Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Za "czarną małpę" przed sąd

Utworzony przez Globus, 28 października 2010 r. o 12:19
Znam tego czarnego. Bardzo nerwowy człowiek. Wymusza na innych obywatelach RP, ze dzieje mu się krzywda w naszym kraju. Że, ze względu na kolor skóry jest prześladowany. Ale sam dobrze wie, że nikt go nie zaczepia, i obchodzi z daleka. Przynajmniej w Białej P. Co innego w Warszawie, gdzie poprzednio chyba mieszkał. Tam mu dopiekli, to teraz stara się odreagować w Białej P., gdzie nie dzieje się mu żadna krzywda. Kiedyś, też, mi groził sądem, że niezbyt dużo uwagi mu poświęciłem! Przegina. To samo dotyczy Czeczeńcow i Gruzinów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyj****bac czarna malpe na palmy do afryki tam jest jego miejsce lub pod ziemia w Polsce:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy szanować siebie na wzajem. Nienawiść rodzi nienawiść. Ciekawe jakby ten gościu pojechał do Egiptu lub Turcji, i tam zaczęto w ten sposób go atakować. Zaraz mógłby być skandal międzynarodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym kraju nienawiści, gdzie nie każdy Polak jest prawdziwym Polakiem.... trudno się dziwić, że inność traktuje się w ten sposób. Przykład idzie od elit politycznych, bo jakże by inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie toleruję rasistów. Śmieszą mnie. Nie rozumiem ich. Chyba mają jakieś kompleksy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że dostanie wysoką grzywnę. Wstyd mi za takich "polaków". Brzydzę się takim "polactwem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora artykułu, a właściwie notki której do artykułu to tak daleko jak z Madrytu do Władywostoku: Dlaczego "pim" piszesz o nim "Afrykanin" a nie po prostu "Murzyn" lub "czarnoskóry"? Skąd wiesz że ten Murzyn pochodzi akurat z Afryki? możliwe że do tej Nigerii przyjechał np. z Porto Rico,Brazylii albo z Haiti? a więc niekoniecznie jest Afrykaninem. A może nawet urodził się w Europie a potem pojechał do Afryki,Nigerii,a z niej przyjechał do Polski? a więc właściwie jest Europejczykiem,tyle że czarnoskórym.Czy Europejczyk może mieć tylko BIAŁĄ skórę? Czy każdego czarnoskórego(Murzyna) możemy nazwać od razu AFRYKANINEM ? Czy przypadkiem Autor (pim) nie jest zakamuflowanym RASISTĄ chcącym wykrzyczeć hasła "AFRYKA TYLKO DLA CZARNYCH!" i "EUROPA TYLKO DLA BIAŁYCH!" a może nawet "IZRAEL TYLKO DLA ŻYDÓW!" ? Ja osobiście sądzę że "pim" to się zdekonspirował tu jako ewidentny RASISTA i zaraz to zgłoszę do odpowiedniej organizacji pozarządowej! Leżysz "pim" i kwiczysz! doigrałeś się! A ja mam rude włosy,niedawno sąsiad krzyczał do mnie "ruda małpa!" Czy mam go podać do sądu? ile dostanie? Nic? A dlaczego nazwanie kogoś "czarną małpą" jest karalne a "rudą małpą" nie? Czy to nie jest RASISTOWSKIE prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "murzyna": Po co takie wywody? Autor artykułu napisał, że poszkodowany jest obywatelem Nigerii, więc jest jasne, że jest Afrykaninem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do żony tego " bambusa" zabierz go z powrotem tam skąd go przywiozłaś !!!! A sama oddaj polski paszport nie jesteś godna polskiego obywatelstwa!!!!!! Cała siła polskości w tym ze zachowujemy tożsamość narodową !!!! Dlatego tez ci "inni" nie są nam potrzebni. Popatrzcie tylko co dzieje sie w na wyspach francji i niemczech rodowici obywatele tych państw w niektórych regionach są w mniejszości i muszą sie dostosować do tych niby "ludzi". Potrafia tylko stac w kolejkach po zasiłki a do pracy zabiera sie znikomy procent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laik napisał:
Do "murzyna": Po co takie wywody? Autor artykułu napisał, że poszkodowany jest obywatelem Nigerii, więc jest jasne, że jest Afrykaninem.
Do "laik": Autor artykułu napisał że ten gość jest ob.Nigerii ale to wcale nie oznacza że jest on automatycznie "Afrykaninem"!Obywatele Nigerii to są również ludzie o innym niż czarny kolorze skóry,biali, żółci.Czy obywatela Nigerii o kolorze skóry np.białej nazwiesz Afrykaninem? A poza tym: czy KAŻDY człowiek o czarnej skórze jest "AFRYKANINEM? Czy np. Murzyn (czarny)który z USA (nigdy nie miał nic wspólnego z Afryką) pojechał do Australii,tam ożenił się,założył rodzinę - nadal jest AFRYKANINEM? a może AFROAMERYKANINEM? a może po prostu AMERYKANINEM? albo może AUSTRALIJCZYKIEM? a może zwykłym Murzynem?! Pim, jesteś zwykłym rasistą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po cóż wasze swary głupie Ten "murzynek Bambo" jest Afropolakiem i basta! Ot poprawność polityczna psia mać! W Polsce najmniejsze prawa ma Polak Mały! Nawet nie może sam dochodzić: kto i jak i dlaczego zabił mu Prezydenta i cała światłą elitę teraz i 70 lat na zad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty "londyńczyku" jesteś jakiś nagrzany czy jak? Sam jesteś w LONDON bambusem tylko białym ale poza tym jak śpiewał LEDY PANK - "wciąż jesteś obcy tam"! I jaką ty tam jedność zachowujesz i z kim chyba sam ze sobą bo w London to "polak"(dla mnie z małej litery) może brać przykład z arabów, murzynów, pakistanów, chinoli i wszelkich innych maści bo tamci się trzymają kupą a jak mawiał gierek - "kupy nikt nie ruszy" Tak ze zbłaźniłeś się kolego i nie wciskaj kitu byłem zobaczyłem splunąłem i wróciłem! A zresztą wiem dlaczego cięty jesteś na kolorowych pewnie ci dziewucha z jakimś pakistanem albo innym czarnym poszła i tu cię boli! A ty czarnej nie chcesz? A czemu nie chcesz? A próbowałeś? No no spróbuj może ci posmakuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/57/3836
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Podlasiaka" .... I cóż szanowny kolego " byłeś splunąłeś wróciłeś" i dałeś ciała bo poległeś . Nie poradziłeś sobie w wielkim świecie zwinąłeś ogon pod dupsko i poprosiłeś rodzinę o zrzutkę na bilet powrotny. Niestety wielu naszym kochanym, rodakom się to zdarza, Z całą pewnością okupowałeś "ścianę płaczu" na hammersmith i błagalnym wzrokiem szukałeś ratunku.Być może wróciłeś dzięki naszej organizacji " barka". A znam wiele przykładów życia zorganizowanego Polaków i nie tylko w Londynie w wielu innych krajach tez byłem świadkiem zorganizowanej działalności polonijnej. Zauważyłem ty jedną naszą wadę narodową że ludzie którzy często wyjeżdżają z polski i nie maja swej kultury osobistej często są "wilkiem dla swych ziomków". powodem tego jest zwykła zazdrość i obłuda " bo im się udało a mi nie!!!!!" A co do mojej niby obiekcji do tych "kolorowych" to nie trafiłeś . Od kilku lat jestem posiadaczem statusu "singla". Serdecznie POZDRAWIAM wszystkich czytelników w/w postów w szczególności tych z południowego Podlasia Londyńczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=msSeHAur6Nc&feature=player_embedded[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...