Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Włamywacze ukradli słoik smalcu

Utworzony przez siwy z cici, 18 kwietnia 2011 o 14:49
szmalec? to jak u mnie na podószce mniam mniam mniam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szmalec? to jak u mnie na podószce mniam mniam mniam
0
Dawniej trafiliby na Żuławy lub do kopalni(zasłyszane bo jestem za młody by to pamiętać).Teraz pójdą na garnuszek podatników,którym i tak się nie przelewa.Wracajcie Komuniści ,bo tym co po Was przyszli kompletnie nie wychodzi rządzenie.....!!!
0
wystarczy po prostu zapisywać doniesienia lokalnej prasy i Pilipiuk z Jakubem Wędrowyczem (egzorcystą-amatorem i bimbrownikem) może się schować, no chyba, że szanowni panowie dziennikarze odnaleźli w tym artykule protagonistów jego utworów...
0
crx napisał:
Dawniej trafiliby na Żuławy lub do kopalni(zasłyszane bo jestem za młody by to pamiętać).Teraz pójdą na garnuszek podatników,którym i tak się nie przelewa.Wracajcie Komuniści ,bo tym co po Was przyszli kompletnie nie wychodzi rządzenie.....!!!
Idź się utop patafianie i nie wylewaj tu swoich wymiocin
0
Złodziej widocznie miał fantazję. Nie ma to jak dobry film przy górze smalcowych kanapek A serio, to chyba nic lepszego nie znalazł.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: