czy pan Pietrzela pisze to z rozmysłem ale ciągle wychodzi jak ten mądry Czapski musi się męczyć. Pora skrócić jego męki. Głosujmy na kogo innego.
0
jon napisał:
panowie radni to w jakiejś sali katechetycznej obradowali ?
Bialczanie czekają na inicjatywę radnego który jest pośrodku fotografii aby doprowadzić wygląd tej sali do "europejskiego" szyku, aby nigdy wiecej nie przypominała sali katechetycznej.
0
Nagle olśniło pana prezydenta.A od ilu lat była mowa o marnotrawstwie i nieprzemyślanych wydatkach.Plac Wolności ,UM, Orlik,bizantyjska administracja.A wrony dalej srają ludziom na głowy w centrum miasta. ps.już kredyciku banki nie chcą dać?
0
czerwony,zielony i burak.Teraz rozumiem tęczowe kolory flagi miejskiej.Tylko gdzie ona się podziała?Zboki zaprotestowali? A ile kosztowała ta hucpa z flagą?
0
czapa gore. koniec marzeń. kompromitacja. oszustwo.
0
I co dalej ta sama śpiewka ja chciałem ale opozycja wredna. Wiejski księgowy doprowadził miasto do takiej szmiry na każdym polu. Lepiej niech nie mówi o swoich zarobkach bo ludziom bez pracy perspektyw, młodzieży która ucieka z miasta to się nie podoba. Kupmy mu bilet do Tucznej i won ale z drugiej strony szkoda tej pięknej wsi..........
0
Za komuny w Białej się mówiło: Zamienię wyższe wykształcenie na radzyńskie pochodzenie. teraz można: Czeka ciebie kariera huczna, gdy twe miejsce urodzenia Tuczna. Prawda?
0
Nikodemie D. kariera zbliża się do końca wierzymy, że ktoś rozliczy tą bandę z UM. Ujawni zarobki obiboków. W Japonii honorowy człowiek wiesz co robił ale buraki honoru nie mają. Panie Adamie 3 lata temu dałem się oszukać przez Nikodema teraz proszę spróbujmy razem. Bialczanie budzą się z letargu.
0
cabarret napisał:
Nikodemie D. kariera zbliża się do końca wierzymy, że ktoś rozliczy tą bandę z UM. Ujawni zarobki obiboków. W Japonii honorowy człowiek wiesz co robił ale buraki honoru nie mają. Panie Adamie 3 lata temu dałem się oszukać przez Nikodema teraz proszę spróbujmy razem. Bialczanie budzą się z letargu.
gratuluje refluksu bialczanom ale przez te kilkanascie lat troche mleka sie rozlalo teraZ trzeba to naprawiac tyle samo lat i kiedy to było w Białej dobrze może ktoś wie - w nagrodę za odpowiedź daję pudełko pigułek podobnych kolorem i kształtem do Viagry
Ostatnio edytowany 1 stycznia 2010 o 10:54
0
Bialski dyzma oszust kłamca KOMUCH
0
hsdghjz napisał:
Bialski dyzma oszust kłamca KOMUCH
Miałem sen, dzisiaj w nocy. Muwie wam cuś pięknego ale sie obudziłem i zapomniałem wszystko, a teras mam dyspersje bo widze Białe w białej CZAPIE śniegu i śnieg teraz pada no musze cuś WZIAĆ I JAK TU JUŻ ŻYĆ BEZ FARMAKOLOGII.
Ostatnio edytowany 1 stycznia 2010 o 12:44
0
Abramowicz od lat ostrzegał, że to się tak skończy, ale to był głos wołającego na puszczy. Zobaczymy jak teraz na ograniczenia w oświacie i kulturze zareagują ci którzy głosowali na Czapskiego.
0
Oj tak Abramowicz ostrzegał A co zrobił przez te lata w Sejmie? Nic, i jeszcze na dodatek Pitera go ściga - oj dobry kandydat na prezydenta, dobry...
0
http://bialaczapa.blogspot.com/ Początek fotobloga... bez czepiania się i wyzwisk
0
Suche liczby 1. mieszkańcy Biała Podlaska 50 tyś Siedlce 77 tyś 2. budżet BP 190 mil Siedl 474 mil 3. inwestycje BP 13mil Siedl 170 4. dług BP- 100 mil Siedl+37 5. prezydent BP cwaniak Dyzma Siedl pan Kudelski RATUNKU PANIE ABRAMOWICZ
0
obserwator napisał:
Suche liczby 1. mieszkańcy Biała Podlaska 50 tyś Siedlce 77 tyś 2. budżet BP 190 mil Siedl 474 mil 3. inwestycje BP 13mil Siedl 170 4. dług BP- 100 mil Siedl+37 5. prezydent BP cwaniak Dyzma Siedl pan Kudelski RATUNKU PANIE ABRAMOWICZ
warto także poruwnac zatrudnienie w administracji, zarobki Prezydentów, ilość utworzonych nowych miejsc pracy, oraz zmiany liczby mieszkańców miast - odległość 80 km , różnica w latach świetlnych
Ostatnio edytowany 2 stycznia 2010 o 22:40
0
Gość napisał:
Oj tak Abramowicz ostrzegał A co zrobił przez te lata w Sejmie? Nic, i jeszcze na dodatek Pitera go ściga - oj dobry kandydat na prezydenta, dobry...
Czyli to Abramowicz winny tego szamba ? a nie Czpski ,i jego przydupasy w Radzie, który od lat jest Prezydentem ? Czyli "wszystkiemu winien PiS i kaczory " ? A Pitera już odkryła jakieś zbrodnie PiS-u i Abramowicza ? Może złapała Abramowicza że zjadł dorsza za 25 zł za pieniądze podatników ?
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: