Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska tonie w długach. To będzie rok wyrzeczeń

Utworzony przez Luki, 31 grudnia 2009 r. o 00:21
Pawlak napisał:
Duży - kto zwycięży wolny będzie, a kto poległ wolny już. No nie poznaję Ty to piszesz Ty który nie dojadłeś , nie dospałeś, a wszystko dla sprawy. Biała tonie musimy ją ratować , bo jak nie my to kto PO ?
Pawlak ! po ostatnich przejściach, wiesz o czym mówię, trochę zmadrzałem, nabrałem dystansu do siebie, do świata, no po prostu trochę uspokoiłem się wewnętrznie. I teraz myślę tak : to nie sztuka zabić kruka ale gołą dupą jeża ! I o to chodzi ! o to chodzi ! A my dupy mamy gołe, chyba tu sie ze mną Pawlaku zgodzisz ? I teraz właśnie tak trzeba sprytnie sprawami pokierować żeby MIMO tego zabić tego jeża !Na szczęście mamy wzorce z historii że wielu chłopakom to się udało, chociaż wyruszali w bój z gołymi dupami przecież. Pawlak i ja mam taką nadzieję - zabijemy tego jeża gołą dupą ! Nie dziś to jutro ! Spokojnie.Howgh !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Pawlak ! po ostatnich przejściach, wiesz o czym mówię, trochę zmadrzałem, nabrałem dystansu do siebie, do świata, no po prostu trochę uspokoiłem się wewnętrznie. I teraz myślę tak : to nie sztuka zabić kruka ale gołą dupą jeża ! I o to chodzi ! o to chodzi ! A my dupy mamy gołe, chyba tu sie ze mną Pawlaku zgodzisz ? I teraz właśnie tak trzeba sprytni e sprawami pokierować żeby MIMO tego zabić tego jeża !Na szczęście mamy wzorce z historii że wielu chłopakom to się udało, chociaż wyruszali w bój z gołymi dupami przecież. Pawlak i ja mam taką nadzieję - zabijemy tego jeża gołą dupą ! Nie dziś to jutro ! Spokojnie.Howgh !
Duży jeszcze z jedna statuetka i ze dwa dyplomy i będzie po jeżu, a i d*** będzie nienaruszona , ale 11 lat psu w dupę, czy też poszło w 3,14 - zdu . Księgowy któremu w bilansie wyszło 100 melonów strat gdzie by pracował - to tylko jest możliwe w Białej. Prezydent Białej Podlaskiej bezprawnie umorzył niemal dziewięć milionów złotych długów tureckiemu biznesmenowi Vahapowi Toyowi - uznała NIK. Turek miał wybudować wielkie lotnisko i dać pracę tysiącom ludzi http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...j/kraj_a_9.html http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...j/kraj_a_1.html http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...ystyka_a_1.html Turecki biznesmen obiecywał nawet 70 tys. miejsc pracy (w Białej Podlaskiej mieszka niespełna 60 tys. ludzi). Kim jest Vahap Toy Z zawodu architekt. Zaprojektował m.in. warszawskie wieżowce Reform Plaza i Plaza Center. Przy ich budowie współpracował z innym tureckim biznesmenem Sabrim Bekdasem. Służby specjalne podejrzewały, że Bekdas może prać w Polsce brudne pieniądze. W 2000 r. Vahap Toy ogłosił plany inwestycji w Białej Podlaskiej. Szybko okazało się, że sposób jej finansowania jest niejasny, a długi spółki narastają. W 2003 r. nie przedłużono mu prawa pobytu w Polsce. Tak tylko przypominam tym z krótką pamięcią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Pawlak' date='4.01.2010, 22:17:52' post='213453'] .... Księgowy któremu w bilansie wyszło 100 melonów strat gdzie by pracował - to tylko jest możliwe w Białej. [/i][/b] Bo Biała to najczarniejsza dziura na świecie ! Czarny lud wszak wybrał Andrzeja , i to nie raz, na swego szefa i Prezydęnta ! to niech się teraz cieszy ! I cuś mi się zdai że wybierze ponownie. Zobaczymy. Idę spać. Dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Gościu wybacz ale może nie jestem zbyt bystry albo może nawet Jpo prostu cofnięty ale nie bardzo zrozumiałem co chciałeś nam przekazać. Piszesz że Czapa musi oddać STOLEC ? A kto mu broni ? Jeśli taki zdeterminowany ? Niech oddaje ! Wstrzymywanie, tak mi mamusia mówiła, zdrowiu szkodzi. Andrzej, oddawaj ! Kuzioła na emeryturę idzie - zajmij jego miejsce, do emerytury wszak tobie zaledwie parę lat ! Jakoś dotrzymasz ! I popatrz Andriu, całe życie na cudzej du*** się prześlizgałeś ! Ani dnia nie pracowałeś NA SWOIM !
Tylko nie awans do BSM ZGODA -takiego prezesa nam nie trzeba !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Duży jeszcze z jedna statuetka i ze dwa dyplomy i będzie po jeżu, a i d*** będzie nienaruszona , ale 11 lat psu w dupę, czy też poszło w 3,14 - zdu . Księgowy któremu w bilansie wyszło 100 melonów strat gdzie by pracował - to tylko jest możliwe w Białej. Prezydent Białej Podlaskiej bezprawnie umorzył niemal dziewięć milionów złotych długów tureckiemu biznesmenowi Vahapowi Toyowi - uznała NIK. Turek miał wybudować wielkie lotnisko i dać pracę tysiącom ludzi http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...j/kraj_a_9.html http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...j/kraj_a_1.html http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...ystyka_a_1.html Turecki biznesmen obiecywał nawet 70 tys. miejsc pracy (w Białej Podlaskiej mieszka niespełna 60 tys. ludzi). Kim jest Vahap Toy Z zawodu architekt. Zaprojektował m.in. warszawskie wieżowce Reform Plaza i Plaza Center. Przy ich budowie współpracował z innym tureckim biznesmenem Sabrim Bekdasem. Służby specjalne podejrzewały, że Bekdas może prać w Polsce brudne pieniądze. W 2000 r. Vahap Toy ogłosił plany inwestycji w Białej Podlaskiej. Szybko okazało się, że sposób jej finansowania jest niejasny, a długi spółki narastają. W 2003 r. nie przedłużono mu prawa pobytu w Polsce. Tak tylko przypominam tym z krótką pamięcią.
[MAM "]MOCNE UKIŁADY NIE NA DARMO BIEGAŁEM PO KOSCIOŁACH I WOŁALEM PRECZ Z KOMUNĄ A TERAZ NAJLEPSZY KUMPEL "]MOCNY W SLD Z DZIADA PRADZIADA CZERWONY,I ZAWSZE LOJALNY DLA KAŻDEJ WŁADZY ,A WIADOMO TAKI MA TEŻ UKŁADY NIE TYLKO W LOKALNEJ WŁADZY JAK POLICYJA I SKARBÓWKA ALE W WOJEWÓDZTWIE I TAKA POMOC DZISIAJ TYLKO SIĘ LICZY ,PRZEZ SLD MAM SPOKÓJ Z OŚWIATĄ ,UROCZYSTOŚCIAMI ONI SIE NA TYM ZNAJĄ .TO ZAPEWNI MI NASTĘPNE KADENCJE BEZ WAS BIDAKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich Polakow czytajacych tych uwag w Polsce i za granicami kraju "Polsco! Ojczyzo moja! Ty jestes jak zdrowie. Ile cie trzeba cenic, ten tylko sie dowie, Kto cie stracil. Dzis pieknosc twoja w calej ozdobie Widze i opisuje, bo tesknie po tobie." Panno Swieta, Co jasnej bronisz Czestochowy I w Ostrej swiecisz Bramie! Ty, co grod zamkowy Nowogrodzki ochraniasz z jego wiernum ludem GDY OD PLACZACEK MATKI POD TWOJA OPIEKE Ofiarowanym martwa podnioslem powieke I zaraz moglem pieszo do Twych swiatyn progu Isc za wrocone zycie podziekowac Bogu. Tak nas powrocisz cudem na Ojczyzny Lono" Co sie stalo z naszym krajem? Co sie stalo z nasza przyroda? Co sie stalo z naszym Krolestwem? Co sie stalo z nasza Flaga Jednosci i Wolnosci? Co sie stalo z naszymi rodzinami naszymi dziecmi? Przede wszystkim co sie stalo z nasz miloscia do naszego stworzyciela? W TYM NOWYM ROKU 2010 JA JAKO OBYWATEL POLSKI WOLAM WSZYSTKICH TYCH, KTORZY MAJA W SOBIE ISKRE POLAKA I POLSKI W SERCU, ABY UTWORZYC NOWE POWSTANIE NASZEGO PANSTWA I JAKO PRZYKLAD Z NAS, NOWE POWSTANIE CALEGO SWIATA. LETS HOLD OUR HANDS TOGETHER FOR THE BEGINNING OF NEW MILLENIUM OF OUR CREATION. MAY THE FLOWER OF LIFE FROM NOW ON BE WITH YOU FOREVER AND EVER. NIECH BIALE SWIATLO NASZEGO STWORZYCIELA SWIECI NAD NASZA ZIEMIA. P.S MODLMY SIE WSZYSCY ABY TO LOTNISKO DOSTALO SIE W RECE NASZEJ BIALSKIEJ KRWI. MODLMY SIE ABY NIE DOPUSZCZAC INVESTATOROW KTORZY CHCA NASZ ZNOWU ZRABOWAC Z OSTATNIEJ NADZEJI NASZEGO KRAJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rose10 napisał:
Do wszystkich Polakow czytajacych tych uwag w Polsce i za granicami kraju ...................... MODLMY SIE WSZYSCY ABY TO LOTNISKO DOSTALO SIE W RECE NASZEJ BIALSKIEJ KRWI...
Przestań pieprzyć! żadna krew nawet bialska nie ma rąk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...