Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zaginął 17-letni chłopiec

Utworzony przez ja, 15 stycznia 2011 r. o 15:49
patrzac na to zdjecie nie wierze wlasnym oczom ze to 17latek.... ale pomijajac to przykro jak ginie ktos z rodziny ale nie umiem powstrzymac sie z komentarzem czy on nie mial zaburzen psychicznych albo kontaktu z narkotykami? sory ale widzac zdj jakie wstawia na nk np to ze zdechlym kretem a na dole komentarz "to moja rodzina" no to tylko jedno przychodzi mi na mysl ze do konca normalny to nie jest miejmy nadzieje ze sie odnajdzie a rodzice wysla go wtedy na jakies badania.... bo w przyszlosci moze sie pogorszyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ginie tylko zaginął a po drugie 190 cm wzrostu i 17 lat jaki to chłopiec młodzieniec mężczyzna to tak ale chłopiec co za tytuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne te popisy i mędrkowanie. Skoro policja tylko takie miała zdjęcie, to nie było innego? 17-letni, to już powinno się pisać kawaler, czy młodzieniec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy kolega z klasy ginie to takie dziwne uczucie....... mam nadzieje,że Kredka się odnajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...