Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: W urzędzie miasta zapłacisz kartą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 r. o 20:08 Powrót do artykułu
Wielkie halo. Czytnik kart w kasie UM. Na Białorusi kartą płaci się w kiosku. Kiedy w autobusach MZK Biała Podlaska będzie można płacić kartą lub telefonem? Teraz, nie ma gdzie kupić biletu, np. wieczorem, musisz płacić dla kierowcy 6zł. To szantaż i bezprawie w biały dzień. Tylko potrafią wyciągać pieniądze na silę od ludzi. Kasę instalują dla kierowcy, który powinien zajmować się prowadzeniem autobusu a nie sprzedażą biletów. Czytnika lub kasownika na kartę lub telefon, to już wielki problem. Wstyd i chamstwo do wyboru dla miasta i MZK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli bankomat SKOK w UM będzie niepotrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z inicjatywy Pana Prezydenta Dariusza Stefaniuka będzie można w UM płacić kartą. Wiedziałem żę czegoś tu brakuje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Teraz, nie ma gdzie kupić biletu, np. wieczorem, musisz płacić dla kierowcy 6zł. To szantaż i bezprawie w biały dzień."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych czasach co raz więcej osób dokonuje płatności gotówką, ja jestem nie "nowoczesna" i nie jest to mój priorytet. Mam nadzieję ze gotówkowe płatności pozostaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska to nie zaścianek jak niektórzy twierdzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu mieszkańcom oszczędzi czas i ułatwi życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co zgoda rady?? Aaaaaaaaaaaa, trzeba bankowi zapłacić. Za płacenie, trzeba zapłacić. Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...