Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Trzy połączenia szkół od września

Utworzony przez będę startował, 25 lutego 2011 r. o 19:59
Chciałbym wystartować, ale koledzy mówią, że konkursy są już rozstrzygnięte. Na Akademickiej Waldemar Mazur, Waryńskiego - Jan Jakubiec, w Platerce p. Kaczmarczyk. POdobno są najlepsi.Jeżeli to prawda to po co oszukiwać ludzi i organizować konkursy. Koledzy postawili w zakładzie skrzynkę wódki, że ich typy są 100%. Chciałem się założyć bo wierzę w demokrację. Koledzy mówią, że jestem naiwny i startując w ustawionym konkursie tylko się ośmieszę. Co mam robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dedykacją dla Czapskiego i radnych głosujących za łączeniem szkół http://www.youtube.com/watch?v=v699phBmr_c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może starsze towarzystwo na emeryturki, trochę ich będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Nikoniuk? Uczył już WF w "trójce", był celnikiem, a teraz jest działaczem społecznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcesz zarobić? Ściągnij program i oglądaj reklamy! http://pl.20dollars2surf.com/?ref=264465
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. Kaczmarczyk ??? tylko nie to. Już teraz Plateterka to inna szkoła w ciągu roku ja zmieniła na gorsze. Innych nie znam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będę startował napisał:
Chciałbym wystartować, ale koledzy mówią, że konkursy są już rozstrzygnięte. Na Akademickiej Waldemar Mazur, Waryńskiego - Jan Jakubiec, w Platerce p. Kaczmarczyk. POdobno są najlepsi.Jeżeli to prawda to po co oszukiwać ludzi i organizować konkursy. Koledzy postawili w zakładzie skrzynkę wódki, że ich typy są 100%. Chciałem się założyć bo wierzę w demokrację. Koledzy mówią, że jestem naiwny i startując w ustawionym konkursie tylko się ośmieszę. Co mam robić?
Nie masz szans,nie startuj i nie ośmieszaj się................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne dziesiątki ludzi zostanie bez pracy dzięki prezydentowi. Dobrze, że Mc Donalda otworzyli tam się zatrudnicie. Dalej głosujcie na obecne władze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka to decyzja samorzadowa??????? widac ze to sie dzieje w calym kraju a mowia ze samorzadowcy podejmuja uchwaly bo ktos nagle stwierdzil ze miasta beda mialy oszczednosci. Widac ze w polsce jest wladza centralna a nie samorzadowa. Z gory idzie nakaz a samorzad jest tutaj wladza wykonawcza i ma to wprowadzic. Demokracji samorzadowej w Polsce nie ma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wilczewski,czy as nad asy Litwiniuk nie jest już członkiem PO- bo z głosowania na sesji wynika że jest w PiS.Żadna strata dla PO w Białej POdlaskiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-l napisał:
Nie masz szans,nie startuj i nie ośmieszaj się................
Chyba jednak spróbuję. Koledzy mówią, że wygrywają faworyci tworzący wokół siebie atmosferę poparcia prezydenta. Inni w obawie przed ośmieszeniem nie składaka nawet dokumentów. Jak Czapski ma się wykazać skoro nie ma wyboru. Myślę, że ma już dość niektórych żelaznych dyrektorów. Co sądzicie o aktualnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-lak napisał:
Panie Wilczewski,czy as nad asy Litwiniuk nie jest już członkiem PO- bo z głosowania na sesji wynika że jest w PiS.Żadna strata dla PO w Białej POdlaskiej!!!
Panie PO-lak.... ja bym raczej zapytał gdzie jest Pan Wilczewski bo z tego co słyszałem to PO na zarządzie podejmowała decyzje o tym że nie popierają pomysłu Pana Czapskiego ws łączenia szkół a Pan Wilczewski jak zwykle głosowaj tak jak chcą koledzy z AS-a he he ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stasio napisał:
Panie PO-lak.... ja bym raczej zapytał gdzie jest Pan Wilczewski bo z tego co słyszałem to PO na zarządzie podejmowała decyzje o tym że nie popierają pomysłu Pana Czapskiego ws łączenia szkół a Pan Wilczewski jak zwykle głosowaj tak jak chcą koledzy z AS-a he he ....
stasio-czy zarząd PO, decyzję o braku poparcia dla pomysłu Pana Czapskiego podjął tylko dlatego że był to pomysł Pana Czapskiego ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedż prezydenta z z posiedzenia Rady,cytuję:"Chcę wiedzieć, jak radni głosują, bo płacę im pensję..." Beznadzieja! Niewłaściwy człowiek tak na ważnym i odpowiedzialnym stanowisku a mogło byc tak pieknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eva napisał:
Wypowiedż prezydenta z z posiedzenia Rady,cytuję:"Chcę wiedzieć, jak radni głosują, bo płacę im pensję..." Beznadzieja! Niewłaściwy człowiek tak na ważnym i odpowiedzialnym stanowisku a mogło byc tak pieknie...
i POnownie PO dało ciała .... aby tak dalej panowie... SLD przejmie wszystko "nasi góra"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Z dedykacją dla Czapskiego i radnych głosujących za łączeniem szkół http://www.youtube.com/watch?v=v699phBmr_c
Piękne i tragiczne zarazem. Cała nadzieja w Afryce Północnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piękne i tragiczne zarazem. Cała nadzieja w Afryce Północnej.
Rasowy PiSuar !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Rasowy PiSuar !!!
Nie, Georges Brassens. Czapski podobno popiera kulturę francuską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el d*** napisał:
Nie, Georges Brassens. Czapski podobno popiera kulturę francuską.
Jak Georges Brassens piszesz to ja Ci powiem że Ty stara El D.upa jesteś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Jak Georges Brassens piszesz to ja Ci powiem że Ty stara El D.upa jesteś !
Prezydent naprawdę kocha kulturę francuską, pomimo, że taka niewdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...