Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: W urzędzie miasta zapłacisz kartą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 o 20:08 Powrót do artykułu
Wielkie halo. Czytnik kart w kasie UM. Na Białorusi kartą płaci się w kiosku. Kiedy w autobusach MZK Biała Podlaska będzie można płacić kartą lub telefonem? Teraz, nie ma gdzie kupić biletu, np. wieczorem, musisz płacić dla kierowcy 6zł. To szantaż i bezprawie w biały dzień. Tylko potrafią wyciągać pieniądze na silę od ludzi. Kasę instalują dla kierowcy, który powinien zajmować się prowadzeniem autobusu a nie sprzedażą biletów. Czytnika lub kasownika na kartę lub telefon, to już wielki problem. Wstyd i chamstwo do wyboru dla miasta i MZK.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czyli bankomat SKOK w UM będzie niepotrzebny
0
Z inicjatywy Pana Prezydenta Dariusza Stefaniuka będzie można w UM płacić kartą. Wiedziałem żę czegoś tu brakuje:)
0
"Teraz, nie ma gdzie kupić biletu, np. wieczorem, musisz płacić dla kierowcy 6zł. To szantaż i bezprawie w biały dzień."
0
W tych czasach co raz więcej osób dokonuje płatności gotówką, ja jestem nie "nowoczesna" i nie jest to mój priorytet. Mam nadzieję ze gotówkowe płatności pozostaną.
0
Biała Podlaska to nie zaścianek jak niektórzy twierdzą
0
Wielu mieszkańcom oszczędzi czas i ułatwi życie
0
Po co zgoda rady?? Aaaaaaaaaaaa, trzeba bankowi zapłacić. Za płacenie, trzeba zapłacić. Skandal.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: