Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zagadka na skrzyżowaniu przy markecie

Utworzony przez OKO, 20 października 2013 o 17:17
Gratuluję gazecie i szefostwu za ciekawy artykuł. Naprawdę jesteście najlepsi w pisaniu tandetnych newsów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki!   Wystarczy wejść na tą stronę: http://daa.pl/lokalizacjagps  i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć.    Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).   
0
i maja racę ci którzy uważają, że przy wyjeździe z parkingu sklepowego następuje włączanie sę do ruchu (to jest wyjazd z obiektu lub drogi wewnętrznej, a nie publicznej). to jednoznacznie reguluje "Prawo o ruchu drogowym": "Art. 17. 1. Włączanie się do ruchu następuje przy rozpoczynaniu jazdy po postoju lub zatrzymaniu się niewynikającym z warunków lub przepisów ruchu drogowego oraz przy wjeżdżaniu: 1)    na drogę z nieruchomości, z obiektu przydrożnego lub dojazdu do takiego obiektu, z drogi niebędącej drogą publiczną oraz ze strefy zamieszkania;"    
0
Za kilka lat skrzyżowania regulowane światłami z wjazdami na parkingi marketów będziemy mieli co 25 metrów. To, że dzieje się to kosztem mieszkańców  (koszty budowy pokrywane z budżetu i koszty dodatkowo spalanej benzyny)  nikogo to nie interesuje. Kasa chyba jednak musi się zgadzać, tylko ciekawe jaki jest kierunek przepływu środków?
0
i maja racę ci którzy uważają, że przy wyjeździe z parkingu sklepowego następuje włączanie sę do ruchu (to jest wyjazd z obiektu lub drogi wewnętrznej, a nie publicznej). to jednoznacznie reguluje "Prawo o ruchu drogowym": "Art. 17. 1. Włączanie się do ruchu następuje przy rozpoczynaniu jazdy po postoju lub zatrzymaniu się niewynikającym z warunków lub przepisów ruchu drogowego oraz przy wjeżdżaniu: 1)    na drogę z nieruchomości, z obiektu przydrożnego lub dojazdu do takiego obiektu, z drogi niebędącej drogą publiczną oraz ze strefy zamieszkania;"
Nie mają racji, gdyż tam ruchem kieruje sygnalizacja świetlna i wtedy nie włączają się do ruchu, tylko są traktowani jak wszyscy.
0
  Gratuluję gazecie i szefostwu za ciekawy artykuł. Naprawdę jesteście najlepsi w pisaniu tandetnych newsów  
A ja jestem zadowolony z newsa.Jutro tam jadę i może jeszcze zarobię parę groszy zanim oddam furę na auto złom.Szukałem takiego miejsca gdzie sponsorów dużo.
0
Cygan dobrze mówi.
0
Takie i podobne rozwiązania proponuje od lat największy głąb jaki pracuje w Urzędzie Miasta Jarosław Kostęcki.Mam nadzieję że jak odejdzie obecny nieudolny prezydent to zabierze ze sobą Pana Jarosława.
0
Nie znam skrzyżowania ale; "Ludzie uważają, że wyjeżdżając z parkingu kierowca włącza się do ruchu i powinien ustąpić pierwszeństwa innym użytkownikom ruchu. A to błąd" błąd to to, że masz prawo jazdy. Wyjeżdżając z PARKINGU musisz ustąpić pierwszeństwa pojazdom na DRODZE.  
0
Pytanie - czemu nie można zrobić wyjazdu na taką uliczkę, co jest z drugiej strony parkingu, Sitnicka? Przymusowego wyjazdu, bo dobrowolnie to tam można jechać i jest to mądrzejsze niż wyjazd na Janowską. Wjazd mógłby być z Janowskiej a wyjazd w drugą stronę. I byłoby wygodnie i bezpiecznie. 
0
W całej Polsce markety chcąc uzyskac pozwolenie na budowę zobowiązują sie do budowy na swój koszt rond, wiaduktów i sygnalizacji   na swoje parkingi. W Białej Podlaskiej zajmuje sie tym miasto płacąc za to pieniędzmi budżetowymi. Nic dziwnego, ze Czapski wyłącza później swiatło w miescie twierdząc , ze ma długi.
0
Przez światła, jeżdżę przez Centrum, Plac Wolności. Jest szybciej, ale czy lepiej dla mieszkańców? Czapski siedzi tam tylko do 15.00. To skrzyżowanie także już omijam, ale cześniej było gorzej tam, naprawdę.
0
Brakuje mi w wypowiedziach osób, które z racji sprawowanych funkcji, powinny jednoznacznie określić, kto na tym skrzyżowaniu ma pierwszeństw. Sprawa zmiany organizacji ruchu jest sprawą wtórną.  Chcę wiedzieć,  kto, według kodeksu drogowego ma na tym skrzyżowaniu pierwszeństwo. Czy ustawienie sygnalizatorów na wyjeździe z parkingu, powoduje, że staje się on droga publiczną? A może na etapie uzgodnień organizacji ruchu, doszło do   błędów i teraz wydział dróg chce naprawić swój błąd. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: